Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Makiažas
  3. Veido makiažas

Veido makiažas

(105 prekės (-ių))
  • BB ir CC kremai
  • Toniniai kremai
  • Kūno toniniai kremai
  • Kiti veido makiažo produktai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B kremas SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€25.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 23N - 100 ml
    Išparduota

    Enough

    Enough Kolageno 3X drėkinamasis makiažo pagrindas SPF15 atspalvis 23N - 100 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €7.39
    Vieneto kaina€7.39 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml
    Išparduota

    Enough

    Enough Kolageninis drėkinamasis BB kremas SPF47/PA+++ - 50 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €7.39
    Vieneto kaina€147.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23

    Missha

    Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Pagrindo atspalvis Nr. 23

    5 reviews
    Įprasta kaina €13.59
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 20 ml
    Išparduota

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B kremas SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 20 ml

    1 review
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina€29.45 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake Shade 13 + Refill (13 g+13 g) Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake Shade 13 + Refill (13 g+13 g)
    Išparduota

    Enough

    Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake Shade 13 + papildymas (13 g+13 g)

    1 review
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€0.98 /g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Innisfree No Sebum Blur Primer - 25 ml Innisfree No Sebum Blur Primer - 25 ml
    Išparduota

    Innisfree

    Innisfree No Sebum Blur Primer - 25 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.29
    Vieneto kaina€5.32 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B kremas SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml

    1 review
    Įprasta kaina €7.09
    Vieneto kaina€14.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.13 Bright Beige EU - 20 ml
    Išparduota

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.13 Bright Beige EU - 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €5.39
    Vieneto kaina€269.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #23 Natural Beige Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #25 Warm Beige Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #27 Honey Beige

    Missha

    Missha M Perfect Cover BB kremas su serumu SPF50+ - 50 ml

    4 reviews
    Įprasta kainaNuo €16.59
    Vieneto kaina€33.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml
    Išparduota

    Enough

    Enough Kolageno 3x drėkinamasis BB kremas - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €7.39
    Vieneto kaina€147.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml

    Heimish

    Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€394.75 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml
    Išparduota

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina€28.45 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 21 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 21 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 21

    Missha

    Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Pagrindo atspalvis Nr. 21

    No reviews
    Įprasta kaina €13.59
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml
    20% nuolaida

    Missha

    Missha M Signature Real Complete BB kremas Nr. 21 Light Beige - 45 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €15.75 Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€35.00 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Powder - 5 g VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Powder - 5 g
    Išparduota

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica No-Sebum švelni pudra - 5 g

    No reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina€1.18 /g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 27 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 27 - 20 ml

    1 review
    Įprasta kaina €9.69
    Vieneto kaina€48.45 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen Moisture Foundation, Shade 13C - 100 ml

    Enough

    Enough Kolageninis drėkinamasis pagrindas,13C atspalvis - 100 ml

    1 review
    Įprasta kaina €7.89
    Vieneto kaina€7.89 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B kremas SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€3.45 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B kremas SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €7.09
    Vieneto kaina€14.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g

    Enough

    Enough Collagen Aqua Air Cushion atspalvis 21, Natural Glow - 15 g

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€78.60 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    11% nuolaida

    Enough

    Enough Kolageno 3in1 balinamasis drėkinamasis makiažo pagrindas 23 atspalvis - 100 ml

    1 review
    Akcijos kaina €5.80 Įprasta kaina €6.49
    Vieneto kaina€5.80 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml
    Išparduota

    Purito

    Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB kremas,21 Light Beige - 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €13.69
    Vieneto kaina€4.56 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.21 Light Beige KOR - 20 ml
    Išparduota

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.21 Light Beige KOR - 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €7.09
    Vieneto kaina€35.45 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 2 puslapis iš 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Kitas

Veido makiažo kolekcija, skirta švytinčiai, sveikai odai

Pakeiskite savo veido spalvą su Medpak meistriškai parinkta veido makiažo kolekcija, kurioje grožis dera su odos priežiūros naujovėmis. Kaip patikimas tarptautinis mažmenininkas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį aptarnaujant klientus visoje Europoje, atrinkome kiekvieną veido makiažo produktą, kad jis nepriekaištingai padengtų odą ir kartu puoselėtų jos sveikatą. Mūsų kolekcijoje rasite garsių prekių ženklų priemones, kuriose derinamos pažangiausios formulės ir odą puoselėjantys ingredientai, užtikrinantys, kad kiekvienas makiažo būdas išryškintų jūsų natūralų grožį.

Pagrindai, kurie tobulina ir saugo

Idealaus makiažo pagrindo paieška prasideda nuo supratimo, kad veido makiažas turi derėti su jūsų odos priežiūros procedūromis. Mūsų platų pasirinkimą sudaro lengvi tonuoti drėkinamieji makiažo pagrindai, ir naujoviški kompaktiniai makiažo pagrindai su pagalvėlėmis, kurių sudėtyje yra naudingų ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, keramidai, ir SPF apsauga. Šios daugiafunkcinės formulės užtikrina vientisą padengimą ir aktyviai gerina odos tekstūrą bei drėkina ją viso makiažo naudojimo metu.

Mūsų veido makiažas pritaikytas įvairiems odos tipams ir problemoms: nuo natūralaus švytėjimo suteikiančio rasoto atspalvio iki ilgai išliekančio matinio, apsaugančio nuo riebalų. Kiekvienas gaminys praeina griežtą atranką, kad atitiktų mūsų aukštus kokybės, kokybės, efektyvumo, ir odos patogumo TiB standartus.

Korektoriai ir korektoriai, skirti tiksliniam padengimui

Pasiekite nepriekaištingą veido spalvą su mūsų korektorių asortimentu, skirtu konkrečioms problemoms spręsti, nepakenkiant odos sveikatai. Nesvarbu, ar norite paslėpti tamsius ratilus, ar raudonį, mūsų asortimente yra lengvų formulių, praturtintų vitaminais ir antioksidantais, kurie gydo ir kartu maskuoja. Šios tikslinės veido makiažo priemonės lengvai susilieja su makiažo pagrindu, ir sukuria tolygų, natūraliai atrodantį makiažą, kuris išlieka visą įtemptą dieną.

Tvirtinamosios pudros ir baigiamieji akcentai

Užfiksuokite tobulą veido makiažą su mūsų tvirtinamųjų pudrų ir baigiamųjų produktų kolekcija. Nuo permatomų pudrų, kurios kontroliuoja blizgesį ir nesuteikia svorio, iki šviesinančių baigiamųjų pudrų, kurios sustiprina jūsų natūralų švytėjimą, Kiekvienas produktas atlieka tam tikrą funkciją jūsų grožio rutinoje. Daugelis mūsų makiažo pudrų pasižymi riebalus sugeriančia technologija ir raminančiomis sudedamosiomis dalimis, tokiomis kaip cica ir žalioji arbata, todėl tinka net jautriai odai.

Mūsų veido makiažo priemonių kolekcija atspindi Medpak įsipareigojimą siūlyti gaminius, kurie padeda puoselėti ir grožį, ir sveikatą. Šie kruopščiai atrinkti produktai puikiai dera su mūsų veido kremais ir veido valymo produktais, sukurdami visapusišką požiūrį į odos sveikatą ir grožį.

Kodėl verta rinktis Medpak veido makiažui

"Medpak supranta, kad veido makiažas yra investicija į jūsų kasdienį pasitikėjimą savimi ir odos sveikatą. Todėl užmezgėme ryšius su patikimais tiekėjais, kad galėtume jums pasiūlyti autentiškus pirmaujančių Korėjos ir tarptautinių grožio prekių ženklų produktus. Mūsų atrankos procese pirmenybė teikiama formulėms, kurios užtikrina išskirtinius rezultatus, nepažeidžiant odos vientisumo, ir užtikrinant, kad kiekvienas produktas užsitarnautų savo vietą jūsų grožio rutinoje.

Peržiūrėkite mūsų veido makiažo kolekciją Toda y ir pajuskite skirtumą, kurį sukuria kokybė. Turėdami pasirinkimų kiekvienam odos tipui, tonui, ir pageidavimams, rasite tobulų produktų, kad sukurtumėte savo firminį įvaizdį ir išlaikytumėte sveiką, švytinčią odą. Išsamių grožio sprendimų, ieškokite mūsų odos sveikatinimo papildų , kad palaikytumėte savo veido odą iš vidaus.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį