Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Bilovit
Bilovit

Bilovit

(356 prekės (-ių))
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 250 ml
    Išparduota

    Bilovit

    Bilovit Juodųjų kmynų aliejus šalto spaudimo - 250 ml

    22 reviews
    Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€43.96 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml
    25% nuolaida

    Bilovit

    Bilovit „“ eterinis aliejus nuo uodų – 10 ml

    8 reviews
    Akcijos kaina €1.71 Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€1.71 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Peppermint Essential Oil - 10 ml Bilovit Peppermint Essential Oil - 10 ml Bilovit Peppermint Essential Oil - 10 ml Bilovit Peppermint Essential Oil - 10 ml Bilovit Peppermint Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit pipirmėčių eterinis aliejus - 10 ml

    8 reviews
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€1.79 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Lavender Essential Oil - 10 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 10 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 10 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 10 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit levandų eterinis aliejus - 10 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€2.29 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Tea Tree Essential Oil - 10 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 10 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 10 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 10 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit arbatmedžių eterinis aliejus - 10 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€1.99 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Lavender Essential Oil - 30 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 30 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 30 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 30 ml Bilovit Lavender Essential Oil - 30 ml

    Bilovit

    Bilovit levandų eterinis aliejus - 30 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina€5.99 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Bergamot Essential Oil - 10 ml Bilovit Bergamot Essential Oil - 10 ml Bilovit Bergamot Essential Oil - 10 ml Bilovit Bergamot Essential Oil - 10 ml Bilovit Bergamot Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit bergamotės eterinis aliejus – 10 ml

    6 reviews
    Įprasta kaina €2.19
    Vieneto kaina€2.19 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Natural Frankincense - Sage White Bilovit Natural Frankincense - Sage White Bilovit Natural Frankincense - Sage White
    Išparduota

    Bilovit

    Bilovit Natūralūs Smilkalai - Salavijas Baltas

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€7.40 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 500 ml

    Bilovit

    Bilovit Juodųjų kmynų aliejus šalto spaudimo - 500 ml

    21 reviews
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€41.18 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Orange Essential Oil - 10 ml Bilovit Orange Essential Oil - 10 ml Bilovit Orange Essential Oil - 10 ml Bilovit Orange Essential Oil - 10 ml Bilovit Orange Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit apelsinų eterinis aliejus - 10 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€1.89 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Erythritol - 1000 g Bilovit Erythritol - 1000 g
    Išparduota

    Bilovit

    Bilovit Eritritritolis - 1000 g

    9 reviews
    Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina€4.99 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 1000 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 1000 ml Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 1000 ml
    Išparduota

    Bilovit

    Bilovit Black Cumin Oil Cold Pressed - 1000 ml

    16 reviews
    Įprasta kaina €34.79
    Vieneto kaina€34.79 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Cedarwood Essential Oil - 10 ml Bilovit Cedarwood Essential Oil - 10 ml Bilovit Cedarwood Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit kedrų eterinis aliejus - 10 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.19
    Vieneto kaina€2.19 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit Eukalipto eterinis aliejus - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €2.39
    Vieneto kaina€2.39 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Rosemary Essential Oil - 10 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 10 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 10 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 10 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit rozmarinų eterinis aliejus - 10 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€1.89 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Borax - 1000 g Bilovit Borax - 1000 g
    Išparduota

    Bilovit

    Bilovit Borax - 1000 g

    4 reviews
    Įprasta kaina €3.49
    Vieneto kaina€3.49 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Love Essential Oil - 10 ml Bilovit Love Essential Oil - 10 ml Bilovit Love Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit Love eterinis aliejus - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €3.19
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Clove Bud Essential Oil - 10 ml Bilovit Clove Bud Essential Oil - 10 ml Bilovit Clove Bud Essential Oil - 10 ml Bilovit Clove Bud Essential Oil - 10 ml Bilovit Clove Bud Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus – 10 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€1.89 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Rosemary Essential Oil - 30 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 30 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 30 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 30 ml Bilovit Rosemary Essential Oil - 30 ml
    25% nuolaida

    Bilovit

    Bilovit rozmarinų eterinis aliejus - 30 ml

    3 reviews
    Akcijos kaina €3.66 Įprasta kaina €4.89
    Vieneto kaina€3.66 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Menthol Crystals - 100 g Bilovit Menthol Crystals - 100 g Bilovit Menthol Crystals - 100 g Bilovit Menthol Crystalline - 100 g

    Bilovit

    „Bilovit“ mentolio kristalai – 100 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €12.59
    Vieneto kaina€12.59 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Scent of Christmas Essential Oil - 10 ml Bilovit Scent of Christmas Essential Oil - 10 ml Bilovit Scent of Christmas Essential Oil - 10 ml Bilovit Scent of Christmas Essential Oil - 10 ml Bilovit Scent of Christmas Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Bilovit Scent of Christmas eterinis aliejus - 10 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.39
    Vieneto kaina€2.39 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Tea Tree Essential Oil - 30 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 30 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 30 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 30 ml Bilovit Tea Tree Essential Oil - 30 ml

    Bilovit

    Bilovit arbatmedžių eterinis aliejus - 30 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €5.19
    Vieneto kaina€5.19 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Deep Inhale Essential Oil - 10 ml Bilovit Deep Inhale Essential Oil - 10 ml Bilovit Deep Inhale Essential Oil - 10 ml Bilovit Deep Inhale Essential Oil - 10 ml
    Išparduota
    25% nuolaida

    Bilovit

    Bilovit Deep Inhale eterinis aliejus - 10 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €1.94 Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€19.40 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 15
  • Kitas

Bilovit yra Medpak nuosava prekės ženklo linija, siūlanti platų eterinių aliejų , saunos produktų , natūralių namų apyvokos prekių , ir sveikatingumo pagrindinių produktų asortimentą. Turėdama daugiau nei 300 produktų asortimentą, , Bilovit užtikrina prieinamą kokybę aromaterapijos, , namų SPA, , ir natūralaus gyvenimo kategorijose, , teikdama gerą vertę be kompromisų standartams.

„Bilovit“ asortimentas

„Bilovit“ sukūrė išsamią produktų liniją, kuri remia natūralų , sąmoningą gyvenimo būdą. Šios prekės ženklo eteriniai aliejai apima dešimtis gryno augalinio ekstrakto , nuo populiarių levandų ir eukaliptų iki specialių aliejų, tokių kaip ilang-ilang ir bergamotė. Be aromaterapijos , Bilovit siūlo praktiškus produktus namų gerovei, įskaitant saunos priedus , vonios druskas , ir natūralius namų apyvokos reikmenis. Šis platus asortimentas daro Bilovit vieninteliu šaltiniu tiems, kurie nori gyventi natūraliau.

Bilovit produktai Medpak

Medpak , rasite visą Bilovit asortimentą. eteriniai aliejai kolekcija apima arbatmedžio , levandų , eukalipto , pipirmėčių , rozmarino , citrinų , apelsinų , pušų , bergamotės , ger, citrinžolės , ilang-ilango , čiobrelio , pipirmėtės , laimo , melisų , ir daugelio kitų. Namų SPA mėgėjams , Saunos emulsijos yra tokių kvapų kaip Eukaliptas , Pušis , Pipirmėtė , Levandas , Bergamotė , ir Citrinžolė ,, taip pat saunos termometrai ir aksesuarai.

Natūralūs namų ūkio pagrindiniai produktai: Epsom druska , Himalaya, rožinė druska ,, kepimo soda ,, citrinų rūgštis ,, boraksas ,, natrio perkarbonatas ,, eritritolio saldiklis , ir magnio dribsniai voniai. Specialūs produktai apima kristalinį mentolą , natūralias smilkalų rūšis ( šalaviją , kedro medį , drakonų kraują ) , ir ekologišką namų apyvokos reikmenys, pavyzdžiui, nulinio atliekų pirkinių krepšiai.

Kodėl verta rinktis Bilovit

Bilovit siūlo jums reikiamą kokybę už kainą, kuri leidžia gyventi natūraliai. Kaip „Medpak“ nuosava prekės ženklo ,, kiekvienas produktas yra kruopščiai atrinktas, kad atitiktų mūsų kokybės ir vertės standartus. Tiems, kurie kuria „https://medpak.shop/collections/aromatherapy“ kolekciją, „aromaterapijos“ kolekciją, nori sukurti namų SPA patirtį arba pereiti prie natūralių namų apyvokos produktų, „Bilovit“ siūlo patikimus būtiniausius produktus, kurie neapsunkins jūsų biudžeto.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį