Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Sportas
  3. Baltymų milteliai

Baltymų milteliai

(116 prekės (-ių))
  • Augalinis baltymas
  • Išrūgų baltymų mišiniai
  • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
  • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • BeOrganic Pea Protein Powder - 200 g BeOrganic Pea Protein Powder - 200 g BeOrganic Pea Protein Powder - 200 g

    Aliness

    BeOrganic žirnių baltymų milteliai - 200 g

    1 review
    Įprasta kaina €5.39
    Vieneto kaina€26.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Vanilla - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% išrūgų baltymai Premium, Vanilė - 500 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 50 g

    Olimp

    Olimp Ponas Zerro baltyminis batonėlis, Raspberry - 50 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.39
    Vieneto kaina€2.78 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% išrūgų baltymai Premium, Šokoladas - 500 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteininis batonėlis, Dubajaus stiliaus šokoladas – 40 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€6.48 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode baltyminis batonėlis, Dvigubas šokoladas - 40 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€2.98 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO baltyminis batonėlis, Žemės riešutų sviestas - 40 g

    1 review
    Įprasta kaina €1.29
    Vieneto kaina€32.25 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Vanilla, USA - 750 g
    Išparduota

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Vanilla, JAV - 750 g

    1 review
    Įprasta kaina €38.09
    Vieneto kaina€50.79 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Išrūgų baltymų kompleksas 100%, Šokolado skonio - 700 g

    1 review
    Įprasta kaina €32.99
    Vieneto kaina€47.13 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Išrūgų baltymų kompleksas 100%, Vanilės skonio - 700 g

    1 review
    Įprasta kaina €32.89
    Vieneto kaina€46.99 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Strawberry - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% išrūgų baltymai Premium, St RAW berry - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €19.89
    Vieneto kaina€39.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chocolate, USA - 750 g

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chocolate, JAV - 750 g

    No reviews
    Įprasta kaina €50.29
    Vieneto kaina€67.05 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.29
    Vieneto kaina€32.25 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Caramel with Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% išrūgų baltymai Premium, Karamelė su šokoladu - 500 g

    4 reviews
    Įprasta kaina €19.89
    Vieneto kaina€39.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g
    15% nuolaida

    BeKeto

    BeKeto Keto išrūgų izoliato MCT milteliai, French Vanilla - 300 g

    No reviews
    Akcijos kaina €27.01 Įprasta kaina €31.89
    Vieneto kaina€90.03 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA Vegan Protein, Vanilla Cookie Flavoured - 500 g BioTech USA Vegan Protein, Vanilla Cookie Flavoured - 500 g

    BioTech USA

    BioTech USA Veganiški baltymai, Vanilinių sausainių skonio - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €23.99
    Vieneto kaina€47.98 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto baltymų izoliatas su MCT , French Vanilla - 800 g

    1 review
    Įprasta kaina €55.49
    Vieneto kaina€69.36 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Coconut with Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% išrūgų baltymai Premium, Kokosas su šokoladu - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €19.99
    Vieneto kaina€39.98 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA Protein Power, Vanilla Flavoured - 1000 g
    Išparduota

    BioTech USA

    BioTech USA Protein Power , Vanilės skonio - 1000 g

    No reviews
    Įprasta kaina €31.59
    Vieneto kaina€31.59 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Myprotein Vegan Protein Blend, Chocolate - 1000 g
    Išparduota

    Myprotein

    Myprotein Veganiškas baltymu mišinysd, Šokoladas - 1000 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €25.09
    Vieneto kaina€25.09 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT milteliai, Natural Chocolate - 800 g

    1 review
    Įprasta kaina €55.99
    Vieneto kaina€69.99 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Milk Bar - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% išrūgų baltymų Premium, pieno batonėlis - 500 g

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Proline 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-prolinas 500 mg - 100 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €13.19
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Kitas

Baltymų miltelių galios atskleidimas

Baltymų milteliai yra būtini papildai visiems, norintiems pagerinti savo fizinę būklę, palaikyti raumenų augimą, arba pagerinti bendrą sveikatą. Medpak siūlo platų aukštos kokybės baltymų miltelių asortimentą, atitinkantį įvairius poreikius ir pageidavimus.

Baltymų miltelių nauda

Baltymai yra labai svarbus makroelementas, atliekantis daugybę vaidmenų mūsų organizme. Jie gyvybiškai svarbūs raumenims formuoti ir atkurti, palaiko kaulų sveikatą, gamina fermentus ir hormonus. Baltymų milteliai yra patogus ir efektyvus būdas papildyti su maistu gaunamų baltymų kiekį, ypač tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą arba siekia konkrečių fitneso tikslų.

Mūsų pasirinkimas baltyminiai milteliai yra pasirinkimų kiekvienam:

  • Išrūgų baltymai greitam įsisavinimui ir raumenų r Ecover y
  • Kazeino baltymai lėtam atpalaidavimui, ilgalaikei mitybai
  • Augaliniai baltymai vegetarams ir veganams

Tinkamų baltymų miltelių pasirinkimas

Rinkdamiesi baltymų miltelius, atsižvelkite į savo konkrečius poreikius ir tikslus. Ar norite auginti raumenų masę, padėti numesti svorio, ar tiesiog užtikrinti, kad patenkinsite savo kasdienį baltymų poreikį? Mūsų asortimentą sudaro išrūgų baltymų izoliatai išrūgų baltymų izoliatai tiems, kurie ieško grynų, greitai įsisavinamų baltymų, ir augaliniai baltymai augalinės kilmės baltymai tiems, kurie renkasi augalinės kilmės produktus.

Baltymų milteliai svoriui reguliuoti

Baltymų milteliai gali būti veiksminga svorio reguliavimo priemonė. Jie padeda padidinti sotumo jausmą, mažinant bendrą suvartojamų kalorijų kiekį ir palaiko liesą raumenų masę lieknėjant. Mūsų baltyminius miltelius galima lengvai įmaišyti į kokteilius, pakeičiančius maistą, arba naudoti kaip maisto papildą po treniruotės, kad būtų lengviau palaikyti r Ecover y ir raumenis.

Specialių mitybos poreikių palaikymas

Suprantame, kad daugelis žmonių turi specialių mitybos reikalavimų. Todėl siūlome įvairių baltymų miltelių be laktozės ir augalinės kilmės baltymų miltelių. Šie pasirinkimai puikiai tinka tiems, kurie yra jautrūs pienui, arba tiems, kurie laikosi veganiško gyvenimo būdo, užtikrinant, kad kiekvienas galėtų gauti naudos iš aukštos kokybės baltymų papildų.

Baltymų milteliai įvairaus amžiaus žmonėms

Baltymų milteliai skirti ne tik kultūristams ar sportininkams. Jie gali būti naudingi įvairaus amžiaus žmonėms, įskaitant vyresnio amžiaus suaugusiuosius, norinčius išlaikyti raumenų masę ir jėgą. Mūsų asortimente yra baltymų miltelių, tinkamų įvairiems gyvenimo etapams ir fizinio pasirengimo lygiams, padedančių išlikti aktyviems ir sveikiems visą gyvenimą.

Kokybė ir sauga

Medpak teikia pirmenybę baltymų miltelių kokybei ir saugai. Mūsų produktai gaunami iš patikimų gamintojų ir yra griežtai tikrinami, kad būtų užtikrintas jų grynumas ir veiksmingumas. Vartojant pagal nurodymus, mūsų baltymų milteliai yra saugūs ir gali suteikti daug naudos sveikatai.

Išnagrinėkite platų baltymų miltelių asortimentą Toda y ir raskite tobulą papildą savo sveikatai ir fizinei būklei palaikyti. Nesvarbu, ar esate sportininkas, fitneso entuziastas, ar tiesiog norite pagerinti bendrą savijautą, Medpak turi jums tinkamų baltymų miltelių.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį