Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mama ir kūdikis

Mama ir kūdikis

(465 prekės (-ių))
  • Nėštumas ir motinystė
  • Vaikų maitinimas
  • Vaikų sveikata
  • Vaikų higiena
  • Vaikų mityba
  • Čiulptukai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamins - 4+1 Gratis

    Starpharma

    Starpharma sveikas saldainis su vitaminais - 4+1 Gratis

    1 review
    Įprasta kaina €2.49
    Vieneto kaina€0.50 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy

    MyVita

    MyVita Imunitetas Natūralus citrusinių vaisių pektinas - 120 kramtomųjų guminukų

    No reviews
    Įprasta kaina €11.89
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Apple-Cherry Fruit Jellies with No Added Sugar - 27 g

    Bob Snail

    Bob Snail „“ obuolių ir vyšnių vaisių želė be pridėto cukraus – 27 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.09
    Vieneto kaina€0.40 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Datulių užkandis su vyšniomis ir kakava – 58 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.49
    Vieneto kaina€4.29 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Išparduota

    Simed

    Simed Sonic dantų šepetėlis 360 vaikams U formos 2 in 1 - mėlynas

    2 reviews
    Įprasta kaina €19.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Sonic dantų šepetėlis 360 vaikams U formos 2 in 1 - rožinis

    No reviews
    Įprasta kaina €18.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood

    Zinzino

    Zinzino Balanso testas riebalų rūgščių koncentracijai kraujyje matuoti

    2 reviews
    Įprasta kaina €66.29
    Vieneto kaina€0.33 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dobra Kaloria Mini Cashew Bars with Raspberry Tart Flavour - 6x17 g

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Mini Cashew Bars su aviečių pyrago skonio - 6x17 g

    1 review
    Įprasta kaina €3.59
    Vieneto kaina€0.60 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas D3 vaikams MCT, Aerozolis - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €5.59
    Vieneto kaina€11.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Obuolių ir mėlynių užkandis be pridėto cukraus – 30 g

    1 review
    Įprasta kaina €1.39
    Vieneto kaina€0.46 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Healthy Lollipop, Immunity - 7 Pieces

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop, Imunitetas - 7 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €3.39
    Vieneto kaina€0.48 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g
    Išparduota

    Bob Snail

    Bob Snail „“ vaisių juostelė, obuolių ir vyšnių – 14 g

    No reviews
    Įprasta kaina €0.69
    Vieneto kaina€0.49 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Obuolių užkandis be pridėtinio cukraus - 30 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€0.40 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent čiulptukas nuo dieglių 6 m+ - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g

    Bob Snail

    Bob Snail „ Rollsy“ obuolių ir braškių užkandis be pridėto cukraus – 100 g

    1 review
    Įprasta kaina €4.19
    Vieneto kaina€41.90 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g

    Bob Snail

    Bob Snail „“ vaisių želė su belgišku šokoladu, obuolių, mangų, moliūgų ir čia sėklų – 27 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€4.41 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto traškučiai Swiss Cheese & French Onion - 30 g

    1 review
    Įprasta kaina €2.99
    Vieneto kaina€9.97 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Helpa BIO Buckwheat and Spelt Balls with Cocoa - 160 g
    Išparduota

    Helpa

    Helpa BIO grikių ir spelta kviečių rutuliukai su kakava - 160 g

    No reviews
    Įprasta kaina €4.79
    Vieneto kaina€23.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Išparduota
    10% nuolaida

    Simed

    Simed Sonic dantų šepetėlis 360 vaikams U formos 2 in 1 - žalias

    2 reviews
    Akcijos kaina €16.82 Įprasta kaina €18.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Omega Vitaminas D3 800 TV vaikams - 60 užsukamų kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €7.19
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Crisps BIO - 50 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Sūrio traškučiai be glitimo BIO - 50 g

    1 review
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€3.58 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Vaikų gelis ir šampūnas 2-in-1 vaikams - 200 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €3.89
    Vieneto kaina€1.95 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g

    Bob Snail

    Bob Snail „“ kriaušių ir gervuogių kokteilis be cukraus – 120 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €1.09
    Vieneto kaina€908.33 /100 kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto traškučiai švieži raudonieji pipirai - 30 g

    1 review
    Įprasta kaina €2.99
    Vieneto kaina€9.97 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 4 puslapis iš 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 20
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį