Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Aminorūgštys
  4. L-Argininas

L-Argininas

(37 prekės (-ių))
  • L-Argininas
  • L-Karnitinas
  • L-Karnozinas
  • L-Citrulinas
  • L-Glutationas
  • L-Glutaminas
  • L-Lizinas
  • L-Prolinas
  • L-Teaninas
  • L-Triptofanas
  • L-Tirozinas
  • N-Acetil cisteinas (NAC)
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Swanson L-Arginine - Maximum Strength 850 mg - 90 Capsules Swanson L-Arginine - Maximum Strength 850 mg - 90 Capsules Swanson L-Arginine - Maximum Strength 850 mg - 90 Capsules Swanson L-Arginine - Maximum Strength 850 mg - 90 Capsules

    Swanson

    Swanson L-argininas - didžiausias stiprumas 850 mg - 90 kapsulių

    10 reviews
    Įprasta kaina €8.79
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson L-Arginine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Arginine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Arginine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Arginine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-argininas 500 mg - 100 kapsulių

    6 reviews
    Įprasta kaina €6.59
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Tri-Amino (L-argininas, L-ornitinas, L-lizinas) - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €18.29
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness L-Arginine 800 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Arginine 800 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Arginine 800 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-argininas 800 mg - 100 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods L-Arginine 500 mg - 250 Veg Capsules Now Foods L-Arginine 500 mg - 250 Veg Capsules Now Foods L-Arginine 500 mg - 250 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-argininas 500 mg - 250 kapsulių

    8 reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Argininas ir citrulinas - 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €17.89
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps - 120 Capsules Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps - 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson L-Arginine & L-Ornithine - 100 Capsules Swanson L-Arginine & L-Ornithine - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-argininas ir L-ornitinas - 100 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €13.89
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Real Pharm CitruArgin, Orange - 300 g

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, Apelsinas - 300 g

    1 review
    Įprasta kaina €11.29
    Vieneto kaina€37.63 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €27.39
    Vieneto kaina€91.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Grapefruit-Lime - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Grapefruit-Lime - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Greipfrutų-laimų - 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €27.39
    Vieneto kaina€91.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods L-Arginine 500 mg - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-argininas 500 mg - 100 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €9.09
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods L-Arginine 1000 mg - 120 Tablets

    Now Foods

    Now Foods L-argininas 1000 mg – 120 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €20.99
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Amino Acid Complete - 120 Capsules Now Foods Amino Acid Complete - 120 Capsules Now Foods Amino Acid Complete - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Amino Acid Complete - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €14.59
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Laborell L-arginine 1200 mg + Vitamins B6, B9, B12 - 90 Capsules

    Laborell

    Laborell L-argininas 1200 mg + vitaminai B6, B9, B12 - 90 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €13.89
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Real Pharm CitruArgin, Strawberry-Watermelon - 300 g
    Išparduota

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, St RAW uogų-arbūzo skonio - 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €11.59
    Vieneto kaina€38.63 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €27.39
    Vieneto kaina€91.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Real Pharm CitruArgin, Strawberry - 300 g
    5% nuolaida

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, St RAW uogų - 300 g

    No reviews
    Akcijos kaina €10.92 Įprasta kaina €11.49
    Vieneto kaina€36.40 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Bubble Gum - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Bubble Gum - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Bubble Gum - 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €27.39
    Vieneto kaina€91.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Forest Fruits - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Forest Fruits - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Miško vaisiai - 300 g

    1 review
    Įprasta kaina €27.79
    Vieneto kaina€92.63 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA AAKG 1000 - 100 Tablets

    BioTech USA

    BioTech USA AAKG 1000 - 100 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €19.19
    Vieneto kaina€0.19 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA GH Hormone Regulator - 120 Capsules
    20% nuolaida

    BioTech USA

    BioTech USA GH hormonų reguliatorius - 120 kapsulių

    1 review
    Akcijos kaina €16.55 Įprasta kaina €20.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar L-Arginine - 90 Tablets Solgar L-Arginine - 90 Tablets Solgar L-Arginine - 90 Tablets Solgar L-Arginine - 90 Tablets Solgar L-Arginine - 90 Tablets Solgar L-Arginine - 90 Tablets
    Išparduota

    Solgar

    Solgar L-argininas - 90 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €31.19
    Vieneto kaina€0.35 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

L-argininas:

L-Argininas, - pusiau pagrindinė aminorūgštis, sulaukė didelio dėmesio sveikatos ir fitneso pasaulyje. Nors mūsų organizmas gali pasigaminti L-arginino, norint pasiekti optimalų jo kiekį, dažnai reikia išorinių papildų, ypač sportuojantiems ir turintiems specifinių sveikatos problemų. Šiame išsamiame vadove nagrinėjama įvairiapusė L-arginino, nauda - nuo sportinių rezultatų gerinimo iki širdies ir kraujagyslių sveikatos palaikymo ir ne tik.

L-argininas: L-Argininas tapo sportininkų, ypač kultūristų ir ištvermės sportininkų, populiariausiu maisto papildu. Jo populiarumą lemia itin svarbus vaidmuo skatinant raumenų augimą ir gerinant fizinį pajėgumą. Štai kuo L-argininas naudingas sportininkams:

  • Azoto oksido gamyba: L-argininas yra azoto oksido pirmtakas (NO (), molekulė, kuri plečia kraujagysles. Dėl šio kraujagysles plečiančio poveikio pagerėja kraujotaka ir maisto medžiagų patekimas į raumenis, todėl padidėja darbingumas ir r Ecover y.
  • Raumenų augimas: Didindamas kraujo tekėjimą į raumenų audinius, L-argininas palaiko raumenų baltymų sintezę, todėl gali padidėti raumenų masė ir jėga.
  • Ištvermės didinimas: L-arginino papildų geresnė kraujotaka gali atitolinti nuovargį intensyvių treniruočių metu, todėl sportininkai gali treniruotis intensyviau ir ilgiau.
  • R Ecover y Parama: L-Arginino vaidmuo skatinant kraujotaką gali padėti po treniruotės r Ecover y, nes palengvina medžiagų apykaitos produktų pašalinimą iš raumenų.

Sportininkams, norintiems natūraliai pagerinti savo rezultatus, L-arginino papildai gali būti vertingas priedas prie jų režimo. Galite susipažinti su mūsų L-arginino papildų asortimentu ir rasti tinkamiausią produktą savo fiziniams tikslams pasiekti.

L-argininas ir širdies bei kraujagyslių sveikata

Be naudos sportininkams, L-argininas atlieka svarbų vaidmenį palaikant širdies ir kraujagyslių sveikatą. Jo gebėjimas skatinti azoto oksido gamybą turi didelę reikšmę širdies ir kraujotakos sistemos sveikatai:

  • Kraujospūdžio reguliavimas: L-argininas gali padėti sumažinti kraujospūdį, nes atpalaiduoja kraujagysles, ir gali būti naudingas sergantiesiems hipertenzija.
  • Geresnė kraujotaka: Kraujagysles plečiantis L-arginino poveikis gali pagerinti bendrą kraujotaką, ir būti naudingas asmenims, sergantiems periferinių arterijų liga ar kitomis kraujotakos problemomis.
  • Širdies sveikata: Kai kurie tyrimai rodo, kad L-arginino papildai gali būti naudingi asmenims, sergantiems širdies nepakankamumu ar išemine širdies liga, nes pagerina širdies kraujotaką.
  • Cholesterolio kiekio valdymas: L-argininas gali padėti sumažinti MTL (blogojo (cholesterolio kiekį) ir pagerinti bendrą širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą.

Svarbu pažymėti, kad nors L-argininas yra perspektyvus širdies ir kraujagyslių sveikatai, asmenys, sergantys širdies ligomis, prieš pradėdami vartoti bet kokį naują maisto papildą, turėtų pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu.

Papildoma L-arginino nauda sveikatai

L-arginino universalumas neapsiriboja tik sportiniais rezultatais ir širdies sveikata. Ši aminorūgštis prisideda prie įvairių organizmo funkcijų, ir gali būti naudinga sveikatai:

  • Žaizdų gijimas: L-argininas dalyvauja kolageno sintezėje, kuri labai svarbi žaizdų gijimui ir audinių atstatymui.
  • Imuninė funkcija: Kai kurie tyrimai rodo, kad L-argininas gali sustiprinti imuninės sistemos funkciją, ir padėti organizmui veiksmingiau kovoti su infekcijomis.
  • Inkstų funkcija: L-argininas gali palaikyti inkstų sveikatą, gerindamas šių gyvybiškai svarbių organų kraujotaką.
  • Anti-senėjimo savybės: L-arginino antioksidacinės savybės gali padėti kovoti su laisvaisiais radikalais, ir sulėtinti ląstelių senėjimo procesus.
  • Augimo hormono gamyba: L-argininas gali skatinti augimo hormono išsiskyrimą, o tai gali būti naudinga bendrai sveikatai ir kūno sudėjimui.

L-argininas ir vyrų gyvybingumas

L-argininas pripažintas kaip natūrali priemonė vyrų potencijai ir reprodukcinei sveikatai gerinti. Jo nauda šioje srityje yra tokia:

  • Erekcijos funkcija: Skatindamas azoto oksido gamybą ir gerindamas kraujotaką, L-argininas gali padėti palengvinti lengvus ir vidutinio sunkumo erekcijos sutrikimus.
  • Spermos sveikata: Kai kurie tyrimai rodo, kad L-argininas gali pagerinti spermos kokybę ir judrumą, galimai naudingas vyrų vaisingumui.
  • Libido gerinimas: Nors reikia atlikti daugiau tyrimų, kai kurie vyrai teigia, kad vartojant L-arginino pagerėjo lytinis potraukis.

Vyrams, besidomintiems natūraliais reprodukcinės sveikatos sprendimais, mūsų Vyrų sveikatos kolekcija siūlo L-arginino ir kitų naudingų papildų.

L-arginino įtraukimas į sveikatos režimą

Nors L-arginino galima rasti daug baltymų turinčiuose maisto produktuose, pavyzdžiui, mėsoje, žuvyje, ir piene, gydomosioms dozėms pasiekti gali prireikti papildų. Svarstydami apie L-arginino papildus, turėkite omenyje šiuos dalykus:

  • Prieš pradėdami vartoti bet kokį naują papildą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei turite sveikatos sutrikimų.
  • Pradėkite nuo mažesnės dozės ir palaipsniui ją didinkite, kad įvertintumėte savo organizmo reakciją.
  • Siekdami sportinių rezultatų, apsvarstykite galimybę vartoti L-argininą prieš treniruotes, kad jo nauda būtų kuo didesnė.
  • Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, derinkite L-argininą su subalansuota mityba ir reguliariais fiziniais pratimais.

Dėl įvairios L-arginino naudos jis yra vertingas papildas daugeliui žmonių, pradedant sportininkais, siekiančiais pagerinti rezultatus, ir baigiant tais, kurie nori palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą ar bendrą savijautą. Suprasdami jo potencialą ir atsakingai jį vartodami, galite išnaudoti šios nuostabios aminorūgšties galią savo sveikatos ir fitneso tikslams.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį