Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Sveikata
  3. Medicinos priemonės ir testai

Medicinos priemonės ir testai

(29 prekės (-ių))
  • Sveika mityba
  • Intymi sveikata
  • Medicinos priemonės ir testai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • BeKeto Ketone Test Strips - 200 Pieces

    BeKeto

    BeKeto Ketonų testavimo juostelės – 200 vnt.

    9 reviews
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Ketone & Glucose Test Strips for Urinalysis - 100 Pieces

    BeKeto

    BeKeto Ketonų ir gliukozės testų juostelės šlapimo tyrimui – 100 vnt.

    4 reviews
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Avena Salicylic Spirit - 100 g Avena Salicylic Spirit - 100 g

    Avena

    Avena Salicilo spiritas – 100 g

    9 reviews
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€17.90 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Avena Hydrogen Peroxide 3% - 100 g

    Avena

    Avena Vandenilio peroksidas 3% – 100 g

    5 reviews
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€17.90 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Kinoki Detox Gold Cleansing Patch - 10 Pieces Aura Herbals Kinoki Detox Gold Cleansing Patch - 10 Pieces Aura Herbals Kinoki Detox Gold Cleansing Patch - 10 Pieces

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kinoki Detox Gold valomieji pleistrai - 10 vnt.

    5 reviews
    Įprasta kaina €4.29
    Vieneto kaina€0.43 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Cannaderm Thermolka Warming Plasters - 3 pieces Cannaderm Thermolka Warming Plasters - 3 pieces
    Išparduota

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka šildantys pleistrai - 3 vnt.

    4 reviews
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€2.43 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Pagalvėlių dėžutė, Juoda - 1 vnt.

    2 reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Pill Box, Red - 1 piece

    Nutrend

    Nutrend tablečių dėžutė, Raudona - 1 vnt.

    3 reviews
    Įprasta kaina €0.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Pagalvėlių dėžutė, Mėlyna - 1 vnt.

    3 reviews
    Įprasta kaina €1.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood

    Zinzino

    Zinzino Balanso testas riebalų rūgščių koncentracijai kraujyje matuoti

    2 reviews
    Įprasta kaina €66.29
    Vieneto kaina€0.33 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka vėsinantys pleistrai - 3 vnt.

    2 reviews
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€2.43 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Pillbox Capsule Container, Green - 1 Piece Swanson Pillbox Capsule Container, Green - 1 Piece

    Swanson

    Swanson Tabletės dėžutė Kapsulių dėžutė, Žalia - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Pharma Nasal Spray Regenerates - 30 ml
    Išparduota

    Activlab

    Activlab Pharma nosies purškalas regeneruoja - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €3.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Hopi Ear Candle Candles - 5 pairs Aura Herbals Hopi Ear Candle Candles - 5 pairs Aura Herbals Hopi Ear Candle Candles - 5 pairs

    Aura Herbals

    Aura Herbals Hopių ausų žvakių žvakės - 5 poros

    No reviews
    Įprasta kaina €7.49
    Vieneto kaina€1.50 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's lakmuso popierėliai - 33 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces

    Aura Herbals

    Aura Herbals Tanoki valomieji pleistrai - 10 vienetų

    No reviews
    Įprasta kaina €6.09
    Vieneto kaina€0.61 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nanga Thymol - 50 g

    Nanga

    Nanga Thymol - 50 g

    4 reviews
    Įprasta kaina €5.09
    Vieneto kaina€101.80 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Prima Ovulation LH Strip Test - 5 pieces
    Išparduota

    Prima

    Prima ovuliacijos LH juostelių testas - 5 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€0.36 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Protego Baby Sea Water - 30 ml
    Išparduota

    Salvum

    Protego Baby jūros vanduo - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €3.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • SHS Perfect Bust+, Firming Serum - 150 ml SHS Perfect Bust+, Firming Serum - 150 ml SHS Perfect Bust+, Firming Serum - 150 ml

    SHS

    SHS Perfect Bust+, Stangrinamasis serumas - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€83.27 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs

    Aura Herbals

    Aura Herbals Ausų žvakių žvakės Conch - 5 poros

    No reviews
    Įprasta kaina €8.09
    Vieneto kaina€1.62 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbalex Warming Patches with Chestnut - 1 Piece

    Herbamedicus

    Herbalex šildomieji pleistrai su kaštonu - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €3.49
    Vieneto kaina€3.49 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nanga Thymol - 250 g

    Nanga

    Nanga Timolis - 250 g

    1 review
    Įprasta kaina €21.19
    Vieneto kaina€84.76 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Medicinos reikmenys ir tyrimai sudaro aktyvaus sveikatos valdymo pagrindą, suteikiantį asmenims galimybę stebėti savo sveikatą ir veiksmingai reaguoti į sveikatos poreikius. Medpak, supranta, kad patikimų medicinos reikmenų prieinamumas keičia žmonių požiūrį į savo sveikatą. Mūsų kruopščiai parinktas asortimentas pristato profesionalaus lygio testus ir sveikatos priežiūros produktus tiesiai į jūsų namus, todėl sveikatos stebėsena tampa prieinamesnė nei bet kada anksčiau.

Svarbiausi medicininiai tyrimai ranka pasiekiami

Medicininiai tyrimai namuose sukėlė revoliuciją asmens sveikatos priežiūros srityje, siūlydami patogumą ir nesumažindami tikslumo. Į mūsų platų asortimentą įeina ketonų testų juostelės, skirtos besilaikantiems ketogeninės dietos ar sergantiems diabetu, leidžiančios tiksliai stebėti medžiagų apykaitos būklę. Šios paprastos, bet veiksmingos priemonės iš karto pateikia rezultatus, padedančius priimti pagrįstus sprendimus dėl mitybos ir sveikatos būklės. Panašiai, mūsų gliukozės testų juostelės užtikrina patikimus cukraus kiekio kraujyje valdymo rodmenis, būtinus tiek diabetikams, tiek sveikata besirūpinantiems žmonėms.

Be medžiagų apykaitos tyrimų, turime specializuotų diagnostikos priemonių, įskaitant pH testų popierėlius, skirtus kūno rūgštingumui stebėti, ir greituosius antigenų testus kvėpavimo takų ligoms nustatyti. Šie medicininiai testai leidžia anksti nustatyti ir greitai reaguoti į sveikatos pokyčius, palaikant prevencinį požiūrį, kurį propaguoja Medpak". Kiekvienas gaminys yra griežtai tikrinamas, užtikrinant, kad gautumėte tokio paties standarto tyrimo medžiagas, kurios naudojamos profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose.

Profesionalūs pirmosios pagalbos ir žaizdų priežiūros sprendimai

Veiksmingai žaizdų priežiūrai reikalingos kokybiškos medicininės priemonės, kurios skatina gijimą ir apsaugo nuo infekcijos. Mūsų asortimente yra įvairių dydžių tradiciniai lipnūs tvarsčiai, puikiai tinkantys kasdienėms žaizdoms ir įbrėžimams tvarstyti. Didesnių žaizdų tvarstymo poreikiams, siūlome ritininius pleistrus, kurie lanksčiai dengia ir patikimai prilimpa. Šios būtinos pirmosios pagalbos priemonės užtikrina, kad būsite pasirengę nedideliems sužeidimams namuose, darbe, ar užsiimant veikla lauke.

Negalima pervertinti patikimų žaizdų priežiūros priemonių svarbos. Kokybiški tvarsčiai ir perrišimai sukuria optimalią gijimo aplinką, apsaugo žaizdas nuo užteršimo ir kartu leidžia odai kvėpuoti. Mūsų asortimentas atitinka įvairius poreikius, nuo vandeniui atsparių, skirtų aktyviam gyvenimo būdui, iki hipoalerginių, skirtų jautriai odai.

Sveikatos priežiūros organizavimas ir saugojimas

Tinkamas vaistų tvarkymas yra labai svarbus gydymo laikymuisi ir saugumui. Mūsų siūlomi tablečių organizatoriai padeda supaprastinti kasdienę vaistų vartojimo tvarką, sumažindami praleistų dozių ar atsitiktinių dvigubų dozių riziką. Šie praktiški saugojimo sprendimai pritaikyti įvairiems vaistų laikymo planams, - nuo paprastų dieninių skyrių iki išsamių savaitinių sistemų su keliais dieniniais skyriais.

Šios organizacinės priemonės ypač vertingos vyresnio amžiaus žmonėms, tvarkantiems kelis vaistus, arba visiems, siekiantiems nustatyti nuoseklią sveikatos priežiūros tvarką. Kompaktiškos konstrukcijos dėklai idealiai tinka kelionėms, todėl vaistų vartojimo grafikas nenutrūksta nepriklausomai nuo vietos.

Specializuoti medicininiai produktai pažangiai priežiūrai

Mūsų katalogas neapsiriboja tik pagrindinėmis prekėmis, bet apima ir specializuotus medicininius produktus, skirtus konkrečioms terapinėms reikmėms. DMSO (Dimetilsulfoksido) geliai, kuriuos galima įsigyti įvairios koncentracijos, naudojami įvairiais tikslais alternatyviojoje medicinoje ir moksliniuose tyrimuose. Šie farmacinės kokybės preparatai atitinka griežtus grynumo standartus, užtikrinančius saugų ir veiksmingą naudojimą.

Be to, turime unikalių prekių, pavyzdžiui, metileno mėlynojo tirpalų ir timolio, skirtų specializuotiems medicinos ir mokslinių tyrimų poreikiams tenkinti. Šie produktai atspindi Medpak įsipareigojimą tenkinti įvairius sveikatos poreikius, - nuo įprastos pirmosios pagalbos iki alternatyvių gydymo metodų. Prie kiekvieno specializuoto gaminio pridedamos aiškios naudojimo rekomendacijos ir saugos informacija.

Temperatūros stebėjimo ir diagnostikos priemonės

Tikslus temperatūros matavimas tebėra sveikatos vertinimo pagrindas. Mūsų bekontakčiai infraraudonųjų spindulių termometrai užtikrina greitus, higieniškus rodmenis be fizinio kontakto, idealiai tinka naudoti šeimoje ar profesinėje aplinkoje. Šie modernūs diagnostikos prietaisai pašalina kryžminės taršos riziką, o tikslūs matavimai atliekami per kelias sekundes.

Dėl namų diagnostikos įrangos evoliucijos profesionali stebėsena tapo prieinama kiekvienam. Toda y skaitmeniniai termometrai ir testavimo prietaisai užtikrina ligoninės lygio tikslumą ir patogią vartotojo sąsają, todėl žmonės gali drąsiai sekti gyvybines funkcijas.

Alternatyvūs sveikatos ir sveikatingumo reikmenys

Pripažindami įvairius požiūrius į sveikatingumą, alternatyvius sveikatos reikmenis priskiriame medicinos kategorijai. Ausų žvakės, kurių šaknys glūdi tradicinėje praktikoje, siūlo unikalų požiūrį į ausų higieną ir atsipalaidavimą. Nors nuomonės apie jų veiksmingumą skiriasi, daugelis vartotojų teigia, kad šios laiko patikrintos sveikatingumo priemonės yra teigiamos.

Šis platus požiūris atspindi Medpak supratimą, kad sveikata ir sveikatingumas apima įvairias filosofijas ir praktikas. Siūlydami tiek įprastines, tiek alternatyvias medicinos priemones, remiame individualius asmeninės sveikatos priežiūros pasirinkimus.

Kokybės užtikrinimas ir tarptautiniai standartai

Kiekviena mūsų atsargų medicinos priemonė atitinka griežtus kokybės standartus, įsigyjama iš patikimų gamintojų, turinčių patikrintą patirtį. Kaip Lenkijos prekės ženklas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį aptarnaujant tarptautinius klientus Vokietijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Italijoje, Slovakijoje, ir Jungtinėje Karalystėje, Medpak bendradarbiauja su patikimais tiekėjais, kurie pritaria mūsų įsipareigojimui siekti aukščiausios kokybės.

Mūsų kokybės užtikrinimo procesas apima kruopščią produktų atranką, tinkamas laikymo sąlygas, ir reguliarią atsargų rotaciją, kad būtų užtikrintas šviežumas ir veiksmingumas. Šis dėmesys detalėms pelnė klientų pasitikėjimą ir pripažinimą, sustiprino mūsų, kaip patikimo medicinos reikmenų ir sveikatos produktų šaltinio, poziciją.

Sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumas

"Medpak misija - prieinamumas. Manome, kad kokybiškų medicinos reikmenų neturėtų riboti vieta ar aplinkybės. Mūsų internetinė platforma naikina kliūtis, pristatydama būtiniausius sveikatos priežiūros produktus tiesiai klientams visoje Europoje. Šis įsipareigojimas užtikrinti prieinamumą neapsiriboja tik geografine padėtimi, bet ir konkurencingomis kainomis, todėl profesionalaus lygio medicinos reikmenys yra prieinami ir paprastiems vartotojams.

Nesvarbu, ar gydote lėtinę ligą, ar rūpinatės pirmosios pagalbos rinkiniu, ar ieškote profilaktinių sveikatos priemonių, mūsų medicinos reikmenų ir testų kategorijoje rasite priemonių, reikalingų aktyviam sveikatos valdymui. Kiekvienas gaminys - tai mūsų įsipareigojimas padėti jums siekti geresnės sveikatos ir geros savijautos, paremtas patirtimi ir patikimumu, kurie apibūdina Medpak patirtį.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį