Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Grožis

Grožis

(2583 prekės (-ių))
  • Vonia ir dušas
  • Kūno kosmetika
  • Veido kosmetika
  • Rankos ir kojos
  • Plaukų kosmetika
  • Intymi higiena
  • Burnos priežiūra
  • Apsauga nuo saulės
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Cos De BAHA P M.A Peptide Serum  - 30 ml
    26% nuolaida

    Cos De BAHA

    Cos De BAHA P M.A peptidinis serumas - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €9.44 Įprasta kaina €12.69
    Vieneto kaina€314.67 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner - 210 ml
    21% nuolaida

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskaro centella tonikas - 210 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.03 Įprasta kaina €16.39
    Vieneto kaina€62.05 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • La'dor Keratin Power Glue - 150 g

    La'dor

    La'dor Keratin Power Glue - 150 g

    1 review
    Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€11.13 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bioturm Silver Deodorant Dynamically Intensive - 50 ml

    Bioturm

    Bioturm Silver Deodorant Dynamically Intensive - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €10.09
    Vieneto kaina€20.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm - 100 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm - 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.09
    Vieneto kaina€15.09 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • COSRX Advanced Snail Radiance Dual Essence - 80 ml COSRX Advanced Snail Radiance Dual Essence - 80 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail Radiance Dual Essence - 80 ml

    1 review
    Įprasta kaina €23.59
    Vieneto kaina€29.49 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Urtekram Toothpaste with Mint and Aloe Vera - 75 ml Urtekram Toothpaste with Mint and Aloe Vera - 75 ml Urtekram Toothpaste with Mint and Aloe Vera - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Dantų pasta su mėtomis ir alaviju - 75 ml

    1 review
    Įprasta kaina €4.89
    Vieneto kaina€6.52 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Najel Aleppo soap with red clay - 100 g
    Išparduota

    Najel

    Najel Alepo muilas su raudonuoju moliu - 100 g

    No reviews
    Įprasta kaina €3.79
    Vieneto kaina€37.90 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g Cannaderm Atopos Cream for AD and Psoriasis - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Atopos kremas, skirtas atopiniam dermatitui ir psoriazei - 75 g

    No reviews
    Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€14.65 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Estée Lauder Revitalising Supreme+ Face Cream – 75 ml Estée Lauder Revitalising Supreme+ Face Cream – 75 ml Estée Lauder Revitalising Supreme+ Face Cream – 75 ml
    Išparduota

    Estée Lauder

    Estée Lauder Revitalising Supreme+ veido kremas – 75 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €75.79
    Vieneto kaina€101.05 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 63 g

    APAGARD

    APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite dantų pasta – 63 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €13.89
    Vieneto kaina€22.05 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Conditioner - 450 ml Shiseido Tsubaki Premium Repair Conditioner - 450 ml
    Išparduota

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair kondicionierius – 450 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.29
    Vieneto kaina€36.20 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • VT Cosmetics Reedle Shot Booster Lip Plumper - 4,3 g VT Cosmetics Reedle Shot Booster Lip Plumper - 4,3 g VT Cosmetics Reedle Shot Booster Lip Plumper - 4,3 g VT Cosmetics Reedle Shot Booster Lip Plumper - 4,3 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Booster Lip Plumper - 4,3 g

    No reviews
    Įprasta kaina €14.49
    Vieneto kaina€3.37 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml
    Išparduota

    Medicube

    Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.39
    Vieneto kaina€136.58 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mielle Rosemary Mint Strengthening Shampoo - 355 ml Mielle Rosemary Mint Strengthening Shampoo - 355 ml

    Mielle Organics

    Mielle rozmarino ir mėtų stiprinantis šampūnas – 355 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.89
    Vieneto kaina€44.76 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioFresh Natural Glycerine Soap Natura - 80 g

    BioFresh

    BioFresh Natūralus glicerino muilas Natura - 80 g

    1 review
    Įprasta kaina €2.69
    Vieneto kaina€3.36 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Treecell Night Midnight Forest Collagen Night Shampoo - 360 ml Treecell Night Midnight Forest Collagen Night Shampoo - 360 ml Treecell Night Midnight Forest Collagen Night Shampoo - 360 ml

    Treecell

    Treecell Night Midnight Forest Collagen Night Shampoo - 360 ml

    1 review
    Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€43.31 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner – 150 ml

    1 review
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€111.93 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
    10% nuolaida

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €17.72 Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€35.44 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Celimax Dual Barrier Mild Gel Cleanser - 200 ml Celimax Dual Barrier Mild Gel Cleanser - 200 ml

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Mild Gel Cleanser - 200 ml

    1 review
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€83.95 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g Arencia Green Tea LHA Deep Pore Rice Cake - 150 g

    Arencia

    Arencia žaliosios arbatos LHA ryžių pyragas giliai poroms - 150 g

    No reviews
    Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€111.27 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Novilia Replacement Heads for Oral-B For Kids - 4 pieces Novilia Replacement Heads for Oral-B For Kids - 4 pieces Novilia Replacement Heads for Oral-B For Kids - 4 pieces Novilia Replacement Heads for Oral-B For Kids - 4 pieces Novilia Replacement Heads for Oral-B For Kids - 4 pieces

    Novilia

    Novilia atsarginės galvutės Oral-B For Kids - 4 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina€1.25 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner - 150 ml Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner - 150 ml Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner - 150 ml

    Some by Mi

    Some by Mi AHA BHA PHA 30 dienų stebuklingas tonikas - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€9.19 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pyunkang Yul ACNE Cream - 50 ml
    Išparduota

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul ACNE kremas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€23.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 24 puslapis iš 108
  • 1
  • …
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • …
  • 108
  • Kitas

Atraskite puikų aukščiausio lygio asmens higienos ir grožio produktų asortimentą, kad atrodytumėte ir jaustumėtės fantastiškai. Mūsų asmeninės priežiūros ir grožio prekių asortimente rasite platų asortimentą prekių, skirtų visiems jūsų kasdienės priežiūros aspektams - nuo maudymosi ir odos priežiūros iki burnos higienos ir intymios higienos.

Gaivinantis

Pagerinkite savo priežiūrą su aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio prekėmis

Medpak siūlo platų aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio prekių asortimentą, skirtą pagerinti jūsų kasdienę rutiną. Mūsų kruopščiai parinktas asortimentas skirtas visiems savęs priežiūros aspektams, kad atrodytumėte ir jaustumėtės kuo geriau nuo galvos iki kojų.

Prabangūs vonios ir dušo reikmenys

Su mūsų aukščiausios kokybės vonios ir dušo reikmenimis pakeiskite savo maudymosi patirtį. Rinkitės iš įvairių švelnių muilų, gaivinančių kūno prausiklių, ir raminančių vonios druskų. Mūsų gaminiai pasižymi švelniais ingredientais, kurie apsaugo odą nuo sudirginimo ir išsausėjimo, yra įvairių kvapų, tinkančių jūsų nuotaikai.

Maitinantys kūno priežiūros sprendimai

Pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų sveika ir švytinti, naudodami mūsų išsamią kūno priežiūros priemonių kolekciją. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Drėkinamieji losjonai ir kūno aliejai
  • Šveičiamieji šveitikliai lygiai odai
  • Tiksliniai kremai nuo celiulito

Produktai, papildyti ekologiškais ingredientais, tokiais kaip kokosų aliejus, taukmedžio sviestas, ir vitaminas E, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir gerina odos elastingumą.

Pažangi veido odos priežiūra

Pasiekite švytinčią veido odą su mūsų pažangiausia veido odos priežiūros linija. Mūsų produktai pritaikyti įvairiems odos tipams ir problemoms, įskaitant:

  • Švelnios valomosios priemonės visų tipų odai
  • Subalansuojantys tonikai
  • Tiksliniai serumai konkrečioms odos problemoms spręsti
  • Maitinamieji drėkinamieji kremai

Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, ar jautri, mūsų kruopščiai sukurti produktai užtikrina veiksmingus rezultatus, nekenkdami odos sveikatai.

Specializuota rankų ir pėdų priežiūra

Suteikite savo galūnėms dėmesio, kurio jos nusipelno, naudodami mūsų specializuotas rankų ir pėdų priežiūros priemones . Mūsų asortimente yra maitinamųjų rankų kremų, jauninamųjų pėdų šveitiklių, ir veiksmingų nuospaudų šalinimo priemonių, kad rankos ir pėdos būtų švelnios ir glotnios.

Inovatyvūs plaukų priežiūros sprendimai

Pasiekite sveikų, gražių plaukų su mūsų inovatyvia plaukų priežiūros kolekcija. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Maitinamieji šampūnai ir kondicionieriai
  • Giliai kondicionuojančios plaukų kaukės
  • Stylingo priemonės visų tipų plaukams

Mūsų meistriškai sukurti produktai skatina stiprų plaukų augimą, mažina garbanojimąsi, ir didina blizgesį, kad jūsų plaukai būtų nuostabūs ir sveiki.

Švelni intymioji priežiūra

Palaikykite optimalią intymiąją sveikatą su mūsų diskretiška ir veiksminga intymiosios priežiūros kolekcija. Mūsų produktai apima pH subalansuotus prausiklius, švelnias servetėles, ir raminamuosius kremus, kurių sudėtyje yra švelnių ingredientų, tokių kaip alavijas ir ramunėlės, kad būtų užtikrintas saugus ir kruopštus valymas.

Visapusiška burnos priežiūra

Pasiekite puikią burnos higieną naudodami platų burnos priežiūros produktų asortimentą. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Natūralių ingredientų dantų pastos
  • Gaivinamieji burnos skalavimo skysčiai
  • Veiksmingas dantų siūlas

Sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip pipirmėčių aliejus ir arbatmedžio aliejus, Mūsų produktai pasižymi TiB veikliosiomis savybėmis, kad burna būtų švari, sveika.

Kodėl verta rinktis Medpak asmeninės priežiūros ir grožio reikmėms?

Medpak yra įsipareigojusi teikti jums aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio produktus. Mūsų asortimentas:

  • Kruopščiai atrinkti patikimų prekių ženklų produktai
  • Kur įmanoma, sudėtyje yra natūralių ir ekologiškų ingredientų
  • Tinka įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti
  • Kruopščiai patikrinta kokybė ir veiksmingumas

Susipažinkite su mūsų išsamia https://lt.medpak.shop/collections/personal-care-beauty >Asmeninės priežiūros ir grožio kolekcija ir atraskite tobulus produktus, kurie pagerins jūsų savęs priežiūros rutiną. Nuo būtiniausių odos priežiūros priemonių iki plaukų priežiūros naujovių, Medpak turi viską, ko reikia, kad atrodytumėte ir jaustumėtės geriausiai.

Pagerinkite savo asmeninės priežiūros rutiną su Medpak aukščiausios kokybės pasirinkimu. Jūsų kelionė į švytinčią odą, sveikus plaukus, ir bendrą gerovę prasideda čia!

Vonios ir dušo potyriai: Mūsų aukščiausios kokybės vonios ir dušo produktų kolekcija padės jums atsigaivinti ir pamaitinti

. Mūsų asortimente yra muilų, kūno prausiklių, ir vonios druskų, pagamintų iš švelnių sudedamųjų dalių, kurios apsaugo nuo dirginimo ir sausumo. Rinkitės iš įvairiausių kvapų, atitinkančių jūsų nuotaiką, nesvarbu, ar ieškote raminančio levandų kvapo, ar energizuojančio citrusinių vaisių aromato.

Essential Body Care:

Pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų sveika ir pamaitinta, naudodami mūsų išsamią kūno priežiūros priemonių kolekciją. Tarp mūsų gaminių yra losjonų, aliejų, šveičiamųjų šveitiklių, ir kremų nuo celiulito, kurių sudėtyje yra ekologiškų ingredientų, tokių kaip kokosų aliejus, taukmedžio sviestas, ir vitaminas E. Patirkite ilgalaikį odos drėkinimą ir didesnį odos elastingumą, kad oda būtų elastinga ir aksominio švelnumo.

Pažangi veido odos priežiūra: Atskleiskite švytinčią, sveiką odą.

Pasiekite švytinčią, sveiką odą su mūsų pažangiausia veido odos priežiūros linija, kurią sudaro valomosios, priemonės, tonikai, serumai, serumai ir drėkinamieji kremai. Mūsų produktai pritaikyti įvairiems odos tipams ir problemoms, jie tinka riebiai, sausai, jautriai ar jautriai odai. Kruopščiai parinkti ingredientai užtikrina švelnius, bet veiksmingus rezultatus, todėl galite pasiekti savo odos priežiūros tikslus, nekeldami pavojaus odos gerovei.

Rankų ir kojų palepinimas: Parodykite savo galūnėms meilę

Pasirūpinkite savo Rodyti daugiau

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį