Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(144 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteininis batonėlis, Dubajaus stiliaus šokoladas – 40 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€6.48 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode baltyminis batonėlis, Dvigubas šokoladas - 40 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€2.98 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO baltyminis batonėlis, Žemės riešutų sviestas - 40 g

    1 review
    Įprasta kaina €1.29
    Vieneto kaina€32.25 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Gold Ginseng Complex - 30 Tablets

    Olimp

    Olimp Auksinis ženšenio kompleksas - 30 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €11.59
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulino malatas, Limonadas - 200 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €18.29
    Vieneto kaina€91.45 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €11.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 Tablets

    Olimp

    Olimp Beta alaninas Carno Rush Mega Tabs - 80 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatinas 1250 Mega Caps - 30 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €3.09
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g

    Olimp

    Olimp Flex Xplode, Apelsinų skonio - 504 g

    1 review
    Įprasta kaina €33.09
    Vieneto kaina€65.65 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Apelsinų skonio - 9 ampulės

    No reviews
    Įprasta kaina €17.09
    Vieneto kaina€1.90 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.09
    Vieneto kaina€8.36 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Citrulline Malate, Sour Jellies - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulinas Malate, Rugšti žele - 200 g

    No reviews
    Įprasta kaina €17.99
    Vieneto kaina€89.95 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g

    Olimp

    Olimp Kreatino monohidrato Xplode milteliai, Apelsinų - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €15.09
    Vieneto kaina€30.18 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Išrūgų baltymų kompleksas 100%, Šokolado skonio - 700 g

    1 review
    Įprasta kaina €32.99
    Vieneto kaina€47.13 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Cookies Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Išrūgų baltymų kompleksas 100%, sausainiai su grietinėle - 700 g

    No reviews
    Įprasta kaina €32.69
    Vieneto kaina€46.70 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Išrūgų baltymų kompleksas 100%, Vanilės skonio - 700 g

    1 review
    Įprasta kaina €32.89
    Vieneto kaina€46.99 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20
    Išparduota

    Olimp

    Olimp Kolageno injekcija 10 000 mg, Ananasas - 25 ml x 20

    1 review
    Įprasta kaina €48.19
    Vieneto kaina€2.41 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 20 pieces

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Apelsinų skonio - 20 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €38.49
    Vieneto kaina€15.40 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Collagen (Fish Collagen), Pineapple - 240 g

    Olimp

    Olimp Kolagenas (Žuvų kolagenas), Ananasai - 240 g

    No reviews
    Įprasta kaina €30.69
    Vieneto kaina€127.88 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Gold-Vit D3 2000 IU + K2 50 mcg - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3 2000 TV + K2 50 mcg - 30 kapsuliu

    2 reviews
    Įprasta kaina €10.29
    Vieneto kaina€0.34 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta alanino Xplode milteliai - 250 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €16.49
    Vieneto kaina€65.96 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 – 30 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €13.29
    Vieneto kaina€0.44 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode milteliai, apelsinų skonio - 500 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €29.09
    Vieneto kaina€58.18 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition – 90 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €17.99
    Vieneto kaina€0.20 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 2 puslapis iš 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 6
  • Kitas

Olimp yra Lenkijos pirmaujanti sporto mitybos prekės ženklo, kurio gamybos standartai atitinka farmacijos pramonės reikalavimus. Pasitikintys profesionalūs sportininkai visame pasaulyje , Olimp tiekia aukščiausios kokybės maisto papildus, kurių kokybė patvirtinta išsamių tyrimų ir aukščiausios kokybės kontrolės rezultatais.

Lenkijos farmacijos sporto mityba

Olimp valdo vieną iš pažangiausių maisto papildų gamybos įmonių Europoje ,, gaminančią produktus pagal farmacijos, o ne maisto standartus. Dėl išskirtinės kokybės kontrolės Olimp pelnė pasaulio elito sportininkų ir sporto komandų pasitikėjimą. Prekės ženklas daug investuoja į tyrimus ,, kurdamas receptūras, atspindinčias naujausius sporto mokslo pasiekimus.

Olimp Produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlome Olimp aukščiausios kokybės produktų asortimentą. Veiklos papildai apima Thermo Speed Extreme Mega Caps ( 120 kapsulių ) termogeniniam palaikymui , Vita-Min Multiple Sport ( 60 kapsulių ), skirtas sportininkų multivitaminų poreikiams , ir Ashwagandha 600 Sport ( 60 kapsulių ), skirtas adaptogeniniam palaikymui. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps ( 60 kapsulių ) suteikia chelatinį cinką , magnį , ir B6.

Magnis yra patogiuose Chela-Mag B6 Forte Shots ampulėse su apelsinų ir vyšnių skonio ( vienkartinėse ampulėse ) . „Gold Omega 3“ „Sport Edition“ ( 120 kapsulių ) yra farmacijos kokybės žuvų taukai. L-karnitinas 1500 Extreme Mega Caps ( 120 kapsulių ) palaiko riebalų apykaitą ir energiją.

Kodėl verta rinktis Olimp

Olimp užtikrina Lenkijos farmacijos pramonės sporto mitybos produktų gamybos kokybę, kuri viršija pramonės normas. Šis prekės ženklas pelnė elitinių sportininkų pasitikėjimą. Tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės sporto papildų su farmacijos kokybės , Olimp siūlo geriausius Lenkijos produktus.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį