Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Grožis

Grožis

(2583 prekės (-ių))
  • Vonia ir dušas
  • Kūno kosmetika
  • Veido kosmetika
  • Rankos ir kojos
  • Plaukų kosmetika
  • Intymi higiena
  • Burnos priežiūra
  • Apsauga nuo saulės
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 Pieces
    Išparduota

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica Mild Cleansing Tissue - 50 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Himalaya Whitening Toothpaste with Activated Charcoal and Nigella - 75 ml Himalaya Whitening Toothpaste with Activated Charcoal and Nigella - 75 ml
    Išparduota

    Himalaya

    Himalaya Balinamoji dantų pasta su aktyvuota anglimi ir nigerijomis - 75 ml

    1 review
    Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€6.25 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palmer's Coconut Oil Formula Moisturizing Body Oil with Coconut - 150 ml
    Išparduota

    Palmer's

    Palmer's Coconut Oil Formula drėkinamasis kūno aliejus su kokosais - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €7.39
    Vieneto kaina€49.27 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pierpaoli Bioconte Thermal Protection Spray for Hair with Rose and Proteins - 100 ml
    10% nuolaida

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte terminės apsaugos purškalas plaukams su rožėmis ir baltymais - 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €5.20 Įprasta kaina €5.79
    Vieneto kaina€52.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml
    16% nuolaida

    Celimax

    Celimax hidrofilinis valomasis aliejus su simondsijomis - 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.32 Įprasta kaina €14.59
    Vieneto kaina€123.20 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Some By Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 Pieces Some By Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 Pieces Some By Mi Retinol Intense Daily Mask Set - 30 Pieces

    Some by Mi

    Some by Mi Intensyvus retinolio dieninių kaukių rinkinys - 30 dalių

    1 review
    Įprasta kaina €20.69
    Vieneto kaina€0.69 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml Enough Collagen 3X Moisture Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Išparduota

    Enough

    Enough Drėkinamasis kremas nuo saulės su kolagenu 3X SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €9.19
    Vieneto kaina€18.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskaro Centella Hyalu-Cica drėkinamasis kremas - 75 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€26.25 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo with Ginger and Apple - 300ml La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo with Ginger and Apple - 300ml La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo with Ginger and Apple - 300ml

    La'dor

    La'dor Root Re-Boot valomasis šampūnas su imbieru ir obuoliais - 300 ml

    1 review
    Įprasta kaina €12.19
    Vieneto kaina€4.06 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula for Pregnancy Belly Care - 125 g
    Išparduota

    Palmer's

    Palmer's kakavos sviesto formulė nėščiųjų pilvo priežiūrai - 125 g

    No reviews
    Įprasta kaina €9.19
    Vieneto kaina€73.52 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces Medicube Deep Vita C Pads - 70 Pieces

    Medicube

    Medicube Deep Vita C pagalvėlės - 70 vienetų

    1 review
    Įprasta kaina €25.59
    Vieneto kaina€0.37 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pyunkang Yul Ceramide Night Mask - 120 ml Pyunkang Yul Ceramide Night Mask - 120 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Ceramidų naktinė kaukė - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€123.25 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pyunkang Yul Intensive Ceramide Lotion for Face and Body - 500 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Intensyvus keramidų losjonas veidui ir kūnui - 500 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    As I Am

    As I Am sausos ir niežtinčios galvos odos priežiūros aliejus nuo pleiskanų - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.39
    Vieneto kaina€103.25 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskaras Centella kelioninis rinkinys

    No reviews
    Įprasta kaina €26.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g RareCraft Burnt Tar Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Deginto deguto muilas - 110 g

    No reviews
    Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€42.64 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • The Face Shop Rice Water Bright Rich Facial Cleansing Oil - 150 ml

    The Face Shop

    The Face Shop ryžių vandens šviesiai sodrus veido valymo aliejus - 150 ml

    1 review
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€72.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser - 120 ml

    Some by Mi

    Some by Mi Bye Bye Blackhead 30 dienų stebuklingas žaliosios arbatos Tox Bubble valiklis - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.59
    Vieneto kaina€121.58 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Round Lab Soybean Nourishing Cream - 80 ml
    15% nuolaida

    Round Lab

    Round Lab sojų pupelių maitinamasis kremas - 80 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €15.84 Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€1.98 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces
    30% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin No.5+ šviesinantys įklotai su vitaminais ir niacinamidu - 70 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €15.18 Įprasta kaina €21.69
    Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit dieninis kremas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.99
    Vieneto kaina€299.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Essence Sun Pact SPF50+ PA+++ - 11 g

    No reviews
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€99.00 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • TIAM Snail & Azulene Water Essence - 180 ml TIAM Snail & Azulene Water Essence - 180 ml
    Išparduota

    TIA'M

    TIAM sraigių ir azuleno vandens esencija - 180 ml

    1 review
    Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€5.49 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g
    20% nuolaida

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash - 50 g

    No reviews
    Akcijos kaina €18.05 Įprasta kaina €22.59
    Vieneto kaina€361.00 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 33 puslapis iš 108
  • 1
  • …
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • …
  • 108
  • Kitas

Atraskite puikų aukščiausio lygio asmens higienos ir grožio produktų asortimentą, kad atrodytumėte ir jaustumėtės fantastiškai. Mūsų asmeninės priežiūros ir grožio prekių asortimente rasite platų asortimentą prekių, skirtų visiems jūsų kasdienės priežiūros aspektams - nuo maudymosi ir odos priežiūros iki burnos higienos ir intymios higienos.

Gaivinantis

Pagerinkite savo priežiūrą su aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio prekėmis

Medpak siūlo platų aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio prekių asortimentą, skirtą pagerinti jūsų kasdienę rutiną. Mūsų kruopščiai parinktas asortimentas skirtas visiems savęs priežiūros aspektams, kad atrodytumėte ir jaustumėtės kuo geriau nuo galvos iki kojų.

Prabangūs vonios ir dušo reikmenys

Su mūsų aukščiausios kokybės vonios ir dušo reikmenimis pakeiskite savo maudymosi patirtį. Rinkitės iš įvairių švelnių muilų, gaivinančių kūno prausiklių, ir raminančių vonios druskų. Mūsų gaminiai pasižymi švelniais ingredientais, kurie apsaugo odą nuo sudirginimo ir išsausėjimo, yra įvairių kvapų, tinkančių jūsų nuotaikai.

Maitinantys kūno priežiūros sprendimai

Pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų sveika ir švytinti, naudodami mūsų išsamią kūno priežiūros priemonių kolekciją. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Drėkinamieji losjonai ir kūno aliejai
  • Šveičiamieji šveitikliai lygiai odai
  • Tiksliniai kremai nuo celiulito

Produktai, papildyti ekologiškais ingredientais, tokiais kaip kokosų aliejus, taukmedžio sviestas, ir vitaminas E, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir gerina odos elastingumą.

Pažangi veido odos priežiūra

Pasiekite švytinčią veido odą su mūsų pažangiausia veido odos priežiūros linija. Mūsų produktai pritaikyti įvairiems odos tipams ir problemoms, įskaitant:

  • Švelnios valomosios priemonės visų tipų odai
  • Subalansuojantys tonikai
  • Tiksliniai serumai konkrečioms odos problemoms spręsti
  • Maitinamieji drėkinamieji kremai

Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, ar jautri, mūsų kruopščiai sukurti produktai užtikrina veiksmingus rezultatus, nekenkdami odos sveikatai.

Specializuota rankų ir pėdų priežiūra

Suteikite savo galūnėms dėmesio, kurio jos nusipelno, naudodami mūsų specializuotas rankų ir pėdų priežiūros priemones . Mūsų asortimente yra maitinamųjų rankų kremų, jauninamųjų pėdų šveitiklių, ir veiksmingų nuospaudų šalinimo priemonių, kad rankos ir pėdos būtų švelnios ir glotnios.

Inovatyvūs plaukų priežiūros sprendimai

Pasiekite sveikų, gražių plaukų su mūsų inovatyvia plaukų priežiūros kolekcija. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Maitinamieji šampūnai ir kondicionieriai
  • Giliai kondicionuojančios plaukų kaukės
  • Stylingo priemonės visų tipų plaukams

Mūsų meistriškai sukurti produktai skatina stiprų plaukų augimą, mažina garbanojimąsi, ir didina blizgesį, kad jūsų plaukai būtų nuostabūs ir sveiki.

Švelni intymioji priežiūra

Palaikykite optimalią intymiąją sveikatą su mūsų diskretiška ir veiksminga intymiosios priežiūros kolekcija. Mūsų produktai apima pH subalansuotus prausiklius, švelnias servetėles, ir raminamuosius kremus, kurių sudėtyje yra švelnių ingredientų, tokių kaip alavijas ir ramunėlės, kad būtų užtikrintas saugus ir kruopštus valymas.

Visapusiška burnos priežiūra

Pasiekite puikią burnos higieną naudodami platų burnos priežiūros produktų asortimentą. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Natūralių ingredientų dantų pastos
  • Gaivinamieji burnos skalavimo skysčiai
  • Veiksmingas dantų siūlas

Sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip pipirmėčių aliejus ir arbatmedžio aliejus, Mūsų produktai pasižymi TiB veikliosiomis savybėmis, kad burna būtų švari, sveika.

Kodėl verta rinktis Medpak asmeninės priežiūros ir grožio reikmėms?

Medpak yra įsipareigojusi teikti jums aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio produktus. Mūsų asortimentas:

  • Kruopščiai atrinkti patikimų prekių ženklų produktai
  • Kur įmanoma, sudėtyje yra natūralių ir ekologiškų ingredientų
  • Tinka įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti
  • Kruopščiai patikrinta kokybė ir veiksmingumas

Susipažinkite su mūsų išsamia https://lt.medpak.shop/collections/personal-care-beauty >Asmeninės priežiūros ir grožio kolekcija ir atraskite tobulus produktus, kurie pagerins jūsų savęs priežiūros rutiną. Nuo būtiniausių odos priežiūros priemonių iki plaukų priežiūros naujovių, Medpak turi viską, ko reikia, kad atrodytumėte ir jaustumėtės geriausiai.

Pagerinkite savo asmeninės priežiūros rutiną su Medpak aukščiausios kokybės pasirinkimu. Jūsų kelionė į švytinčią odą, sveikus plaukus, ir bendrą gerovę prasideda čia!

Vonios ir dušo potyriai: Mūsų aukščiausios kokybės vonios ir dušo produktų kolekcija padės jums atsigaivinti ir pamaitinti

. Mūsų asortimente yra muilų, kūno prausiklių, ir vonios druskų, pagamintų iš švelnių sudedamųjų dalių, kurios apsaugo nuo dirginimo ir sausumo. Rinkitės iš įvairiausių kvapų, atitinkančių jūsų nuotaiką, nesvarbu, ar ieškote raminančio levandų kvapo, ar energizuojančio citrusinių vaisių aromato.

Essential Body Care:

Pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų sveika ir pamaitinta, naudodami mūsų išsamią kūno priežiūros priemonių kolekciją. Tarp mūsų gaminių yra losjonų, aliejų, šveičiamųjų šveitiklių, ir kremų nuo celiulito, kurių sudėtyje yra ekologiškų ingredientų, tokių kaip kokosų aliejus, taukmedžio sviestas, ir vitaminas E. Patirkite ilgalaikį odos drėkinimą ir didesnį odos elastingumą, kad oda būtų elastinga ir aksominio švelnumo.

Pažangi veido odos priežiūra: Atskleiskite švytinčią, sveiką odą.

Pasiekite švytinčią, sveiką odą su mūsų pažangiausia veido odos priežiūros linija, kurią sudaro valomosios, priemonės, tonikai, serumai, serumai ir drėkinamieji kremai. Mūsų produktai pritaikyti įvairiems odos tipams ir problemoms, jie tinka riebiai, sausai, jautriai ar jautriai odai. Kruopščiai parinkti ingredientai užtikrina švelnius, bet veiksmingus rezultatus, todėl galite pasiekti savo odos priežiūros tikslus, nekeldami pavojaus odos gerovei.

Rankų ir kojų palepinimas: Parodykite savo galūnėms meilę

Pasirūpinkite savo Rodyti daugiau

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį