Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Sveikatos temos
  4. Miegas

Miegas

(89 prekės (-ių))
  • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
  • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
  • Širdies ir kraujagyslių sistema
  • Detoksikacija ir organizmo valymas
  • Virškinimo sistema
  • Energija
  • Akys ir regėjimas
  • Plaukai, oda ir nagai
  • Imuninė sistema
  • Inkstai ir šlapimo takai
  • vėpavimo sistema
  • Miegas
  • Svorio metimas
  • Vyrų sveikata
  • Moterų sveikata
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 tablečių

    27 reviews
    Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Melatoninas 1 mg - 180 tablečių

    10 reviews
    Akcijos kaina €3.68 Įprasta kaina €4.09
    Vieneto kaina€0.02 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatoninas 1 mg - 240 tablečių

    14 reviews
    Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina€0.02 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson L-triptofanas 500 mg - 60 kapsulių

    10 reviews
    Įprasta kaina €7.79
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Double Strength L-Theanine 200 mg - 60 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Dvigubo stiprumo L-teaninas 200 mg - 60 kapsulių

    5 reviews
    Įprasta kaina €15.99
    Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-triptofanas 500 mg - 100 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €9.09
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Hepatica Pure Glycine - 250 g

    Hepatica

    Hepatica Grynas glicinas - 250 g

    7 reviews
    Įprasta kaina €6.29
    Vieneto kaina€25.16 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medverita Berberis 400 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Berberis 400 mg - 120 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €5.49
    Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Life Extension Melatonin 6 Hour Timed Release 750 mcg - 60 Tablets
    Išparduota

    Life Extension

    Life Extension Melatoninas 6 valandų trukmės atpalaidavimas 750 mcg - 60 tablečių

    6 reviews
    Įprasta kaina €12.69
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml
    Išparduota

    Life Extension

    Life Extension Greito veikimo skystas melatoninas - 59 ml

    7 reviews
    Įprasta kaina €14.99
    Vieneto kaina€25.41 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules
    Išparduota

    Life Extension

    Life Extension Melatoninas 3 mg - 60 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €13.19
    Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules

    Medverita

    Medverita Triptofanas 250 mg - 100 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 tablečių

    3 reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Maža melatonino dozė - 120 kapsulių

    6 reviews
    Įprasta kaina €4.39
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Valerijono šaknis 500 mg - 100 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Sleep - 90 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Miegas - 90 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€0.25 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules
    Išparduota

    Swanson

    Swanson Miego pagrindai - 60 Veg kapsulių

    5 reviews
    Įprasta kaina €8.09
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Glycine Pure Powder - 454 g Now Foods Glycine Pure Powder - 454 g Now Foods Glycine Pure Powder - 454 g

    Now Foods

    Now Foodsg rynig licino milteliai - 454g

    3 reviews
    Įprasta kaina €22.49
    Vieneto kaina€49.54 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Melatonin 3 mg - 180 Lozenges
    Išparduota

    Now Foods

    Now Foods Melatoninas 3 mg - 180 pastilių

    7 reviews
    Įprasta kaina €10.09
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Cat's Claw 500 mg - 250 Capsules Swanson Cat's Claw 500 mg - 250 Capsules

    Swanson

    Swanson Katės letena 500 mg - 250 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Šizandra 550 mg - 60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €6.69
    Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets
    Išparduota

    Wellbear

    Wellbear melatoninas 1 mg - 240 tablečiu

    6 reviews
    Įprasta kaina €4.59
    Vieneto kaina€0.02 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 60 Veg Capsules Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 60 Veg Capsules Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-triptofanas 500 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€0.25 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Kitas

Nemigos supratimas ir miego sveikatos svarba

Nemiga yra sudėtingas miego sutrikimas, kuris turi įtakos ne tik gebėjimui užmigti, bet ir miego kokybei, gyliui, ir trukmei. Kai miegas yra neramus, su pertraukomis, ir negilus, jis nepatenkina organizmo poreikio r Ecover y, todėl atsiranda lėtinis nuovargis, silpnumas, ir didelė emocinė įtampa. Medpak, suprantame, koks svarbus miego vaidmuo bendrai sveikatai, ir siūlome sprendimus, padedančius geriau išsimiegoti.

Dažniausios nemigos priežastys

Nors anksčiau nemiga buvo siejama daugiausia su vyresnio amžiaus žmonėmis, gyvenimo būdo pokyčiai lėmė, kad miego problemų daugėja ir tarp jaunesnių gyventojų. Dažniausios priežastys yra šios:

  • Aplinkos veiksniai (karštis, triukšmas, ryški šviesa)
  • Nerimo sutrikimai ir depresija
  • Stresas ir tarpasmeniniai sunkumai
  • Medicininės būklės (, pvz. nokturija,)
  • Per didelis kofeino, alkoholio, ir tam tikrų vaistų vartojimas
  • Pamaininis darbas ir laiko juostų kaita
  • Hormoniniai pokyčiai (pvz.pvz., menopauzė)

Esminis miego vaidmuo sveikatai ir gerovei

Miegas yra pagrindinis organizmo poreikis, toks pat svarbus kaip maistas ir vanduo. Jis atlieka svarbų vaidmenį:

  1. Ląstelių regeneracijai: Miegas yra labai svarbus organizmo gebėjimui regeneruoti naujas ląsteles.
  2. Psichikos funkcijoms: Miego trūkumas gali smarkiai pabloginti pažintinius gebėjimus, dėl to gali sutrikti orientacija ir sutrikti refleksai.
  3. Emocinis stabilumas: Dėl nepakankamo miego gali padidėti jautrumas nerimui TiB ir stresui, bei atminties problemos.
  4. Fizinė sveikata: Lėtiniai miego sutrikimai gali sumažinti imunitetą ir padidinti įvairių sveikatos problemų, įskaitant širdies priepuolius ir insultą, riziką.
  5. Psichikos sveikata: Nemiga gali labai padidinti depresijos riziką.

Nemigos poveikis gyvenimo kokybei gali būti didelis, dažnai pranokstantis daugelio kitų sveikatos sutrikimų poveikį.

Veiksmingos kovos su nemiga strategijos

Medpak rekomenduoja holistinį požiūrį į miego sveikatos gerinimą:

  1. Miego higiena:
    • Venkite kofeino likus bent šešioms valandoms iki miego.
    • Likus trims valandoms iki miego nutraukite įtemptą fizinį krūvį.
    • Apribokite ryškios šviesos šaltinių poveikį. (pvz.g., ekranų) prieš miegą
  2. Stimulų kontrolė:
    • Lovą naudokite tik miegui
    • Venkite dienos miego
    • Eikite miegoti tik tada, kai tikrai pavargstate
  3. Gyvensenos koregavimas:
    • Išlaikykite reguliarų miego grafiką
    • Padidinkite bendrą fizinį aktyvumą
    • Valdykite stresą ir venkite konfliktų prieš miegą
  4. Natūralios priemonės:
    • Apsvarstykite galimybę 2-3 val. prieš miegą išgerti vaistažolių ar atpalaiduojančių arbatų
    • Išnagrinėkite melatonino papildai galimai sutrumpinti laiką, reikalingą užmigti

Medpak požiūris į miego sveikatos palaikymą

Medpak, siūlome įvairių natūralių miego pagalbinių priemonių ir papildų, skirtų sveikam miegui palaikyti:

  • Melatonino papildai: Padeda reguliuoti miego ir budrumo ciklus
  • Vaistažolių miego formulės: Sudėtyje yra tokių ingredientų kaip valerijono šaknis, ramunėlės, ir pasifloros
  • Magnio papildai: Atsipalaidavimui ir miego kokybei palaikyti
  • L-teaninas: Aminorūgštis, kuri gali skatinti atsipalaidavimą be mieguistumo

Kviečiame susipažinti su mūsų sleep health collection , kad rastumėte tinkamus sprendimus savo poreikiams. Atminkite, nors mūsų produktai gali padėti geriau miegoti, būtina šalinti pagrindines priežastis ir laikytis geros miego higienos praktikos.

Investuokite į savo miego sveikatą Toda y su Medpak natūraliais miego sprendimais. Geresnis miegas lemia geresnę bendrą sveikatą, geresnes pažinimo funkcijas, ir geresnę gyvenimo kokybę. Ženkite pirmąjį žingsnį į ramias naktis ir energingas dienas.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį