Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Grožis

Grožis

(2583 prekės (-ių))
  • Vonia ir dušas
  • Kūno kosmetika
  • Veido kosmetika
  • Rankos ir kojos
  • Plaukų kosmetika
  • Intymi higiena
  • Burnos priežiūra
  • Apsauga nuo saulės
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Serum - 50 ml Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Serum - 50 ml
    15% nuolaida

    Jumiso

    Jumiso Waterfull hialurono rūgšties serumas – 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.25 Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€26.50 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Neogen Dermalogy High G Exosome Soothing Mask - 39 g Neogen Dermalogy High G Exosome Soothing Mask - 39 g
    25% nuolaida

    Neogen Dermatology

    Neogen Derma logy High G Exosome Soothing Mask - 39 g

    No reviews
    Akcijos kaina €2.99 Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€7.67 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml

    Dear, Klairs

    Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €27.69
    Vieneto kaina€153.83 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces
    25% nuolaida

    Biodance

    Biodance Cera-nol gelio toniko servetėlės – 60 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €18.69 Įprasta kaina €24.99
    Vieneto kaina€0.31 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatinis purškimo serumas – 60 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€45.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    Biodance

    Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €40.69
    Vieneto kaina€81.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 Pieces Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 Pieces Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 Pieces

    Numbuzin

    Numbuzin Nr. 1 Pantoteno rūgštis B5 Hialurono rūgštis Aktyvi valymo kaukė – 5 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€3.68 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ilso Deep Clean Master Facial Cleansing Spatula Ilso Deep Clean Master Facial Cleansing Spatula

    Ilso

    Ilso Deep Clean Master veido valymo mentelė

    No reviews
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Aqua Glowing Sunscreen SPF50+ with Bamboo Water - 45 ml Dr. Althea Aqua Glowing Sunscreen SPF50+ with Bamboo Water - 45 ml
    15% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Glowing S UNS creme SPF50+ su bambuko vandeniu – 45 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €15.44 Įprasta kaina €18.19
    Vieneto kaina€34.31 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml
    5% nuolaida

    Missha

    Missha Bičių žiedadulkių atnaujinimo ampulės – 40 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €20.61 Įprasta kaina €21.69
    Vieneto kaina€51.53 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner with Centella Asiatica - 150 ml COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner with Centella Asiatica - 150 ml COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner with Centella Asiatica - 150 ml
    15% nuolaida

    COSRX

    COSRX Pure Fit Cica raminantis tonikas su Centella Asiatica - 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €14.18 Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€94.53 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Esencijos tonikas – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€108.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml

    iUNIK

    IUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€12.10 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream with SPF50+ - 50 ml A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream with SPF50+ - 50 ml
    Išparduota

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block drėkinamasis gelis/kremas su SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.29
    Vieneto kaina€28.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Eqqualberry Swimming Pool Daily Facial Toner - 50 ml Eqqualberry Swimming Pool Daily Facial Toner - 50 ml Eqqualberry Swimming Pool Daily Facial Toner - 50 ml

    EQQUALBERRY

    „Eqqualberry“ ampulė „Swimming Pool“ su skvalanu – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml

    Axis-Y

    Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.39
    Vieneto kaina€85.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 Pieces Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 Pieces Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 Pieces
    10% nuolaida

    Axis-Y

    Axis-Y 61% žaliosios gyvybinės energijos kompleksas, veido kaukė – 5 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €11.06 Įprasta kaina €12.29
    Vieneto kaina€2.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA First Ampoule - 50 ml SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA First Ampoule - 50 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskaro centella HYALU-CICA pirmoji ampulė – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€27.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€98.60 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Hayejin Rice Bran Oil for Body - 200 ml Hayejin Rice Bran Oil for Body - 200 ml Hayejin Rice Bran Oil for Body - 200 ml
    15% nuolaida

    Hayejin

    Hayejin ryžių sėlenų aliejus kūnui – 200 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €17.24 Įprasta kaina €20.39
    Vieneto kaina€86.20 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml
    Išparduota

    Medicube

    Medicube raudonojo gintaro rūgšties valomasis serumas – 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €28.89
    Vieneto kaina€96.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil – 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €20.79
    Vieneto kaina€103.95 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 Pieces Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 Pieces Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 Pieces
    Išparduota

    Medicube

    Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €18.59
    Vieneto kaina€4.65 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 - 50 ml
    10% nuolaida

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €19.07 Įprasta kaina €21.19
    Vieneto kaina€38.14 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 80 puslapis iš 108
  • 1
  • …
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • …
  • 108
  • Kitas

Atraskite puikų aukščiausio lygio asmens higienos ir grožio produktų asortimentą, kad atrodytumėte ir jaustumėtės fantastiškai. Mūsų asmeninės priežiūros ir grožio prekių asortimente rasite platų asortimentą prekių, skirtų visiems jūsų kasdienės priežiūros aspektams - nuo maudymosi ir odos priežiūros iki burnos higienos ir intymios higienos.

Gaivinantis

Pagerinkite savo priežiūrą su aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio prekėmis

Medpak siūlo platų aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio prekių asortimentą, skirtą pagerinti jūsų kasdienę rutiną. Mūsų kruopščiai parinktas asortimentas skirtas visiems savęs priežiūros aspektams, kad atrodytumėte ir jaustumėtės kuo geriau nuo galvos iki kojų.

Prabangūs vonios ir dušo reikmenys

Su mūsų aukščiausios kokybės vonios ir dušo reikmenimis pakeiskite savo maudymosi patirtį. Rinkitės iš įvairių švelnių muilų, gaivinančių kūno prausiklių, ir raminančių vonios druskų. Mūsų gaminiai pasižymi švelniais ingredientais, kurie apsaugo odą nuo sudirginimo ir išsausėjimo, yra įvairių kvapų, tinkančių jūsų nuotaikai.

Maitinantys kūno priežiūros sprendimai

Pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų sveika ir švytinti, naudodami mūsų išsamią kūno priežiūros priemonių kolekciją. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Drėkinamieji losjonai ir kūno aliejai
  • Šveičiamieji šveitikliai lygiai odai
  • Tiksliniai kremai nuo celiulito

Produktai, papildyti ekologiškais ingredientais, tokiais kaip kokosų aliejus, taukmedžio sviestas, ir vitaminas E, suteikia ilgalaikį drėkinimą ir gerina odos elastingumą.

Pažangi veido odos priežiūra

Pasiekite švytinčią veido odą su mūsų pažangiausia veido odos priežiūros linija. Mūsų produktai pritaikyti įvairiems odos tipams ir problemoms, įskaitant:

  • Švelnios valomosios priemonės visų tipų odai
  • Subalansuojantys tonikai
  • Tiksliniai serumai konkrečioms odos problemoms spręsti
  • Maitinamieji drėkinamieji kremai

Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, ar jautri, mūsų kruopščiai sukurti produktai užtikrina veiksmingus rezultatus, nekenkdami odos sveikatai.

Specializuota rankų ir pėdų priežiūra

Suteikite savo galūnėms dėmesio, kurio jos nusipelno, naudodami mūsų specializuotas rankų ir pėdų priežiūros priemones . Mūsų asortimente yra maitinamųjų rankų kremų, jauninamųjų pėdų šveitiklių, ir veiksmingų nuospaudų šalinimo priemonių, kad rankos ir pėdos būtų švelnios ir glotnios.

Inovatyvūs plaukų priežiūros sprendimai

Pasiekite sveikų, gražių plaukų su mūsų inovatyvia plaukų priežiūros kolekcija. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Maitinamieji šampūnai ir kondicionieriai
  • Giliai kondicionuojančios plaukų kaukės
  • Stylingo priemonės visų tipų plaukams

Mūsų meistriškai sukurti produktai skatina stiprų plaukų augimą, mažina garbanojimąsi, ir didina blizgesį, kad jūsų plaukai būtų nuostabūs ir sveiki.

Švelni intymioji priežiūra

Palaikykite optimalią intymiąją sveikatą su mūsų diskretiška ir veiksminga intymiosios priežiūros kolekcija. Mūsų produktai apima pH subalansuotus prausiklius, švelnias servetėles, ir raminamuosius kremus, kurių sudėtyje yra švelnių ingredientų, tokių kaip alavijas ir ramunėlės, kad būtų užtikrintas saugus ir kruopštus valymas.

Visapusiška burnos priežiūra

Pasiekite puikią burnos higieną naudodami platų burnos priežiūros produktų asortimentą. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Natūralių ingredientų dantų pastos
  • Gaivinamieji burnos skalavimo skysčiai
  • Veiksmingas dantų siūlas

Sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip pipirmėčių aliejus ir arbatmedžio aliejus, Mūsų produktai pasižymi TiB veikliosiomis savybėmis, kad burna būtų švari, sveika.

Kodėl verta rinktis Medpak asmeninės priežiūros ir grožio reikmėms?

Medpak yra įsipareigojusi teikti jums aukščiausios kokybės asmeninės priežiūros ir grožio produktus. Mūsų asortimentas:

  • Kruopščiai atrinkti patikimų prekių ženklų produktai
  • Kur įmanoma, sudėtyje yra natūralių ir ekologiškų ingredientų
  • Tinka įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti
  • Kruopščiai patikrinta kokybė ir veiksmingumas

Susipažinkite su mūsų išsamia https://lt.medpak.shop/collections/personal-care-beauty >Asmeninės priežiūros ir grožio kolekcija ir atraskite tobulus produktus, kurie pagerins jūsų savęs priežiūros rutiną. Nuo būtiniausių odos priežiūros priemonių iki plaukų priežiūros naujovių, Medpak turi viską, ko reikia, kad atrodytumėte ir jaustumėtės geriausiai.

Pagerinkite savo asmeninės priežiūros rutiną su Medpak aukščiausios kokybės pasirinkimu. Jūsų kelionė į švytinčią odą, sveikus plaukus, ir bendrą gerovę prasideda čia!

Vonios ir dušo potyriai: Mūsų aukščiausios kokybės vonios ir dušo produktų kolekcija padės jums atsigaivinti ir pamaitinti

. Mūsų asortimente yra muilų, kūno prausiklių, ir vonios druskų, pagamintų iš švelnių sudedamųjų dalių, kurios apsaugo nuo dirginimo ir sausumo. Rinkitės iš įvairiausių kvapų, atitinkančių jūsų nuotaiką, nesvarbu, ar ieškote raminančio levandų kvapo, ar energizuojančio citrusinių vaisių aromato.

Essential Body Care:

Pasirūpinkite, kad jūsų oda būtų sveika ir pamaitinta, naudodami mūsų išsamią kūno priežiūros priemonių kolekciją. Tarp mūsų gaminių yra losjonų, aliejų, šveičiamųjų šveitiklių, ir kremų nuo celiulito, kurių sudėtyje yra ekologiškų ingredientų, tokių kaip kokosų aliejus, taukmedžio sviestas, ir vitaminas E. Patirkite ilgalaikį odos drėkinimą ir didesnį odos elastingumą, kad oda būtų elastinga ir aksominio švelnumo.

Pažangi veido odos priežiūra: Atskleiskite švytinčią, sveiką odą.

Pasiekite švytinčią, sveiką odą su mūsų pažangiausia veido odos priežiūros linija, kurią sudaro valomosios, priemonės, tonikai, serumai, serumai ir drėkinamieji kremai. Mūsų produktai pritaikyti įvairiems odos tipams ir problemoms, jie tinka riebiai, sausai, jautriai ar jautriai odai. Kruopščiai parinkti ingredientai užtikrina švelnius, bet veiksmingus rezultatus, todėl galite pasiekti savo odos priežiūros tikslus, nekeldami pavojaus odos gerovei.

Rankų ir kojų palepinimas: Parodykite savo galūnėms meilę

Pasirūpinkite savo Rodyti daugiau

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį