Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Sportas
  3. Kreatinas

Kreatinas

(88 prekės (-ių))
  • Kreatino malatas
  • Kreatino monohidratas
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sportinis mikronizuotas kreatino monohidratas 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€23.58 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Levrone Gold Creatine - 300 g

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Kreatinas - 300 g

    9 reviews
    Įprasta kaina €10.79
    Vieneto kaina€35.97 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100 % mikronizuotas kreatino monohidratas - 300 g

    14 reviews
    Įprasta kaina €12.99
    Vieneto kaina€43.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Creatine with Taurine - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatino monohidratas, Kreatinas su taurinu - 500 g

    5 reviews
    Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€19.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • 7Nutrition Creatine (Creapure®) - 500 g
    Išparduota

    7Nutrition

    7Nutrition Kreatinas (Creapure ®) - 500 g

    7 reviews
    Įprasta kaina €25.09
    Vieneto kaina€50.18 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Orange Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatino monohidratas, apelsinų skonio - 500 g

    9 reviews
    Įprasta kaina €11.19
    Vieneto kaina€22.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatinas 1250 Mega Caps - 120 kapsulių

    8 reviews
    Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g
    Išparduota

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikronizuotas kreatinas, milteliai - 317 g

    6 reviews
    Įprasta kaina €21.99
    Vieneto kaina€69.37 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatinas 1250 mg - 400 kapsulių

    6 reviews
    Įprasta kaina €30.59
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Lemon Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatino monohidratas, citrinų skonio - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€21.98 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA 100% Creatine Monohydrate - 500 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100 % kreatino monohidratas – 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €18.29
    Vieneto kaina€36.58 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sportinis mikronizuotas kreatino monohidratas 5000 mg, St RAW berry - 500 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €12.39
    Vieneto kaina€24.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    No reviews
    Įprasta kaina €12.39
    Vieneto kaina€24.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g
    Išparduota

    PVL

    PVL Mutant Creakong CX8 miltelių - 249 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €9.79
    Vieneto kaina€39.32 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • 6PAK Creatine monohydrate - 120 Capsules

    6PAK

    6PAK Kreatino monohidratas - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €10.19
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g

    Olimp

    Olimp Kreatino monohidrato milteliai - 550 g

    1 review
    Įprasta kaina €21.59
    Vieneto kaina€39.25 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biowen Micronized Creatine Monohydrate - 250 g

    Biowen

    Biowen mikronizuotas kreatino monohidratas – 250 g

    1 review
    Įprasta kaina €15.69
    Vieneto kaina€62.76 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Sportinis mikronizuotas kreatino monohidratas 5000 mg, Citrina-laimas - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €12.39
    Vieneto kaina€24.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • MyVitamins Creatine Monohydrate - 250 Tablets

    Myprotein

    MyVita min. Kreatino monohidratas – 250 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €23.29
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Creatine Tabs - 300 Tablets

    Activlab

    Activlab Creatine Tabs - 300 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €20.49
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatinas 1250 Mega Caps - 30 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €3.09
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Kreatino monohidratas 750mg - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg, Lemon - 500 g

    Activlab

    Activlab kreatino milteliai Super 5000 mg, Lemon - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€25.58 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Kitas

Kreatinas: Ecover y

Medpak siūlo platų kreatino papildų asortimentą, skirtą raumenų r Ecover y, stiprinimui ir raumenų augimui. Mūsų aukštos kokybės kreatino produktai skirti įvairių jėgos sporto šakų sportininkams, suteikiantys būtiną paramą, reikalingą optimaliems rezultatams pasiekti.

Kaip suprasti kreatiną: Kreatinas yra natūralus junginys, labai svarbus energijos gamybai ir kaupimui raumenyse. Jis atlieka svarbų vaidmenį:

  • Raumenų ląstelių regeneracijai ir formavimuisi
  • Fizinio pajėgumo ir jėgos didinimui
  • Baltymų sintezei ir raumenų skaidulų statybai
  • Greitai energijai didelio intensyvumo pratyboms

Nors organizmas kreatiną gamina natūraliai, papildų vartojimas gali žymiai padidinti jo kiekį, ir taip pagerinti sportinius rezultatus bei pagreitinti raumenų augimą.

Įvairios kreatino formos: Mūsų produktų asortimentą sudaro įvairios kreatino formos

Kiekviena iš jų pasižymi unikalia nauda:

1. Kreatino monohidratas

Labiausiai ištirta ir plačiausiai naudojama forma, žinoma dėl savo veiksmingumo didinant raumenų masę ir jėgą. Mūsų kreatino monohidrato produktai - tai gryna, gerai įsisavinama formulė.

2. Kreatino citratas

Gerai tirpsta ir yra stabilus rūgštinėje aplinkoje, todėl yra puikus pasirinkimas turintiems jautrų skrandį.

3. Kreatino malatas

Palaiko riebalinio audinio mažėjimą, kartu išsaugant raumenų apimtį. Idealiai tinka sportininkams, norintiems išlaikyti liesą raumenų masę.

4. Kreatino piruvatas

Efektyvus hibridas, padedantis mažinti riebalų kiekį ir spartinantis r Ecover y, puikiai tinka sportininkams, ieškantiems dvejopo poveikio papildo.

Optimalus kreatino vartojimas siekiant maksimalios naudos

Norėdami gauti maksimalią naudą iš kreatino papildų:

  • Dozavimas: Įprastai rekomenduojama vartoti 5-10 g kreatino per dieną, išskaidant į dvi dozes.
  • Laikas: Vartokite treniruočių metu, kad optimaliai paruoštumėte raumenis ir r Ecover y.
  • Nuoseklumas: Reguliarus vartojimas, kartu su intensyviomis jėgos treniruotėmis, lemia žymų raumenų masės augimą.
  • Drėkinimas:

Idealaus kreatino papildo pasirinkimas

Mes siūlome įvairių formų kreatiną, kad jis atitiktų jūsų pageidavimus:

Kreatino milteliai

Mūsų kreatino milteliai yra įvairių skonių ir koncentracijų. Lengvai maišomas ir įvairiapusiškai vartojamas, jis puikiai tinka tiems, kurie mėgsta individualias porcijas.

Kreatino kapsulės

Patogumui ir tiksliam dozavimui, mūsų kreatino kapsulės siūlo greitą ir paprastą papildų vartojimo variantą.

Pagerinkite savo rezultatus su Medpak kreatinu

Nesvarbu, ar esate kultūristas, jėgos atletas, ar fitneso entuziastas, mūsų kreatino papildų asortimentas padės jums pasiekti savo veiklos ir raumenų stiprinimo tikslų. Jei norite visapusiškai auginti raumenis ir r Ecover y, apsvarstykite galimybę derinti mūsų kreatino produktus su mūsų Aminorūgščių papildais .

Patirkite moksliškai pagrįstų kreatino papildų galią. Pirkite Medpak aukščiausios kokybės kreatino asortimentą Toda y ir pakelkite savo sportinius rezultatus į kitą lygį!

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį