Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Sveikata
  3. Sveika mityba
  4. Uogienės, medus ir saldūs tepiniai

Uogienės, medus ir saldūs tepiniai

(39 prekės (-ių))
  • Gėrimai ir mišiniai
  • Pusryčiai ir javainiai
  • Kava ir arbata
  • Aliejai ir actai
  • Sveiki gėrimai ir sultys
  • Sveiki užkandžiai
  • Žolelės ir prieskoniai
  • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
  • Riešutų sviestai
  • Makaronai ir vermišeliai
  • Padažai ir pagardai
  • Sporto mityba
  • Cukraus pakaitalai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Almond & Vanilla - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Almond & Vanilla - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Almond & Vanilla - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Almond & Vanilla - 250 g

    BeKeto

    BeKeto Keto kremas su MCT aliejumi, Migdolų ir vanilės - 250 g

    5 reviews
    Įprasta kaina €9.49
    Vieneto kaina€37.96 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Delicious Hazelnut - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Delicious Hazelnut - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Delicious Hazelnut - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Delicious Hazelnut - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Delicious Hazelnut - 250 g
    Išparduota

    BeKeto

    BeKeto Keto kremas su MCT aliejumi, Delicious Hazelnut - 250 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €9.69
    Vieneto kaina€38.76 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Pecan & Salted Caramel - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Pecan & Salted Caramel - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Pecan & Salted Caramel - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Pecan & Salted Caramel - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Pecan & Salted Caramel - 250 g

    BeKeto

    BeKeto Keto kremas su MCT aliejumi, Pekanai ir sūdyta karamelė - 250 g

    No reviews
    Įprasta kaina €9.59
    Vieneto kaina€38.36 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Queen Macadamia - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Queen Macadamia - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Queen Macadamia - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Queen Macadamia - 250 g BeKeto Keto Cream with MCT Oil, Queen Macadamia - 250 g

    BeKeto

    BeKeto Keto kremas su MCT aliejumi, Queen Macadamia - 250 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €8.99
    Vieneto kaina€35.96 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Energy for Coffee - 500 g

    Palce Lizać

    Palce Lizać Energija kavai – 500 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €26.29
    Vieneto kaina€52.58 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto King Chocolate Cream - 250 g

    BeKeto

    BeKeto Keto King šokoladinis kremas - 250 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€54.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Jam, Very Strawberry - 200 g BeKeto Keto Jam, Very Strawberry - 200 g BeKeto Keto Jam, Very Strawberry - 200 g BeKeto Keto Jam, Very Strawberry - 200 g

    BeKeto

    BeKeto Keto uogienė, Labai St RAW uogos - 200 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€19.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Clarified Ghee Butter - 750 g
    Išparduota

    Palce Lizać

    Palce Lizać Skaidrintas ghee sviestas – 750 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €35.39
    Vieneto kaina€47.19 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Energy for Coffee - 300 g
    Išparduota
    10% nuolaida

    Palce Lizać

    Palce Lizać Energija kavai - 300 g

    1 review
    Akcijos kaina €14.84 Įprasta kaina €16.49
    Vieneto kaina€49.47 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Jam, Juicy Peach - 200 g BeKeto Keto Jam, Juicy Peach - 200 g BeKeto Keto Jam, Juicy Peach - 200 g BeKeto Keto Jam, Juicy Peach - 200 g

    BeKeto

    BeKeto Keto uogienė, Sultingi persikai - 200 g

    1 review
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€19.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto White Chocolate & Raspberry Cream with MCT Oil - 250 g

    BeKeto

    BeKeto Keto baltojo šokolado ir aviečių kremas su MCT aliejumi - 250 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€39.96 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Clarified Ghee Butter - 520 ml Palce Lizać Clarified Ghee Butter - 520 ml Palce Lizać Clarified Ghee Butter - 520 ml

    Palce Lizać

    Palce Lizać Skaidrintas ghi sviestas - 520 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €24.49
    Vieneto kaina€47.10 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Energy for Coffee - 200 g

    Palce Lizać

    Palce Lizać Energija kavai – 200 g

    1 review
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€62.45 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Jam, Super Raspberry - 200 g BeKeto Keto Jam, Super Raspberry - 200 g BeKeto Keto Jam, Super Raspberry - 200 g BeKeto Keto Jam, Super Raspberry - 200 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Jam, Super Raspberry – 200 g

    1 review
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€19.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Jam, Cool Berry - 200 g BeKeto Keto Jam, Cool Berry - 200 g BeKeto Keto Jam, Cool Berry - 200 g
    5% nuolaida

    BeKeto

    BeKeto Keto Jam, Cool Berry - 200 g

    2 reviews
    Akcijos kaina €3.79 Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€18.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Jam, Perfect Cherry - 200 g BeKeto Keto Jam, Perfect Cherry - 200 g BeKeto Keto Jam, Perfect Cherry - 200 g

    BeKeto

    BeKeto Keto uogienė, Perfect Cherry - 200 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€19.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Energy for Coffee, Boosted - 200 g

    Palce Lizać

    Palce Lizać Energy for Coffee, Boosted - 200 g

    1 review
    Įprasta kaina €11.89
    Vieneto kaina€59.45 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Energy for Coffee - 35 g

    Palce Lizać

    Palce Lizać Energija kavai - 35 g

    No reviews
    Įprasta kaina €5.09
    Vieneto kaina€14.54 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Clarified Butter Ghee - 240 g

    BeKeto

    BeKeto Clarified Butter Ghee - 240 g

    No reviews
    Įprasta kaina €10.19
    Vieneto kaina€4.25 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Jam, Mango-Passion Fruit - 200 g BeKeto Keto Jam, Mango-Passion Fruit - 200 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Jam, Mango-Passion Fruit – 200 g

    No reviews
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€19.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Clarified Ghee Butter - 1400 g

    Palce Lizać

    Palce Lizać Skaidrintas ghi sviestas - 1400 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €67.09
    Vieneto kaina€47.92 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Gandola Cocoa Cream with Hazelnuts Vegan - 200 g
    16% nuolaida

    Gandola

    Gandola kakavos kremas su lazdyno riešutais Vegan - 200 g

    No reviews
    Akcijos kaina €4.09 Įprasta kaina €4.89
    Vieneto kaina€2.05 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Good Noot Peanut Butter - 300 g Good Noot Peanut Butter - 300 g Good Noot Peanut Butter - 300 g Good Noot Peanut Butter - 300 g

    Good Noot

    „Good Noot“ žemės riešutų sviestas – 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €5.79
    Vieneto kaina€19.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Džemai, medus, ir saldžios užtepėlės paverčia įprastus patiekalus puikiais potyriais, suteikdamos natūralaus saldumo ir vertingų maistinių medžiagų. Medpak, kruopščiai atrinkome produktus, kurie įrodo, kad malonumai ir sveikata gali darniai sugyventi, - tai natūralios uogienės su dideliu vaisių kiekiu, RAW medus, išsaugantis naudingus fermentus, ir naujoviškos užtepėlės, teikiančios maistingumą ir pasitenkinimą. Mūsų kolekcija apima tradicinius mėgstamus produktus ir šiuolaikines sveikatą tausojančias alternatyvas, įskaitant produktus be cukraus ir funkcinius šokolado užtepus, praturtintus supermaistu. Jau daugiau nei 10 metų aptarnaujame klientus Vokietijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Italijoje, Slovakijoje, ir Jungtinėje Karalystėje, suprantame, kad kokybiški saldūs užtepai ne tik pagerina skonį, bet ir reikšmingai prisideda prie subalansuotos mitybos, kai pasirenkami išmintingai.

Natūralus medaus saldumas RAW

RAW medus yra tobulas gamtos saldiklis mūsų uogienių, medaus, ir saldžiųjų užtepėlių kategorijoje, siūlantis kur kas daugiau nei tik cukraus pakaitalą. Skirtingai nuo perdirbto medaus, iš kurio kaitinant pašalinami naudingieji junginiai, RAW rūšys išsaugo fermentus, propolį, ir žiedadulkes, pasižyminčias antimikrobinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Vietinis medus gali padėti kovoti su sezonine alergija, nes palaipsniui veikiamas regioninių žiedadulkių, o tamsesnių veislių, pavyzdžiui, grikių medus, pasižymi didesniu antioksidantų kiekiu, panašiu į kai kurių vaisių. Dėl šio gydomojo potencialo medus tampa ne tik saldikliu, bet ir funkciniu maisto produktu, palaikančiu imuninę sveikatą ir žaizdų gijimą.

Medaus skonių įvairovė atspindi botaninius šaltinius ir teroro, panašiai kaip ir gero vyno. Akacijų medus pasižymi subtiliu saldumu, idealiai tinkančiu arbatai, o tvirtas kaštonų medus - mineralų gausa, puikiai tinkančia prie sūrių. Manuka meduje iš Naujosios Zelandijos yra unikalių metilglioksalio junginių, pasižyminčių išmatuojamu TiB aktyviu poveikiu. Šių skirtumų supratimas padeda parinkti tinkamas medaus veisles tiek kulinariniam naudojimui, tiek sveikatai palaikyti, maksimaliai padidinant šio senovinio supermaisto naudą.

Džemai ir konservai su vaisiais

Šiuolaikinėje uogienių gamyboje mūsų džemų, medaus, ir saldžiųjų užtepėlių asortimente pirmenybė teikiama vaisių, o ne cukraus kiekiui, pakeičiant tradicinį santykį, kuris maskuodavo vaisių skonį per dideliu saldumu. Didelio vaisių kiekio uogienės suteikia koncentruotus vitaminus ir antioksidantus iš uogų, kaulavaisių, kaulavaisių ir egzotinių veislių, o konservavimui naudojamas minimalus cukraus kiekis. Natūralus pektinas iš vaisių sukuria tinkamą konsistenciją be dirbtinių tirštiklių, išlaikant švarius ingredientų profilius, kurių reikalauja sveikata besirūpinantys vartotojai. Šie amatininkų metodai padeda išsaugoti ne tik vaisius, bet ir maistinę vertę, kuri dažnai prarandama perdirbant komerciniu būdu.

Džemų be cukraus ir su sumažintu cukraus kiekiu pasirinkimai padeda spręsti didėjantį susirūpinimą dėl cukraus vartojimo, neprarandant malonumo. Natūralūs saldikliai, tokie kaip stevija ar vaisių sulčių koncentratai, pakeičia rafinuotą cukrų, išlaikydami pažįstamą tekstūrą ir skonį. Į kai kurias naujoviškas uogienes dedama chia sėklų, kurios sustiprina omega-3 ir natūraliai sutirština džemą, o tai rodo, kaip tradiciniai džemai evoliucionuoja, kad atitiktų šiuolaikinius mitybos poreikius. Dėl šių sveikesnių alternatyvų džemai, medus, cukrus ir saldūs užtepai tampa prieinami diabetikams ir tiems, kurie kontroliuoja cukraus suvartojimą.

Šokoladiniai užtepai Reimagined

Šokoladinių užtepėlių revoliucija paverčia kaltus malonumus maistingais skanėstais, nes inovatyviose formulėse pirmenybė teikiama sveikatai, tačiau nesumažinamas malonumas. Juodojo šokolado rūšys, kuriose gausu kakavos, pasižymi širdies ir kraujagyslių sveikatą palaikančiais flavonoidais, kartu patenkindamos šokolado troškimą. Baltymais praturtintos užtepėlės tinka fitneso entuziastams, norintiems pasimėgauti po treniruočių, o versijos su riešutais suteikia sveikų riebalų ir ilgalaikės energijos. Šios rafinuotos tradicinių cukraus turinčių užtepėlių alternatyvos rodo konditerijos evoliuciją.

Funkciniai ingredientai šiuolaikines šokoladines užtepėles iškelia už paprastų skanėstų ribų. MCT aliejaus priedai padeda laikytis ketogeninės dietos, o adaptogeninės žolelės, pavyzdžiui, ašvaganda, padeda valdyti stresą kasdien mėgaujantis. Galimybės be cukraus, naudojant monk vaisius arba eritritolį, išlaiko saldumą be glikeminio poveikio. Šios naujovės džemų, medaus ir saldžiųjų užtepėlių gamyboje atspindi augantį supratimą, kad skanėstai gali aktyviai padėti siekti sveikatos tikslų, o ne jiems trukdyti.

Riešutų ir sėklų sviestai kaip saldūs užtepai

Natūralūs riešutų ir sėklų sviestai padeda susieti pikantišką ir saldų maistą, siūlydami baltymų turtingas alternatyvas mūsų užtepėlių asortimente. Migdolų sviestas suteikia vitamino E ir magnio, o jo saldumą sustiprina pasirinktinis medaus lašelis. Tahini iš sezamo sėklų suteikia kalcio ir unikalaus skonio - nuo saldaus iki šiek tiek kartaus. Šie maistingųjų medžiagų turtingi variantai paprastą skrebučio kepinį paverčia subalansuotu mini maistu, suteikiančiu ilgalaikės energijos ir pasitenkinimo, o ne tuščių kalorijų alternatyvomis.

Naujoviškuose riešutų sviesto mišiniuose naudojami funkciniai ingredientai, užtikrinantys tikslinę naudą sveikatai. Deriniai su kakava sukuria sveikesnius šokoladinius užtepus, o kokosų ar džiovintų vaisių priedai suteikia natūralaus saldumo be rafinuoto cukraus. Kai kurių rūšių sudėtyje yra probiotikų virškinimui palaikyti arba kolageno odos sveikatai stiprinti. Šie sudėtingi uogienių, medaus, medaus ir saldžiųjų užtepėlių receptai rodo, kaip tradiciniai maisto produktai evoliucionuoja, kad padėtų spręsti šiuolaikines sveikatingumo problemas.

Amatiniai saldainiai ir natūralūs konditerijos gaminiai

Mūsų kolekcijos saldainių evoliucija pabrėžia natūralius ingredientus ir funkcinę naudą, o ne dirbtinius dažiklius ir skonius. Medaus pagrindu pagaminti saldainiai pasižymi gerklę raminančiomis savybėmis ir kartu teikia saldų pasitenkinimą, ypač rūšys, kurių sudėtyje yra tokių žolelių kaip imbieras ar eukaliptas. Tamsaus šokolado gabalėliai su dideliu kakavos kiekiu suteikia antioksidacinę naudą, kartu lavindami skonį link mažiau saldžių skonių. Šie apgalvoti saldumynai įrodo, kad saldumynai gali atitikti sveiką gyvenimo būdą, kai pirmenybė teikiama kokybiškiems ingredientams.

Saldainiai be cukraus, kuriuose naudojami natūralūs saldikliai, tenkina diabetikų ir asmenų, mažinančių cukraus vartojimą, poreikius. Kietieji saldainiai, pasaldinti ksilitoliu, palaiko dantų sveikatą ir kartu patenkina saldumynų poreikį. Kramtomieji saldainiai su vitaminais ar kolagenu kasdienį maisto papildų vartojimą paverčia malonia patirtimi. Šis funkcinis požiūris į konditerijos gaminius - uogienes, medų ir saldžius užtepus - atspindi platesnes tikslingo nuolaidžiavimo tendencijas.

Pikantiškai saldūs padažai ir specialūs užtepai

Saldumo ir pikantiškumo sankirta suteikia įdomių galimybių mūsų užtepų kolekcijoje. Medaus ir garstyčių deriniai subalansuoja aštrų ir saldų skonį, kartu suteikdami universalių pagardų variantų. Vaisių čatniai su prieskoniais papildo kulinarines tradicijas, o paprastiems patiekalams suteikia sudėtingumo. Šie rafinuoti skonio profiliai pagerina kasdienio valgymo įspūdžius, o žolelės ir prieskoniai suteikia naudingų junginių. Supratimas apie šiuos panaudojimo būdus išplečia naudojimą ne tik pusryčiams, bet ir visapusiškam patiekalų pagerinimui.

Tarptautinė įtaka suteikia unikalių užtepėlių mūsų džemų, medaus, ir saldžiųjų užtepėlių kategorijoje. Artimųjų Rytų užtepėlėse halva derinamas tahini su medumi, kad būtų saldus ir turtingas baltymais, o Europos vaisių varškės užtepėlės yra pikantiška tradicinių džemų alternatyva. Azijos įkvėptų užtepėlių sudėtyje gali būti matcha arba juodųjų sezamų, suteikiančių saldžioms užtepėlėms umami elementų. Tokia pasaulinė perspektyva užtikrina įvairovę, kartu supažindindama klientus su tradiciniais sveikuoliškais įvairių kultūrų maisto produktais.

Kokybės standartai ir sudedamųjų dalių skaidrumas

"Medpak džemų, medaus, ir saldžiųjų užtepėlių gaminimo procese pirmenybė teikiama skaidriam ženklinimui ir kokybiškoms sudedamosioms dalims, o ne rinkodaros teiginiams. Teikiame pirmenybę gamintojams, nurodantiems atpažįstamus ingredientus be dirbtinių konservantų, dažiklių, ar kvapiųjų medžiagų. Ekologinis sertifikavimas užtikrina, kad vaisiai augtų be sintetinių pesticidų, kartu remiant tvarų žemės ūkį. Mažų partijų gamybos metodai dažnai išsaugo daugiau maistinių medžiagų nei pramoninis perdirbimas, todėl bendradarbiaujame su amatininkais gamintojais, išlaikančiais tradicinius metodus ir šiuolaikinius maisto saugos standartus.

Suprasti saldiklių šaltinius padeda informuotas pasirinkimas mūsų asortimente. Natūralus vaisių cukrus metabolizuojasi kitaip nei pridėtinis cukrus, o medus suteikia mikroelementų, kurių nėra rafinuotose alternatyvose. Net ir pasirinkus sveikesnius saldiklius, svarbu žinoti, kokias porcijas vartoti, kad vartojimas būtų subalansuotas. Mūsų išsamiuose produktų aprašymuose pateikiama maistingumo informacija, leidžianti klientams rinktis pagal individualius mitybos tikslus ir atsakingai mėgautis saldžiaisiais užtepėliais.

Laikymo ir patiekimo rekomendacijos

Tinkamas laikymas padidina uogienių, medaus ir saldžiųjų užtepėlių, kokybę ir galiojimo laiką, išsaugant maistines savybes. RAW medaus kristalizacija rodo grynumą, o ne gedimą, kurį lengva pakeisti švelniai pašildant. Natūralūs riešutų sviestai atsiskiria be stabilizatorių, kuriuos reikia maišyti, tačiau patvirtinama, kad nėra nereikalingų priedų. Stikliniai indai apsaugo produktus ir neleidžia išsiplauti cheminėms medžiagoms, susijusioms su laikymu plastikiniuose induose. Šių savybių supratimas padeda klientams išlaikyti produktų kokybę visą naudojimo laiką.

Kūrybiški serviravimo pasiūlymai išplečia naudojimą ne tik tradiciniais tikslais. Medus, užpilamas ant graikiško jogurto, sukuria probiotikų turtingas parfetes, o vaisių konservai, įmaišyti į naktines avižas, suteikia patogių pusryčių variantų. Šokoladiniai užtepai pagerina kokteilių dubenėlius arba naudojami kaip vaisių užpilai maistingiems desertams. Šie universalūs panaudojimo būdai užtikrina, kad uogienės, medaus, ir saldžiųjų užtepėlių užtepėlės bus naudojamos įvairiomis valgymo progomis, o ne tik rytiniams skrebučiams.

Natūraliai pasaldinkite gyvenimą kokybiškomis užtepėlėmis

Mūsų kolekcijoje esančios uogienės, medaus, ir saldžiųjų užtepėlių užtepėlės - tai sąmoningo nuolaidžiavimo produktai, kurie patenkina saldumynų poreikį ir kartu padeda siekti mitybos tikslų. Nesvarbu, ar ieškotumėte RAW gydomųjų medaus savybių, ar mėgautumėtės vaisiniais konservais, ar tyrinėtumėte inovatyvius riešutų sviesto mišinius, mūsų kruopščiai atrinktas asortimentas užtikrina pasirinkimą kiekvienam norui ir mitybos poreikiui. Kiekvienas indelis - tai galimybė pagerinti maistą natūraliu saldumu, kartu palaikant bendrą sveikatingumą dėl kokybiškų ingredientų pasirinkimo. Susipažinkite su mūsų kolekcija Toda y ir pakeiskite savo požiūrį į saldžiuosius užtepėlius iš kaltųjų malonumų į sąmoningą mitybą, kuri džiugina ir gomurį, ir kūną.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį