Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Grožis
  3. Veido kosmetika

Veido kosmetika

(1586 prekės (-ių))
  • Akių kremai
  • Veido kremai
  • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
  • Veido valymas
  • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
  • Kaukės ir moliai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g

    Now Foods

    Now Solutions Progesteronas iš laukinių ramunėlių kremas - 85 g

    6 reviews
    Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€21.64 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Moisturising Cream - 100 ml Rose of Bulgaria Moisturising Cream - 100 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Drėkinamasis kremas - 100 ml

    23 reviews
    Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€2.59 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Apsauginiai lūpų dažai su UV filtru ir taukmedžio sviestu - 5 ml

    12 reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€3.98 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence su sraigių gleivių ekstraktu - 100 ml

    8 reviews
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€127.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml
    Išparduota

    Celimax

    Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml

    11 reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€91.93 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches

    COSRX

    COSRX Aknės spuogų meistro pleistras - 24 pleistrai

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.89
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Rice - 1 piece
    Išparduota

    Missha

    Missha Airy Fit lakštine kauke Rice - 1 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina€0.52 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit lakštinė kaukė Aloe - 1 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Day Cream - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Dieninis kremas - 50 ml

    10 reviews
    Įprasta kaina €4.59
    Vieneto kaina€9.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    8 reviews
    Įprasta kaina €14.49
    Vieneto kaina€144.90 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Honey - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit lakštinė kaukė Honey - 1 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Pearl - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit lakštinė kaukė Pearl - 1 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Green Tea - 1 piece
    Išparduota

    Missha

    Missha Airy Fit lakštinė kaukė Green Tea - 1 vnt.

    3 reviews
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Beauty of Joseon Revive Firming Eye Serum - 30 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Revive stangrinamasis akių serumas - 30 ml

    5 reviews
    Įprasta kaina €13.89
    Vieneto kaina€46.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml
    Išparduota

    ILLIYOON

    ILLIYOON Ceramide Ato koncentruotas kremas su keramidais – 230 ml

    7 reviews
    Įprasta kaina €23.49
    Vieneto kaina€102.13 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet kaukė su taukmedžio sviestu - 1 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml

    Celimax

    Celimax The Vita-A Retinol Shot stangrinamasis serumas - 30 ml

    5 reviews
    Įprasta kaina €14.99
    Vieneto kaina€49.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml

    Medicube

    Medicube PDRN rožinis peptidų serumas – 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €20.09
    Vieneto kaina€66.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Cucumber - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit lakštinė kaukė Cucumber - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate - 1 piece
    Išparduota

    Missha

    Missha Airy Fit lakštinė kaukė Pomegranate - 1 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Žemo pH Good Morning valomasis gelis - 150 ml

    1 review
    Įprasta kaina €7.59
    Vieneto kaina€5.06 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Q10 kremas nuo senėjimo - 50 ml

    12 reviews
    Įprasta kaina €7.89
    Vieneto kaina€15.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick fond de teint stick Medium - 13 g

    1 review
    Įprasta kaina €23.39
    Vieneto kaina€179.92 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 67
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 67
  • Kitas

Veido kosmetika: Jūsų kelias į skaisčią, sveiką odą

Grožiu besirūpinančiame pasaulyje Toda y veido kosmetika iš prabangos tapo būtina kasdienės odos priežiūros dalimi. Kadangi veidas dažnai yra pirmas bruožas, kurį žmonės pastebi, naudojant tinkamą veido kosmetiką galima gerokai pagerinti savo išvaizdą, suteikiant jaunatviškesnę ir švytinčią išvaizdą. Naudodami kruopščiai atrinktą veido kosmetikos priemonių asortimentą, galite pasiekti rezultatų, prilygstančių profesionalioms SPA procedūroms, ir visa tai galite atlikti neišeidami iš namų.

Suprasti savo odą: Kelias į nepriekaištingą odą prasideda nuo unikalaus odos tipo nustatymo. Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, ar sausa, ar mišri, ar jautri, kiekvienam odos tipui reikia specialios priežiūros ir specialiai pritaikytų veido kosmetikos priemonių. Šis svarbus pirmasis žingsnis užtikrina, kad pasirinksite produktus, kurie harmoningai derės su natūraliomis jūsų odos savybėmis. Pavyzdžiui, riebią odą turintiems žmonėms reikėtų vengti riebių kremų, o sausą odą turintiems žmonėms naudingos drėkinamosios formulės.

Konkrečių veido problemų sprendimas

Be odos tipo, labai svarbu nustatyti konkrečias veido problemas. Ar kovojate su išsiplėtusiomis poromis, siekiate sureguliuoti riebalų gamybą, ar norite sumažinti smulkias raukšleles? Kiekvienai iš šių problemų spręsti reikia tikslingos veido kosmetikos. Pavyzdžiui, jei susiduriate su juodaisiais inkštirais, jums gali būti naudingas valomasis prausiklis ir poras mažinantis serumas. Tiems, kurie daug dėmesio skiria senėjimo stabdymui, gali rinktis produktus, kuriuose gausu retinolio arba peptidų.

Amžiui tinkama veido kosmetika: Veido kosmetika, tinkama pagal amžių, nėra skirta tik vyresniems nei penkiasdešimties metų žmonėms. Grožio pramonė siūlo įvairioms amžiaus grupėms pritaikytus produktus, pripažindama, kad odos poreikiai laikui bėgant keičiasi. Pavyzdžiui, dvidešimtmečiams skirtuose veido serumuose daugiausia dėmesio gali būti skiriama drėkinimui ir profilaktikai, o keturiasdešimtmečiams skirtuose produktuose - kolageno gamybai ir stangrumui. Rinkdamiesi amžių atitinkančią veido kosmetiką, investuojate į produktus, sukurtus atsižvelgiant į dabartinius ir būsimus odos poreikius.

Veido kosmetikos rutinos sudarymas

Išsamią veido kosmetikos rutiną paprastai sudaro:

  1. Valomasis prausiklis: Pašalinti nešvarumus ir paruošti odą gydymui
  2. Tonikas: Odos pH subalansuoti ir sutvarkyti poras.
  3. Serumas: Akių kremas : Skirtas jautriai odai aplink akis
  4. Drėkinamasis kremas: Odos drėkinimui ir apsaugai
  5. S UNS kreen: (apsaugai nuo žalingų UV spindulių (dienos metu)

Optimaliems rezultatams pasiekti, apsvarstykite galimybę įtraukti savaitines procedūras, pavyzdžiui, šveitimo šveitiklius arba veido kaukes , kad padidintumėte odos spindesį ir išspręstumėte konkrečias problemas.

Investavimas į kokybišką veido kosmetiką

Nors gali būti viliojanti galimybė rinktis pigesnes alternatyvas, investavimas į kokybišką veido kosmetiką gali labai pakeisti jūsų odos būklę ir išvaizdą. Aukščiausios kokybės produktuose dažnai būna didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija ir jie sukurti naudojant pažangias technologijas, kurios padidina veiksmingumą. Nepamirškite, kad jūsų veidas vertas investicijų, o tinkama veido kosmetika gali padidinti pasitikėjimą savimi ir padėti jums parodyti savo geriausią veidą.

Apibendrinant, veido kosmetikos pasaulis siūlo daugybę galimybių, padedančių jums pasiekti ir išlaikyti sveiką, švytinčią odą. Suprasdami savo odos tipą, spręsdami konkrečias, problemas ir pasirinkdami amžių atitinkančius produktus, galite susikurti veido priežiūros rutiną, kuri jums tikrai tinka. Pasinaudokite veido kosmetikos priemonių galia ir atskleiskite visą savo odos švytėjimo ir grožio potencialą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį