Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaler's
Vitaler's

Vitaler's

(199 prekės (-ių))
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Pieno raktažolė 350 mg - 60 kapsulių

    3 reviews
    Akcijos kaina €7.49 Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Maišyklė su sieteliu, Mėlyna - 500 ml + 150 ml

    1 review
    Įprasta kaina €2.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Pagalvėlių dėžutė, Mėlyna - 1 vnt.

    3 reviews
    Įprasta kaina €1.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Nattokinase 100 mg - 60 Capsules Vitaler's Nattokinase 100 mg - 60 Capsules Vitaler's Nattokinase 100 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Nattokinazė 100 mg - 60 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €11.29
    Vieneto kaina€0.19 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Turkesteronas - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €23.19
    Vieneto kaina€0.39 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Amigdalinas (Vitaminas B17) 4 mg – 120 kapsulės

    4 reviews
    Įprasta kaina €9.29
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Sportinis mikronizuotas kreatino monohidratas 5000 mg, Citrina-laimas - 500 g

    1 review
    Įprasta kaina €12.39
    Vieneto kaina€24.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Artemisininas 500 mg – 60 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Kofeinas 200 mg - 120 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, St RAW berry - 250 g

    No reviews
    Akcijos kaina €5.23 Įprasta kaina €6.99
    Vieneto kaina€20.92 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Monolaurinas 500 mg – 60 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €6.99
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €6.22 Įprasta kaina €8.29
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Šitake 400 mg - 60 kapsulių

    1 review
    Akcijos kaina €5.46 Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €10.39
    Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Lactobacillus Gasseri su FOS (Probiotikas) – 60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €9.79
    Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Kalcis 120 mg + vitaminas D3 - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €7.49
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    Išparduota
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas A + E 800 mcg, lašai - 30 ml

    1 review
    Akcijos kaina €6.59 Įprasta kaina €8.79
    Vieneto kaina€2.20 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, Vyšnia - 250 g

    No reviews
    Akcijos kaina €5.23 Įprasta kaina €6.99
    Vieneto kaina€20.92 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Ursolic Acid - 60 Capsules Vitaler's Ursolic Acid - 60 Capsules Vitaler's Ursolic Acid - 60 Capsules
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Ursolio rūgštis - 60 kapsulių

    3 reviews
    Akcijos kaina €10.26 Įprasta kaina €13.69
    Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Dong Quai (Chinese Angelica) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Dong Quai (Chinese Angelica) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Dong Quai (Chinese Angelica) 500 mg - 60 Capsules
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Dong Quai 500 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €4.48 Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 Capsules
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 kapsulių

    2 reviews
    Akcijos kaina €6.22 Įprasta kaina €8.29
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Ginseng Complex - 60 Capsules Vitaler's Ginseng Complex - 60 Capsules Vitaler's Ginseng Complex - 60 Capsules
    Išparduota

    Vitaler's

    Vitaler's Ženšenio kompleksas - 60 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Broad Bean Extract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Broad Bean Extract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Broad Bean Extract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Plačiųjų pupelių ekstraktas (L-DOPA) 500 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €13.89
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 4 puslapis iš 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 9
  • Kitas

Vitaler's yra „Medpak“ priklausanti Lenkijos maisto papildų prekės ženklas, siūlantis vitaminus , mineralus , vaistinius grybus , ir omega-3 aliejus. Naudodamas kruopščiai paruoštas formules už prieinamą kainą, , Vitaler's siūlo kokybiškus maisto papildus, kurie yra puiki vertė sveikatingumo sąmoningiems vartotojams visoje Europoje.

Kokybiški Lenkijos maisto papildai

Vitaler's buvo sukurti siekiant tiekti aukštos kokybės maisto papildus be nereikalingų antkainių. Prekės ženklas orientuojasi į veiksmingas formules, kuriose naudojami gerai ištirti ingredientai optimaliomis formomis ,, kad kiekvienas galėtų kasdien vartoti nuoseklius maisto papildus. Kiekvienas produktas atspindi „Medpak“ įsipareigojimą tiekti patikimą kokybę už sąžiningas kainas.

Vitaler's Produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlome Vitaler's išsamų asortimentą. Vitaminai apima D3 įvairių stiprumų lašais ir minkštosiomis kapsulėmis , ADEK derinius suaugusiems ir vaikams , K2 MK-7 , metilintą B kompleksą , vitaminą C su erškėtuogėmis , ir atskirus B vitaminus patogiu lašų formatu. Mineralai apima magnį su B6 , cinko pikolinatą , seleną , jodą , ir kalį – tiekiami kapsulėmis arba skystais lašais, kad būtų galima lanksčiai dozuoti.

Medicininių grybų asortimentą sudaro kordicepsas , liūto karūna , reishi , chaga , maitake , ir shiitake , bei kombinuotas Vital Mushrooms mišinys. Žolelių ekstraktai apima ashwagandha ,, kurkuminas ,, pieno thistle ,, maca , ir saw palmetto. Norvegijos menkių kepenų aliejus suteikia omega-3 riebalų rūgščių įvairiais skoniais, įskaitant Junior versiją vaikams. Melatonino variantai padeda užtikrinti sveiką miegą.

Kodėl verta rinktis Vitaler's

Vitaler's siūlo kruopščiai pagamintus Lenkijos maisto papildus su kokybiškomis formuluotėmis už prieinamą kainą. Šis prekės ženklas užtikrina nuoseklų papildų vartojimą bet kokiam biudžetui. Tiems, kurie ieško patikimų kasdienio vartojimo papildų , kurie yra geros vertės , Vitaler's užtikrina patikimą lenkų kokybę.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį