Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Mineralai
  4. Kalcis

Kalcis

(49 prekės (-ių))
  • Chromas
  • Kalcis
  • Jodas
  • Geležis
  • Magnis
  • Kalis
  • Selenas
  • Silicis
  • Cinkas
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Vitaminas D3 + K2 + kalcis - 90 tablečių

    12 reviews
    Akcijos kaina €6.11 Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Kalcis ir magnis - 100 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €13.29
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 kapsulių

    8 reviews
    Įprasta kaina €5.39
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Calcium Citrate Pure Powder - 227 g

    Now Foods

    Now Foods Grynas kalcio citrato milteliai - 227 g

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€60.75 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Kalcio citratas - 60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €6.29
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml

    ChildLife

    ChildLife skystas kalcis su magniu, Natūralus apelsinų skonio - 473 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €24.59
    Vieneto kaina€51.99 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Kalcis iš austrių kriauklių su vitaminu K2 MK-7 ir D3 - 100 tablečių

    2 reviews
    Įprasta kaina €11.49
    Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Advanced Calcium Complex - 120 tablečių

    4 reviews
    Įprasta kaina €47.69
    Vieneto kaina€0.40 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pharmovit D3-Vit 4000 Active - 120 Softgels
    10% nuolaida

    Pharmovit

    Pharmovit D3-Vit 4000 Active - 120 minkštųjų gelių

    2 reviews
    Akcijos kaina €5.03 Įprasta kaina €5.59
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets

    Swanson

    Swanson Kalcio citratas ir vitaminas D3 - 250 tablečių

    3 reviews
    Įprasta kaina €20.39
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Kalcis ir magnis - 120 minkštųjų gelių

    2 reviews
    Įprasta kaina €12.19
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Life Extension Calcium D-Glucarate 200 mg - 60 Capsules Life Extension Calcium D-Glucarate 200 mg - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Kalcio D-gliukaratas 200 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €24.29
    Vieneto kaina€0.40 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €15.19
    Vieneto kaina€37.98 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc - 250 Tablets
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Kalcis, magnis ir cinkas - 250 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €22.29
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Kalcis, magnis ir boras - 250 tablečių

    4 reviews
    Įprasta kaina €27.09
    Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €15.19
    Vieneto kaina€37.98 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Kalcis 120 mg + vitaminas D3 - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €7.49
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 - 150 Tablets

    Solgar

    Solgar Kalcis magnis su vitaminu D3 - 150 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €18.19
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Protego Calcium Effervescent - 20 Tablets

    Salvum

    Protego Calcium Effervescent - 20 tablečių

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.49
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €15.19
    Vieneto kaina€37.98 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Life Extension Bone Restore with Vitamin K2 - 120 Capsules
    Išparduota

    Life Extension

    Life Extension Bone Restore with Vitamin K2 - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €27.89
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Flexit Drink Strawberry - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink St RAW Berry - 400 g

    No reviews
    Įprasta kaina €15.49
    Vieneto kaina€38.73 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Flexit Drink Peach - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Peach - 400 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina€38.23 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Kitas

Suprasti gyvybiškai svarbų kalcio vaidmenį organizme

Kalcis yra pagrindinis mineralas, sudarantis 1,4-1,7% kūno svorio, iš kurių 99% yra kauluose. Šis svarbus elementas ne tik palaiko kaulų sveikatą ; jis yra daugelio fermentų kofaktorius, palaiko kraujotakos sistemą, ir užtikrina tinkamą raumenų funkciją. Nors kalcis yra labai svarbus kiekvienam žmogui, jo svarba ypač išryškėja vaikystėje ir kitais svarbiausiais gyvenimo etapais.

Kaip kalcis veikia jūsų organizme

Kalcis atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant ir palaikant stiprius, sveikus kaulus. Jūsų organizmas nuolat turi papildyti kalcio atsargas, nes jo trūkumas gali sukelti kaulų dekalcifikaciją, dėl kurios kaulai nyksta ir padidėja jautrumas lūžiams. Kalcis atlieka ne tik kaulų sveikatą, bet ir įvairias gyvybiškai svarbias funkcijas:

  • Palengvina neurotransmisiją, perduodamas nervinius impulsus
  • Dalyvauja kraujo krešėjimo procesuose
  • Reguliuoja ląstelių regeneraciją ir apvaisinimo reakcijas
  • Kontroliuoja raumenų susitraukimus ir hormonų išsiskyrimą

Užtikrinti pakankamą kalcio kiekį ypač svarbu padidėjus jo poreikiui, pavyzdžiui, nėštumo metu, spartaus augimo etapais, menopauzės metu, ir vyresnio amžiaus suaugusiems žmonėms, patiriantiems amžiaussu kaulų tankio mažėjimu.

Kalcis ir kalkės: Svarbu atskirti kalcį ir kalkes, nes jie dažnai painiojami. Kalcis yra pagrindinis mineralas, palaikantis kaulų sveikatą ir randamas maisto papilduose. Kita vertus, kalkės, yra cheminė medžiaga, naudojama žemės ūkyje ir statyboje, ir nėra tinkama vartoti žmonėms. Nors kalkakmenis, nuosėdinė uoliena, kurios sudėtyje yra kalcio karbonato, yra susijęs su kalciu, jis yra atskira medžiaga.

Iš viso kalcio:

Bendras kalcis yra labai svarbus diagnostinis parametras, matuojamas kraujo serume. Šis tyrimas padeda įvertinti bendrą kalcio kiekį organizme ir dažniausiai naudojamas kaulų, inkstų, prieskydinių liaukų, ir virškinamojo trakto sveikatai stebėti. Reguliarūs kalcio koncentracijos matavimai vis dažniau tampa profilaktinių sveikatos patikrinimų dalimi, kad būtų galima anksti aptikti galimą kalcio trūkumą ir laiku imtis intervencinių priemonių.

Svarbus kalcio vaidmuo vaikų sveikatai

Kalcis ypač svarbus vaikams, jis atlieka lemiamą vaidmenį kaulų vystymuisi ir bendram augimui. Kalcio svarba didžiausia pirmaisiais trejais gyvenimo metais, kai kaulai sparčiai auga ir vystosi. Tinkamas kalcio vartojimas vaikystėje gali padėti išvengti tokių ligų, kaip rachitas, ir sumažinti osteoporozės riziką vėlesniame amžiuje.

Kalcio turtingi maisto produktai subalansuotai mitybai

Nors pieno produktai yra gerai žinomi kalcio šaltiniai, daug kitų maisto produktų gali padėti patenkinti kalcio poreikį:

  • Žuvis: sardinės, lašiša, ir šprotai
  • Riešutai ir sėklos: migdolai, lazdyno riešutai, ir sezamo sėklos
  • Daržovės: lapiniai kopūstai, brokoliai, briuseliniai kopūstai, ir šparaginės pupelės
  • Kalciu praturtinti maisto produktai: Rinkdamiesi pieno produktus, rinkitės neriebius arba neriebius, kad išvengtumėte per didelio sočiųjų riebalų kiekio. Nepamirškite, kad, norint palaikyti optimalų kalcio kiekį ir palaikyti bendrą sveikatą, svarbiausia yra įvairi mityba, kurioje gausu kalcio turinčių maisto produktų.

    Išvada: Suprasti kalcio svarbą ir užtikrinti pakankamą jo suvartojimą yra labai svarbu, norint išlaikyti stiprius kaulus, tinkamą raumenų funkciją, ir bendrą sveikatą visą gyvenimą. Nesvarbu, ar tai būtų subalansuota mityba, ar maisto papildai, kalcio suvartojimas gali labai prisidėti prie ilgalaikės gerovės. Jei nerimaujate dėl savo kalcio kiekio arba svarstote apie papildų vartojimą, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu, kad nustatytumėte geriausią metodą, atitinkantį jūsų individualius poreikius.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį