Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Grožis
  3. Plaukų kosmetika
  4. Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius

Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius

(126 prekės (-ių))
  • Kondicionieriai
  • Plaukų dažymas
  • Plaukų kaukės
  • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
  • Šampūnai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml
    Išparduota

    Foligain

    Foligain „ Man“ minoksidilas 5 % – plaukų atauginimo priemonė vyrams – 3 x 60 ml

    5 reviews
    Įprasta kaina €35.99
    Vieneto kaina€12.00 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles

    Foligain

    Foligain Minoxidil 5% plaukų atauginimo priemonė vyrams – 3 buteliukai

    4 reviews
    Įprasta kaina €49.19
    Vieneto kaina€16.40 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Foligain Low Alcohol Minoxidil 5% Hair Growth Treatment for Men – 3 Pieces
    Išparduota

    Foligain

    „Foligain“ mažo alkoholio koncentracijos minoksidilas 5 % plaukų augimo priemonė vyrams – 3 vnt.

    6 reviews
    Įprasta kaina €36.39
    Vieneto kaina€12.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    As I Am Rozmarinų aliejus plaukų augimui - 60 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €10.39
    Vieneto kaina€173.17 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml Foligain Woman Minoxidil 2% Hair Regrowth Treatment - 3 x 60 ml
    Išparduota

    Foligain

    „Foligain Woman“ 2 % minoksidilio plaukų atauginimo priemonė – 3 x 60 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €35.09
    Vieneto kaina€11.70 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml

    Najel

    Najel Ricinos aliejus - 80 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair – 227 g

    1 review
    Įprasta kaina €11.19
    Vieneto kaina€49.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml
    Išparduota

    Mielle Organics

    Mielle Rozmarino mėtų rozmarino aliejus plaukų augimui - 59 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€25.07 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml Shiseido Fino Regenerating Oil/Serum for Damaged Hair - 70 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino regeneruojantis aliejus/serumas pažeistiems plaukams – 70 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €17.39
    Vieneto kaina€24.84 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Motions Hair Relaxer Regular Straightening Cream for Curly Hair - 425 g

    Motions

    Motions Hair Relaxer Reguliarus tiesinimo kremas garbanotiems plaukams – 425 g

    No reviews
    Įprasta kaina €9.59
    Vieneto kaina€22.56 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €9.69
    Vieneto kaina€38.76 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml
    Išparduota

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Root Enhancer, Stiprinamasis plaukų tonikas - 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€137.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Motions Hair Relaxer Super Straightening Cream for Strong Curls - 425 g

    Motions

    Motions Hair Relaxer Super Straightening Cream for Strong Curls - 425 g

    1 review
    Įprasta kaina €9.59
    Vieneto kaina€22.56 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi kofeino ženšenio įtrinti - 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.89
    Vieneto kaina€51.56 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Sunny Isle Jamaican Black Castor Oil Extra Dark - 236 ml

    Sunny Isle

    Sunny Isle Jamaican Black Castor Oil Extra Dark - 236 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €11.29
    Vieneto kaina€47.84 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    Drėkinamasis losjonas As I Am So Much Moisture - 237 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €12.39
    Vieneto kaina€52.28 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Išparduota

    As I Am

    As I Am rozmarinų vandens gaivinamoji migla plaukų augimui skatinti - 475 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina€32.19 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml
    5% nuolaida

    Herbaria

    Herbaria Banfi dilgėlių įtrinamasis skystis - 250 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €7.30 Įprasta kaina €7.69
    Vieneto kaina€29.20 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampulių x 13 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.39
    Vieneto kaina€1.54 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece

    Foligain

    Foligain „“ dermaroleris galvos odai su titano adatomis – 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €23.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml
    Išparduota

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Curl Maker Gel garbanoms sustiprinti – 355 ml

    1 review
    Įprasta kaina €23.19
    Vieneto kaina€65.32 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    As I Am ryžių vandens stiprinamasis plaukų purškiklis - 475 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €10.69
    Vieneto kaina€22.51 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Cantu For Kids Curling Cream - 227 g Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    Cantu

    Cantu For Kids garbanojimo kremas - 227 g

    1 review
    Įprasta kaina €6.49
    Vieneto kaina€28.59 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 6
  • Kitas

Pakeiskite savo šukuoseną su mūsų plaukų aliejais, Serumai ir purškikliai

Ar pavargote nuo negyvybingų, nuobodžių plaukų, kurie atsisako bendradarbiauti? Trokštate gyvybingų, blizgančių plaukų, kurie suktų galvą? Mūsų prabangių plaukų aliejų, serumų ir purškiklių kolekcija yra geriausias sprendimas, kaip namuose pasiekti salono vertą rezultatą!

Šie išskirtiniai produktai sukurti taip, kad pagerintų bet kokią plaukų priežiūros rutiną, ir intensyviai maitintų bei drėkintų visų tipų plaukus. Nesvarbu, ar turite sausų ir pažeistų sruogų, ar kovojate su garbanojimusi ir nevaldomu plaukų slinkimu, mūsų meistriškai sukurti mišiniai atitinka jūsų unikalius poreikius.

Pasitelkdami gamtos galią

Mūsų plaukų aliejai, serumai, ir purškikliai pasižymi gausybe natūralių ingredientų, įskaitant argano aliejų, simondsijų aliejų, ir kokosų aliejų. Šiuose stipriuose komponentuose gausu svarbiausių maistinių medžiagų, kurios sustiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų:

  • Argano aliejus: Arganų aliejus: gausus antioksidantų ir vitamino E., jis apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir skatina augimą.
  • Simondsijų aliejus: Jojobos aliejus: puikiai drėkina ir minkština plaukus, pagerina jų paklusnumą.
  • Kokosų aliejus: Siūlo gilų kondicionavimą, kad būtų išvengta galiukų skilinėjimo ir lūžinėjimo.

Individualūs sprendimai kiekvienai plaukų problemai

Mūsų plaukų aliejų, serumų, ir purškiklių asortimentas kruopščiai sukurtas įvairioms plaukų problemoms spręsti:

  • Atitaisykite karštojo modeliavimo ar dažymo padarytą žalą
  • Sutramdykite garbanas ir slenkančius plaukus
  • Suteikite blizgesio ir žvilgesio nušiurusiems plaukams
  • Apsaugokite nuo aplinkos poveikio
  • Skatinkite plaukų augimą ir storį

Patirkite transformaciją, kai mūsų lengvi, greitįsigeriančios formulės veikia stebuklingai. Tiesiog užtepkite produktą, kaip nurodyta, leiskite jam įsiskverbti, ir atskleiskite nuostabias plaukų sruogas, kurios būtinai sulauks susižavėjusių žvilgsnių.

Pagerinkite savo plaukų priežiūros rutiną

Atsisveikinkite su blankiomis plaukų dienomis ir pagerinkite savo plaukų priežiūros rutiną su mūsų prabangiu plaukų aliejų, serumų ir purškiklių asortimentu. Peržiūrėkite mūsų asortimentą dabar ir suteikite plaukams dėmesio bei priežiūros, kurios jie nusipelno. Greitai pastebėsite skirtumą - stipresnės, spindinčios ir gyvybingos šukuosenos, kuriomis galėsite didžiuotis.

Kad plaukai visiškai pasikeistų, aliejus, serumus ir purškalus derinkite su maitinamaisiais šampūnais ir atgaivinančiomis plaukų kaukėmis. Susikurkite individualų plaukų priežiūros režimą, kuris atitiktų visus jūsų plaukų poreikius ir padėtų pasiekti vešlias sruogas, apie kurias visada svajojote.

Pasiruošę iš esmės pakeisti savo plaukų priežiūros rutiną? Ištirkite mūsų plaukų aliejų, serumų, ir purškiklių Toda y asortimentą ir atskleiskite sveikesnių, gražesnių plaukų paslaptį. Jūsų kelionė į nuostabias, valdomas sruogas prasideda čia!

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį