
iAI
Šios skilties vaizdai sugeneruoti dirbtiniu intelektu
Apie „Vitaler’s“
„Vitaler’s“ įkurta siekiant autentiškumo maisto papildų pasaulyje. Mūsų misija – tiekti grynus, natūralius maisto papildus, kuriuose nėra dirbtinių dažiklių, konservantų ir nereikalingų priedų.
Tikime, kad svarbu rinktis apgalvotai, todėl, neradę produktų, atitinkančių mūsų standartus, sukūrėme savuosius.
Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, kurie padės patenkinti jūsų kasdienius poreikius.
-
· Minimalistinė, veiksminga formulė ·
tik tai, kas būtina
-
· Aukšti gamybos kokybės standartai ·
-
· Skaidrumas ir autentiškumas ·
visiškas skaidrumas dėl sudedamųjų dalių ir naudos
-
· Atsakingas sudedamųjų dalių pasirinkimas ·
bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais
iAI
Šios skilties vaizdai sugeneruoti dirbtiniu intelektu
Vitaminai
-
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 4000 TV - 240 minkštųjų gelių
11 reviewsĮprasta kaina €7.69Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 4000 TV + K2 MK-7 100 mcg – 120 tabletės
3 reviewsĮprasta kaina €7.49Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas B12 100 mcg – 120 tablečių
No reviewsĮprasta kaina €5.59Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas K2 MK-7 200 mcg – 120 tablečių
1 reviewĮprasta kaina €8.19Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Biotinas 2500 mcg – 240 tabletės
1 reviewĮprasta kaina €7.49Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas C 1000 mg - 120 kapsulių
10 reviewsĮprasta kaina €6.79Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas ADEK Junior, lašai - 30 ml
No reviewsAkcijos kaina €7.49 Įprasta kaina €9.99Vieneto kaina€2.50 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Amigdalinas (Vitaminas B17) 4 mg – 120 kapsulės
4 reviewsĮprasta kaina €9.29Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas D3 4000 TV, Lašai – 30 ml
No reviewsAkcijos kaina €4.26 Įprasta kaina €5.69Vieneto kaina€1.42 /10 ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitaminas B3 500 mg - 60 kapsulių
No reviewsAkcijos kaina €4.93 Įprasta kaina €6.59Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
Mineralai
-
Vitaler's
Vitaler's Cinkas 15 mg + selenas 200 mcg - 120 kapsulių
24 reviewsĮprasta kaina €6.79Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Organinis selenas 200 mcg - 120 kapsulių
8 reviewsĮprasta kaina €5.69Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Jodas 200 mcg - 120 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €6.29Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Cinko pikolinatas 15 mg - 120 kapsulių
2 reviewsĮprasta kaina €4.19Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Varis 2 mg - 120 tablečių
4 reviewsĮprasta kaina €5.19Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Kalio citratas 380 mg - 120 kapsulių
4 reviewsĮprasta kaina €8.89Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Magnis 100 mg + Kalio 150 mg + B6 6 mg – 120 kapsulės
No reviewsĮprasta kaina €11.59Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Magnis 125 mg + vitaminas B6 6 mg – 60 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €6.29Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Kalcio citratas 1200 mg + vitaminas D3 2000 TV – 60 kapsulių
2 reviewsĮprasta kaina €6.99Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's „“ ZMB Mg + Zn + B6 – 120 kapsulių
6 reviewsĮprasta kaina €8.19Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
Mūsų asortimente rasite:
iAI
Šios skilties vaizdai sugeneruoti dirbtiniu intelektu
Maisto papildai
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapsulių
72 reviewsĮprasta kaina €7.79Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Uridinas 300 mg - 60 kapsulių
28 reviewsĮprasta kaina €10.39Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 kapsulių
1 reviewĮprasta kaina €5.59Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Kurkuminas + piperinas - 60 kapsulių
No reviewsĮprasta kaina €13.49Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's MCT kokosų aliejus - 500 ml
6 reviewsĮprasta kaina €11.69Vieneto kaina€23.38 /l -
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 kapsulių
5 reviewsĮprasta kaina €10.39Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Ginkmedis dviskiautis 120 mg - 60 kapsulių
5 reviewsĮprasta kaina €5.89Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Liūtašonė 500 mg - 60 kapsulių
6 reviewsĮprasta kaina €9.29Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Spermidinas 10 mg - 30 kapsulių
3 reviewsAkcijos kaina €15.59 Įprasta kaina €20.79Vieneto kaina€0.52 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Sulforafanas 400 mcg - 120 tablečių
7 reviewsĮprasta kaina €7.49Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
Sporto linija
-
Vitaler's
Vitaler's Sportinis citrulinas (L-citrulino malatas), Milteliai - 500 g
12 reviewsĮprasta kaina €11.49Vieneto kaina€22.98 /kg -
Vitaler's
„Vitaler's Sport“ izotoninis gėrimas, braškių skonio – 22 g
No reviewsĮprasta kaina €0.59Vieneto kaina€26.82 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g
No reviewsĮprasta kaina €12.39Vieneto kaina€24.78 /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Sportinis izotoninis gėrimas, Citrina-laimas - 660 g
No reviewsĮprasta kaina €8.19Vieneto kaina€12.41 /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sportinis natūralus žuvų kolagenas - 350 g
No reviewsAkcijos kaina €16.26 Įprasta kaina €21.69Vieneto kaina€46.46 /kg -
Vitaler's
„Vitaler's Collagen Sport 5000 mg“, mėlynių skonio – 500 ml
No reviewsAkcijos kaina €15.39 Įprasta kaina €20.59Vieneto kaina€30.78 /l -
Vitaler's
„Vitaler's“ sportinis izotoninis gėrimas, vyšnių skonio – 20 x 22 g
No reviewsAkcijos kaina €6.87 Įprasta kaina €7.29Vieneto kaina€0.34 už kiekvieną -
Vitaler's
Vitaler's Maišytuvas su sieteliu, Juodas - 500 ml + 150 ml
1 reviewĮprasta kaina €2.99Vieneto kaina€4.60 /l -
Vitaler's
Vitaler's Sportinis mikronizuotas kreatino monohidratas 5000 mg, St RAW berry - 500 g
3 reviewsĮprasta kaina €12.39Vieneto kaina€24.78 /kg



iAI
Šios skilties vaizdai sugeneruoti dirbtiniu intelektu