Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Progress Labs
Progress Labs

Progress Labs

(63 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Progress Labs Homocysteine modulator - 120 Capsules Progress Labs Homocysteine modulator - 120 Capsules Progress Labs Homocysteine modulator - 120 Capsules Progress Labs Homocysteine modulator - 120 Capsules
    Išparduota

    Progress Labs

    Progress Labs Homocisteino moduliatorius - 120 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €12.59
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas A+E FORTE, lašai - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€3.93 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Organinis selenas 200 mcg - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Piperine Forte Plus - 120 Capsules Progress Labs Piperine Forte Plus - 120 Capsules Progress Labs Piperine Forte Plus - 120 Capsules Progress Labs Piperine Forte Plus - 120 Capsules
    5% nuolaida

    Progress Labs

    Progress Labs Piperine Forte Plus - 120 kapsulių

    1 review
    Akcijos kaina €10.34 Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vegan Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Progress Labs Vegan Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Progress Labs Vegan Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Progress Labs Vegan Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Veganiškas vitaminas D3 4000 TV - 120 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €8.09
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Amlan Forte (Indian Gooseberry) 4000 mg - 120 Capsules Progress Labs Amlan Forte (Indian Gooseberry) 4000 mg - 120 Capsules Progress Labs Amlan Forte (Indian Gooseberry) 4000 mg - 120 Capsules Progress Labs Amlan Forte (Indian Gooseberry) 4000 mg - 120 Capsules
    Išparduota

    Progress Labs

    Progress Labs Amlan Forte (Indijos agrastai) 4000 mg - 120 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €8.09
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs MSM (organic sulfur) 500 mg - 250 Tablets Progress Labs MSM (organic sulfur) 500 mg - 250 Tablets Progress Labs MSM (organic sulfur) 500 mg - 250 Tablets Progress Labs MSM (organic sulfur) 500 mg - 250 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs MSM (organinė siera) 500 mg - 250 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €10.59
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Calcium + Vitamin C - 120 Capsules Progress Labs Calcium + Vitamin C - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Kalcis + vitaminas C - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €7.39
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Potassium Citrate 350 mg - 120 Capsules Progress Labs Potassium Citrate 350 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Kalio citratas 350 mg - 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €8.09
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Progress Labs ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Progress Labs ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Progress Labs ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Progress Labs ADEK Junior FORTE for children - 30 ml Progress Labs ADEK Junior FORTE for children - 30 ml
    Išparduota

    Progress Labs

    Progress Labs ADEK Junior FORTE vaikams - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.99
    Vieneto kaina€46.63 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs ADEK Forte - 120 Capsules Progress Labs ADEK Forte - 120 Capsules
    5% nuolaida

    Progress Labs

    Progress Labs ADEK Forte - 120 Capsule

    1 review
    Akcijos kaina €17.45 Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Saw Palmetto 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Saw Palmetto 600 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Saw Palmetto 600 mg – 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Zinc Gluconate + Prebiotic - 180 Capsules Progress Labs Zinc Gluconate + Prebiotic - 180 Capsules
    5% nuolaida

    Progress Labs

    Progress Labs Cinko gliukonatas + prebiotikas - 180 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €6.73 Įprasta kaina €7.09
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Progress Labs Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Progress Labs Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas C 1000 mg - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €8.89
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Forskolin Original 400 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Forskolin Original 400 mg – 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €8.29
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Brahmi Bacopa Monnieri 200 mg - 120 Capsules Progress Labs Brahmi Bacopa Monnieri 200 mg - 120 Capsules Progress Labs Brahmi Bacopa Monnieri 200 mg - 120 Capsules Progress Labs Brahmi Bacopa Monnieri 200 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Brahmi Bacopa Monnieri 200 mg - 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €13.49
    Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Junior Multivitamin, Orange - 120 Chewable Tablets Progress Labs Junior Multivitamin, Orange - 120 Chewable Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Junior Multivitamin, Orange – 120 kramtomųjų tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Cholesterol + Prebiotic - 120 Capsules Progress Labs Cholesterol + Prebiotic - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Colesterolo + Prebiotico - 120 Capsule

    1 review
    Įprasta kaina €14.29
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin D3 8000IU - 240 Tablets Progress Labs Vitamin D3 8000IU - 240 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas D3 8000IU - 240 tabletės

    1 review
    Įprasta kaina €6.29
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Rosehip, Natural Vitamin C - 300 g

    Progress Labs

    Progress Labs Rožių vaisiai, Natūralus vitaminas C – 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €17.69
    Vieneto kaina€58.97 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Berberis 777 mg Barberry - 90 Capsules Progress Labs Berberis 777 mg Barberry - 90 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Berberis 777 mg Barberry - 90 kapsulės

    1 review
    Įprasta kaina €10.29
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin D3 4000 IU - 240 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas D3 4000 TV – 240 tabletės

    No reviews
    Įprasta kaina €4.19
    Vieneto kaina€0.02 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin B6 P-5-P Coenzyme + Inulin - 120 Capsules
    Išparduota

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas B6 P-5-P kofermentas + inulinas – 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €10.79
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Himalayan Mumio 400 mg - 90 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Himalaya n Mumio 400 mg – 90 kapsulės

    No reviews
    Įprasta kaina €11.99
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 2 puslapis iš 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Kitas

Progress Labs yra Lenkijos maisto papildų prekės ženklas, siūlantis vitaminus, mineralus, ir žolelių ekstraktus praktiškose formuluotėse. Sutelkdama dėmesį į būtinas maistines medžiagas dideliuose kapsulių kiekiuose ir biriuose milteliuose, Progress Labs siūlo paprastus Lenkijos maisto papildus prieinamomis kainomis.

Praktiniai lenkų maisto papildai

Progress Labs laikosi praktinio požiūrio į maisto papildus, ir siūlo gerai suderintus produktus be nereikalingo sudėtingumo. Prekės ženklas siūlo patogias kapsules ir ekonomiškus miltelius tiems, kurie pageidauja pirkti dideliais kiekiais. Daugelis produktų yra praturtinti prebiotikais arba sinergetiniais maistinių medžiagų deriniais, kurie padidina jų veiksmingumą.

Progress Labs Produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo praktišką Progress Labs produktų asortimentą. Vitaminai apima ADEK derinius kapsulėse ir lašeliuose (, įskaitant Junior vaikams), K2 su D3 formuluotėmis, B-komplekso variantus, ir įvairius vitamino C formatus nuo kapsulių iki grynos L-askorbo rūgšties ir acerolos miltelių. Mineralai apima magnį įvairiomis formomis, įskaitant Trio Complex, cinką su prebiotikais, kalio citratą, seleną, ir kalcio derinius.

Specialūs papildai apima CoQ10, omega-3, alfa lipo rūgštį, MSM sąnariams, ir homocisteino moduliatorių. Žolelių ekstraktai apima berberiną, brahmi (bacopa monnieri), rhodiola rosea, forskoliną, ir Himalaya n mumio. Svorio valdymo produktai yra su afrikinio mango ir piperino formulėmis. Sąnarių palaikymui naudojamas gliukozamino, chondroitino, ir MSM derinys.

Kodėl verta rinktis Progress Labs

Progress Labs siūlo praktiškus Lenkijos papildus su kokybiškomis formulėmis už sąžiningas kainas. Paprastas šio prekės ženklo požiūris palengvina kasdienį papildų vartojimą. Tiems, kurie ieško patikimų, nesudėtingų lenkų papildų , Progress Labs užtikrina patikimą kasdienę kokybę.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį