Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Žuvų aliejus ir omega riebalų rūgštys (EPA DHA)

Žuvų aliejus ir omega riebalų rūgštys (EPA DHA)

(257 prekės (-ių))
  • Aminorūgštys
  • Antioksidantai
  • Žolelės
  • Mineralai
  • Vitaminai
  • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
  • Kolagenas
  • Probiotikai
  • Melatoninas
  • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 kapsulių

    28 reviews
    Akcijos kaina €5.84 Įprasta kaina €6.49
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 kapsulių

    18 reviews
    Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Apelsinų citrinų mėta - 300 ml

    43 reviews
    Įprasta kaina €56.29
    Vieneto kaina€187.63 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Citrina - 300 ml

    32 reviews
    Įprasta kaina €55.99
    Vieneto kaina€186.63 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte – 90 kapsulių

    17 reviews
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 minkštųjų gelių

    16 reviews
    Įprasta kaina €41.49
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 kapsulių

    10 reviews
    Akcijos kaina €8.90 Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Išparduota

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 minkštosios kapsulės

    13 reviews
    Įprasta kaina €74.89
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml

    Rosita

    Rosita ypač tyras menkių kepenų aliejus (EVCLO) - 150 ml

    15 reviews
    Įprasta kaina €45.69
    Vieneto kaina€304.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Black Cumin Seed Oil 2% 1000 mg - 60 Capsules Aliness Black Cumin Seed Oil 2% 1000 mg - 60 Capsules Aliness Black Cumin Seed Oil 2% 1000 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Juodųjų kmynų sėklų aliejus 2% 1000 mg – 60 kapsulių

    10 reviews
    Įprasta kaina €13.09
    Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 minkštųjų gelių

    12 reviews
    Įprasta kaina €18.59
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, citrinų skonio - 60 minkštųjų gelių

    17 reviews
    Įprasta kaina €30.09
    Vieneto kaina€0.50 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 90 minkštųjų gelių

    6 reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Zinzino BalanceOil, Grapefruit Lemon Lime - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Greipfrutų citrinų laimas - 300 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €56.29
    Vieneto kaina€187.63 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus - 180 ml

    16 reviews
    Įprasta kaina €55.09
    Vieneto kaina€30.61 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA-500 dvigubo stiprumo - 180 minkštųjų gelių

    7 reviews
    Įprasta kaina €41.79
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Krilio aliejus NKO Omega 3 su astaksantinu 500 mg - 60 kapsulių

    7 reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€0.28 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Omega-3 Norvegijos menkių kepenų aliejus 1250 mg, Citrinų skonio – 250 ml

    9 reviews
    Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€39.96 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus, be skonio - 120 kapsulių

    12 reviews
    Įprasta kaina €53.49
    Vieneto kaina€0.45 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus ir koncentruotas sviesto aliejaus mišinys - 120 kapsulių

    7 reviews
    Įprasta kaina €57.59
    Vieneto kaina€0.48 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus ir koncentruotas sviesto aliejų mišinys, Šokoladas, Gelis - 188 ml

    5 reviews
    Įprasta kaina €60.99
    Vieneto kaina€32.44 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 minkštųjų gelių

    4 reviews
    Įprasta kaina €11.99
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 kapsuliu

    1 review
    Įprasta kaina €28.09
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 11
  • Kitas

Žuvų taukai ir omegos (EPA DHA) : Būtinos maistinės medžiagos optimaliai sveikatai

Omega-3 riebalų rūgštys, ypač EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis), esančios žuvų taukuose, yra gyvybiškai svarbios tinkamam mūsų organizmo funkcionavimui. Norint užtikrinti jų veiksmingumą, jų reikia kasdien suvartoti tinkamą kiekį. Nors kruopščiai parinkta mityba gali padėti palaikyti tinkamą jų kiekį, daugeliui žmonių sudėtinga nuolat matuoti ir ruošti patiekalus, kuriuose būtų reikiamas šių nepakeičiamųjų riebalų rūgščių kiekis. Be to, šios rūgštys yra jautrios karščiui, į šiltų patiekalų sudėtį įmaišytos praranda savo naudingąsias savybes. Todėl gerai parinkti žuvų taukai arba omega-3 papildai gali būti ideali išeitis, užtikrinanti kruopščiai parinktas aukštos kokybės EPA ir DHA proporcijas.

Omega-3 riebalų rūgščių poveikis žmogaus sveikatai

Omega-3 riebalų rūgštys, kartu su omega-6 ir omega-9, priklauso UNS atomų riebalų rūgščių grupei, būtinai mūsų organizmo tinkamam funkcionavimui. Kiekviena rūšis atlieka skirtingas funkcijas:

  • Omega-3 (, įskaitant EPA ir DHA) : Polisintetintos riebalų rūgštys, kurių mūsų organizmas negali pasigaminti, bet kurios yra labai svarbios tinkamam jo funkcionavimui.
  • Omega-6: Taip pat poli UNS aturintosios riebalų rūgštys, kurių reikia gauti su maistu.
  • Omega-9: Mono UNS aturintosios rūgštys, kurias mūsų organizmas gali pasigaminti, jei vartojame tinkamą maistą.

Šios rūgštys atlieka svarbius vaidmenis mūsų organizme, įskaitant:

  • Stiprina imunitetą
  • Padeda užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms ir jas gydyti
  • Palaiko smegenų veiklą ir vystymąsi
  • Skatina akių sveikatą
  • mažina viso organizmo uždegimą

Siekiant optimizuoti jų veiksmingumą, labai svarbu palaikyti tinkamą šių riebalų rūgščių santykį, ypač omega-3 ir omega-6.

Žuvų taukai: Žuvų taukuose, ypač tuose, kurie išgaunami iš menkių ir joms giminingų rūšių žuvų kepenų, yra išskirtinis omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA bei vitaminų A ir D3 mišinys (EPA ir DHA). Reguliarus žuvų taukų vartojimas gali turėti didelį poveikį bendram imunitetui ir gerai savijautai. Žuvų taukų nauda:

  • mažina kraujospūdis ir stiprina širdies ir kraujagyslių sveikatą
  • Gerina imuninės sistemos veiklą
  • Padeda pasisavinti kalcį ir stiprina kaulų sveikatą
  • Gerina kraujotakos sistemos veiklą
  • Mažina blogojo cholesterolio kiekį
  • Smegenų sveikata, atmintis, ir koncentracija
  • Odos sveikata

Žuvų taukų papildai paprastai būna skysti arba kapsulėse, dažnai su pridėtiniais skoniais, kad būtų pašalintas nemalonus poskonis ar aromatas, todėl juos lengviau nuryti.

Kiti omega-3 riebalų rūgščių šaltiniai

Žuvų taukai yra puikus EPA ir DHA šaltinis, Omega-3 riebalų rūgščių taip pat galima rasti įvairiuose augaliniuose aliejuose. Keletas gerų variantų:

  • Rapsų aliejus (Rapsų aliejus (Rapsų aliejus): pasižymi idealiu omega-3 ir omega-6 rūgščių santykiu
  • Linų sėmenų aliejus: Daug alfa-linoleno rūgšties (ALA), augalinės kilmės omega-3
  • Chia sėklų aliejus: Kitas puikus ALA šaltinis
  • Dumblių aliejus: Veganiškas EPA ir DHA šaltinis

Svarbu pažymėti, kad augalinės kilmės šaltiniai visų pirma teikia ALA, kurią organizmas turi paversti EPA ir DHA. Šis konversijos procesas nėra labai efektyvus, todėl žuvų taukai ar dumblių pagrindu pagaminti papildai yra tiesioginis šių itin svarbių omega-3 riebalų rūgščių šaltinis.

Renkantis tinkamą žuvų taukų papildą

Renkantis žuvų taukus ar omega-3 papildą, reikia atsižvelgti į šiuos veiksnius:

  • EPA ir DHA kiekį: Ieškokite produktų, kuriuose yra didelė šių omega-3 riebalų rūgščių koncentracija.
  • Grynumas: Rinkitės papildus, kurie buvo išgryninti, kad būtų pašalinti teršalai, pavyzdžiui, gyvsidabris
  • Šviežumas: Rinkitės produktus, į kuriuos pridėta antioksidantų, kad jie nesugestų
  • Forma: Pasirinkite skystus, minkštuosius gelius, arba kapsules pagal savo pageidavimus
  • Tvarumas:

Prieš pradėdami vartoti bet kokį naują maisto papildą, visada pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei turite sveikatos sutrikimų arba vartojate vaistus.

Išvada

Žuvų taukai ir omega-3 riebalų rūgštys, ypač EPA ir DHA, yra būtinos maistinės medžiagos, teikiančios daug naudos sveikatai. Nors šių maistinių medžiagų galima gauti kruopščiai planuojant mitybą, daugelis žmonių mano, kad maisto papildai yra patogus ir patikimas būdas užtikrinti pakankamą jų kiekį. Įtraukdami aukštos kokybės žuvų taukus arba omega-3 papildus į savo kasdienę rutiną, galite palaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą, smegenų funkciją ir bendrą savijautą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį