
iAI
Šios skilties vaizdai sugeneruoti dirbtiniu intelektu
Imuniteto sezonas: vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudeniui
— Sezono pagrindai —
Vitaminas C, vitaminas D3 (taip pat su K2), cinkas ir selenas kapsulėse, tabletėse ir lašuose. Vitaminas C, vitaminas D, cinkas ir selenas prisideda prie normalios imuninės sistemos veiklos.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitaminas D3+K2, lašai – 20 ml
15 reviewsĮprasta kaina €19.69Vieneto kaina€98.45 /100 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 4000 TV, Lašai – 30 ml
No reviewsAkcijos kaina €4.26 Įprasta kaina €5.69Vieneto kaina€1.42 /10 ml -
Formeds
Formeds Bicaps Cinkas 25 mg - 60 kapsulių
9 reviewsĮprasta kaina €11.09Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną -
Aliness
Aliness Vitaminas D3 FORTE aliejus 100 mcg - 120 kapsulių
4 reviewsĮprasta kaina €9.19Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitaminas D3+K2 FORTE, lašai - 20 ml
36 reviewsĮprasta kaina €26.59Vieneto kaina€132.95 /100 ml -
Solgar
Solgar Vitaminas D3 125 mcg (5000 TV) - 100 minkštųjų gelių
6 reviewsĮprasta kaina €19.19Vieneto kaina€0.19 už kiekvieną -
Osavi
Osavi Vitaminas D3 + K2,4000 TV + 150 mcg - 120 kapsulių
4 reviewsĮprasta kaina €18.79Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitaminas D3 4000 TV + K2, MCT, lašai - 50 ml
16 reviewsĮprasta kaina €15.39Vieneto kaina€30.78 /100 ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) - 50 Veg Capsules
No reviewsĮprasta kaina €14.39Vieneto kaina€0.29 už kiekvieną -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitaminas D3 10000 TV - 120 minkštuju geliu
9 reviewsĮprasta kaina €12.79Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 16000 TV – 120 tabletės
No reviewsĮprasta kaina €12.39Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Norvegijos menkių kepenų aliejus 1250 mg, Mėtų skonio – 250 ml
10 reviewsAkcijos kaina €7.49 Įprasta kaina €9.99Vieneto kaina€29.96 /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas C 1000 mg - 120 kapsulių
10 reviewsĮprasta kaina €6.79Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Cinko pikolinatas 15 mg - 120 kapsulių
2 reviewsĮprasta kaina €4.19Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Vitaminas D3 4000 TV (100 mcg) - 90 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €4.49Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 4000 TV + K2 MK-7 100 mcg – 120 tabletės
3 reviewsĮprasta kaina €7.49Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Organinis selenas 200 mcg - 120 kapsulių
8 reviewsĮprasta kaina €5.69Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Cinkas 15 mg + selenas 200 mcg - 120 kapsulių
25 reviewsĮprasta kaina €6.79Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Cinko pikolinatas 22 mg - 60 kapsulių
10 reviewsĮprasta kaina €3.79Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Kalcio citratas 1200 mg + vitaminas D3 2000 TV – 60 kapsulių
2 reviewsĮprasta kaina €6.99Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas C su erškėtuogėmis 1000 mg - 60 kapsulių
7 reviewsĮprasta kaina €4.69Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną -
Wellbear
Wellbear Vitamin D3 4000 TV - 120 minkštosios kapsulės
2 reviewsĮprasta kaina €4.59Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 8000 TV – 120 tablečių
No reviewsAkcijos kaina €6.06 Įprasta kaina €6.79Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Aliness
Aliness Vitaminas C 1000 mg - 100 kapsulių
15 reviewsĮprasta kaina €11.69Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną -
Now Foods
Now Foods Vitaminas D-3 ir K-2 – 120 kapsulių
7 reviewsĮprasta kaina €10.79Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 Forte 2000 TV, lašai - 30 ml
No reviewsAkcijos kaina €4.71 Įprasta kaina €6.29Vieneto kaina€1.39 /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 2000 TV K2-MK7 75 mcg, lašai - 30 ml
1 reviewAkcijos kaina €7.26 Įprasta kaina €9.69Vieneto kaina€2.42 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 4000 TV – 240 tabletės
No reviewsĮprasta kaina €7.29Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Vitaminas D3 2000 TV (50 mcg) - 250 kapsulių
11 reviewsĮprasta kaina €7.29Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną -
Ostrovit
Ostrovit Vitaminas D3 + K2 - 90 tablečių
35 reviewsAkcijos kaina €2.96 Įprasta kaina €3.29Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną

iAI
Šios skilties vaizdai sugeneruoti dirbtiniu intelektu
— Odos priežiūra šaltoms dienoms —
Veido kremai su keramidais arba centella, rankų kremai ir kūno losjonai. Kasdienis drėkinimas ir komfortas odai, kai oras tampa šaltas ir sausas.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin drėkinamasis rankų kremas su pieno baltymais – 100 ml
No reviewsĮprasta kaina €3.59Vieneto kaina€35.90 /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue drėkinamasis kremas – 60 ml
No reviewsAkcijos kaina €20.29 Įprasta kaina €27.09Vieneto kaina€33.82 /100 ml -
Enough
Enough Kolageninis hidro drėkinamasis masažo kremas - 300 ml
No reviewsAkcijos kaina €10.34 Įprasta kaina €13.89Vieneto kaina€34.47 /l -
Centellian24
Centellian24 „“ „Madeca“ kremas „Time Reverse“ – 15 ml
1 reviewĮprasta kaina €8.79Vieneto kaina€58.60 /100 ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear veido kremas – 20 g
No reviewsĮprasta kaina €29.19Vieneto kaina€145.95 /100 g -
Medicube
„Medicube“ hipochlorinės rūgšties kasdienio naudojimo purškiklis – 125 ml
1 reviewĮprasta kaina €26.69Vieneto kaina€213.52 /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film raminamasis kremas su niacinamidu – 60 ml
No reviewsĮprasta kaina €19.99Vieneto kaina€33.32 /100 ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Drėkinanti emulsija su keramidais veidui ir kūnui – 350 ml
6 reviewsĮprasta kaina €19.69Vieneto kaina€56.26 /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsĮprasta kaina €19.69Vieneto kaina€246.13 /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 kremas – 50 ml
No reviewsĮprasta kaina €18.59Vieneto kaina€37.18 /100 g -
Centellian24
Centellian24 „ Madeca Cream Time Reverse Zero“, raukšles mažinantis veido kremas – 15 ml
No reviewsAkcijos kaina €7.52 Įprasta kaina €10.09Vieneto kaina€50.13 /100 ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml
No reviewsĮprasta kaina €27.69Vieneto kaina€153.83 /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barjerinis intensyvus kremas - 60 ml
1 reviewĮprasta kaina €15.29Vieneto kaina€25.48 /100 ml -
COSRX
COSRX Ypatingai drėkinamasis losjonas be riebalų (su beržų sultimis) - 100 ml
1 reviewĮprasta kaina €14.49Vieneto kaina€14.49 /100 ml -
-
COSRX
COSRX Pažangus „Snail 92 All In One“ kremas,50 g
No reviewsĮprasta kaina €8.39Vieneto kaina€16.78 /100 g -
Celimax
Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
No reviewsAkcijos kaina €17.72 Įprasta kaina €19.69Vieneto kaina€35.44 /100 ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon raudonųjų pupelių gelinis drėkinamasis kremas - 100 ml
1 reviewĮprasta kaina €14.69Vieneto kaina€146.90 /l -
Isntree
Isntree hialurono rūgšties drėkinamasis kremas - 100 ml
1 reviewĮprasta kaina €14.29Vieneto kaina€142.90 /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream – 50 ml
1 reviewĮprasta kaina €17.79Vieneto kaina€35.58 /100 ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Rankų kremas su natūraliu rožių vandeniu - 75 ml
21 reviewsĮprasta kaina €1.89Vieneto kaina€2.52 /100 ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula drėkinamasis kūno aliejus - 250 ml
No reviewsĮprasta kaina €7.99Vieneto kaina€3.20 /100 ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskaro Centella Hyalu-Cica drėkinamasis kremas - 75 ml
No reviewsĮprasta kaina €19.69Vieneto kaina€26.25 /100 ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskaro Centella Probio-Cica praturtinantis kremas - 50 ml
2 reviewsAkcijos kaina €15.90 Įprasta kaina €16.79Vieneto kaina€31.80 /100 ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsĮprasta kaina €16.29Vieneto kaina€20.36 /100 g -
Astron
Astron Live kaulų aliejus su gencijonais - 100 ml
10 reviewsĮprasta kaina €3.99Vieneto kaina€3.99 /100 ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN regeneruojantis kremas – 20 ml
No reviewsAkcijos kaina €28.69 Įprasta kaina €35.89Vieneto kaina€143.45 /100 ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Drėkinamasis kremas - 100 ml
2 reviewsAkcijos kaina €20.42 Įprasta kaina €22.69Vieneto kaina€20.42 /100 ml -
Purito
„Purito Luminous Ceramide“ drėkinamasis veido kremas su keramidais – 100 ml
No reviewsĮprasta kaina €17.49Vieneto kaina€174.90 /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Atkuriamasis veido kremas - 50 ml
1 reviewĮprasta kaina €23.19Vieneto kaina€46.38 /100 ml
— Vaikams —
Vitamino D3 lašai, vaikų multivitaminai, menkių kepenų aliejus ir vaisių skonio vitamininiai saldainiai. Lengvai įtraukiami į mokyklos dienos pusryčius.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Vaikų DHA, st RAW uogų skonio - 119 ml
2 reviewsĮprasta kaina €20.09Vieneto kaina€168.82 /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas ADEK Junior, lašai - 30 ml
No reviewsAkcijos kaina €7.49 Įprasta kaina €9.99Vieneto kaina€2.50 /10 ml -
ChildLife
ChildLife Vitaminas D3 500 TV vaikams, Uogos - 30 ml
1 reviewAkcijos kaina €8.90 Įprasta kaina €9.99Vieneto kaina€29.67 /100 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 Junior 800 TV, lašai - 30 ml
No reviewsĮprasta kaina €4.69Vieneto kaina€1.56 /10 ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby – 5 ml
No reviewsĮprasta kaina €4.69Vieneto kaina€93.80 /100 ml -
Starpharma
Starpharma sveiki ledinukai su vitaminu C ir D, St RAW berry - 6 g
No reviewsĮprasta kaina €0.59Vieneto kaina€98.33 /kg -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop Throat, Raspberry - 6 g
No reviewsĮprasta kaina €0.59Vieneto kaina€98.33 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitaminai ir mineralai Bouncin' Berry - 120 tablečių
No reviewsĮprasta kaina €25.29Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną -
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + vitaminas D3 300 TV - 60 ml
2 reviewsĮprasta kaina €18.69Vieneto kaina€31.15 /100 ml -
Starpharma
„Starpharma Mniaminki“ vitaminas C 250 mg, Apelsinų skonio – 60 pastilių
No reviewsĮprasta kaina €4.49Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną -
MyVita
MyVita Probiotikas - 120 guminukų
3 reviewsĮprasta kaina €11.89Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną -
Starpharma
„Starpharma Mniamki“ vitamino D3 pastilės, su ananasų skoniu – 60 pastilių
No reviewsĮprasta kaina €4.49Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną -
MyVita
MyVita Vitaminas D3 - 120 guminukų
1 reviewĮprasta kaina €10.39Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną -
Starpharma
Starpharma sveikas ledinukas su vitaminu D3 ir K2, Kakava - 6 g
No reviewsĮprasta kaina €0.49Vieneto kaina€81.67 /kg

— Probiotikai, grybai ir žolės —
Probiotinės kultūros – nuo vienos rūšies iki 28 rūšių formulių, taip pat reishi ir maitake grybai, imbiero šaknis ir andrografis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus su FOS (Probiotikas) – 60 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €9.79Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Šitake 400 mg - 60 kapsulių
1 reviewAkcijos kaina €5.46 Įprasta kaina €7.29Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake grybų ekstraktas - 50 kapsulių
3 reviewsĮprasta kaina €24.59Vieneto kaina€0.49 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's „“ Saccharomyces Boulardii su FOS (probiotikas) – 60 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €17.39Vieneto kaina€0.29 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikas 28 štamai su FOS – 30 kapsulių
4 reviewsĮprasta kaina €13.19Vieneto kaina€0.44 už kiekvieną -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapsulių
24 reviewsĮprasta kaina €9.39Vieneto kaina€0.31 už kiekvieną -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stresas - 20 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €6.09Vieneto kaina€0.30 už kiekvieną -
Salvum
„Proviterol Multi“ probiotikas su 9 štamais – 20 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €6.59Vieneto kaina€0.33 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Probiotikas L.Plantarum - 30 kapsulių
7 reviewsĮprasta kaina €5.99Vieneto kaina€0.20 už kiekvieną -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg – 20 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €5.69Vieneto kaina€0.28 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikas 18 štamų su FOS – 30 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €7.59Vieneto kaina€0.25 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's „“ kelioninis probiotikas – 30 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €12.39Vieneto kaina€0.41 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Imbiero šaknis 500 mg – 60 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €6.99Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapsulių
1 reviewAkcijos kaina €4.93 Įprasta kaina €6.59Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €12.79Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic – 20 kapsulių
4 reviewsĮprasta kaina €1.29Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake lapų kirmėlaitė) 500 mg - 60 kapsulių
No reviewsAkcijos kaina €8.68 Įprasta kaina €11.59Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 pastilių
16 reviewsĮprasta kaina €15.99Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapsulių
2 reviewsĮprasta kaina €10.39Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapsulių
No reviewsAkcijos kaina €6.22 Įprasta kaina €8.29Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapsulių
3 reviewsĮprasta kaina €5.49Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Epic Pro 25 kamienų probiotikas - 30 kapsulių
20 reviewsĮprasta kaina €14.99Vieneto kaina€0.50 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Oral Probiotic Formula , Braškės - 30 pastilių
No reviewsĮprasta kaina €12.99Vieneto kaina€0.43 už kiekvieną -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super formulė - 40 kapsulių
2 reviewsĮprasta kaina €7.19Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną -
Swanson
Swanson Kordicepsas 600 mg - 120 kapsulių
27 reviewsĮprasta kaina €10.09Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapsulių
1 reviewAkcijos kaina €8.24 Įprasta kaina €12.69Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną -
Wellbear
Wellbear Vital Mushrooms - 60 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €10.29Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną