Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Arencia

Arencia

(33 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Arencia Red Smoothie Lotion 5 for Face and Body - 200 ml
    25% nuolaida

    Arencia

    Arencia Red Smoothie Lotion 5 veidui ir kūnui – 200 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €14.77 Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€73.85 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    Arencia

    Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    No reviews
    Įprasta kaina €23.59
    Vieneto kaina€131.06 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Mint and Lily - 260 g Arencia Fresh Cloud Body & Scalp Scrub, Mint and Lily - 260 g

    Arencia

    Arencia Fresh Cloud kūno ir galvos odos šveitiklis, Mėtos ir lelijos - 260 g

    No reviews
    Įprasta kaina €18.19
    Vieneto kaina€69.96 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece Arencia Red Collagen Jello Mask - 1 Piece
    Išparduota
    Naujiena

    Arencia

    „Arencia Red Collagen Jello Mask“ – 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.49
    Vieneto kaina€4.49 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces Arencia Red Collagen Jello Mask - 4 Pieces
    Naujiena

    Arencia

    „Arencia Red Collagen Jello“ kaukė – 4 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€4.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser - 150 g

    Arencia

    „Arencia Rice + LHA Pore Control“ ryžių pyragėlių veido valiklis – 150 g

    No reviews
    Įprasta kaina €17.99
    Vieneto kaina€119.93 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g
    10% nuolaida

    Arencia

    Arencia medaus glazūruota kolageno lūpų kaukė su medumi - 15 g

    No reviews
    Akcijos kaina €19.97 Įprasta kaina €22.19
    Vieneto kaina€133.13 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Deep Water Surge Serum - 30 ml Arencia Deep Water Surge Serum - 30 ml Arencia Deep Water Surge Serum - 30 ml
    15% nuolaida

    Arencia

    Arencia Deep Water Surge Serum – 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €18.43 Įprasta kaina €21.69
    Vieneto kaina€61.43 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Arencia Fresh Red Smoothie Lifting Serum - 30 ml Arencia Fresh Red Smoothie Lifting Serum - 30 ml Arencia Fresh Red Smoothie Lifting Serum - 30 ml

    Arencia

    Arencia Fresh Red Smoothie Lifting Serum - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €21.69
    Vieneto kaina€72.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 2 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

„Arencia“ yra korėjiečių odos priežiūros prekės ženklas, kuris sulaukė dėmesio dėl savo novatoriškų ryžių pagrindu sukurtų formulių ir unikalių „mochi“ valiklių. Derindama tradicinius azijietiškus grožio ingredientus su moderniomis K-Beauty naujovėmis, „Arencia“ kuria švelnius, bet veiksmingus produktus, kurie valo, šviesina ir maitina odą, taikydama žaismingą, jutiminį požiūrį.

„Arencia“ naujovės

„Arencia“ išsiskiria K-Beauty pasaulyje savo kūrybišku požiūriu į odos priežiūros tekstūras ir formules. Prekės ženklo firminiai „Rice Mochi“ valikliai pasižymi unikalia elastinga, tešlos konsistencija, kuri valymą paverčia jutiminė patirtimi, tuo pačiu suteikdama odai didelę naudą. Ryžiai jau šimtmečius yra Azijos grožio pagrindas, vertinamas dėl savo šviesinančių ir maitinančių savybių. „Arencia“ derina šį tradicinį ingredientą su kitais galingais augaliniais komponentais, tokiais kaip izopas, raminantis, kalendula, raminanti, erškėtuogės, maitinančios, ir žaliosios arbatos, suteikiančios antioksidacinę apsaugą.

„Arencia“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo platų „Arencia“ asortimentą, kuriame yra novatoriški valikliai ir tiksliniai gydymo produktai. „Rice Mochi Cleanser“ seriją sudaro „Black Tea“, „Calendula“, „Royal Rosehip“ ir „Fresh Green Rich“ variantai, kurių kiekvienas turi unikalių privalumų ir pasižymi charakteringa elastinga tekstūra. „Rice Mucin“ linija suteikia odai švytėjimo su „Brightening Clay“, „Glow Serum“, ir „Nourishing Illuminating Serum“. Raminamajai priežiūrai „Holy Hyssop“ serija siūlo „https://medpak.shop/collections/facial-acids-oils-serums“ serumą, „brightening serum“ su niacinamidu ir maitinamąją kaukę.

Kūno priežiūros priemonės apima „Fresh Cloud Body & Scalp Scrub“ kūno ir galvos odos šveitiklį su maloniais kvapais, tokiais kaip Yuzu, Levandų ir kriaušių, Mėtų ir lelijų, Pelargonijų ir raktažolių, bei Baltosios arbatos ir nerolių. „Fresh Red Smoothie“ linija siūlo kolageną stiprinančius serumus. „https://medpak.shop/collections/protection-from-the-sun“ saulės apsaugai „Deep Water Surge SPF50+“ siūlo lengvą apsaugą, kurią papildo drėkinantis „Deep Water Surge Serum“. Lapinės kaukės ir patogus „Cloud Sun Stick“ užbaigia šią seriją.

Kodėl verta rinktis „Arencia“

„Arencia“ suteikia džiaugsmo ir naujovių odos priežiūros rutinai, tuo pačiu užtikrindama tikrus rezultatus. Dėl unikalių tekstūrų kasdienis valymas tampa maloniu užsiėmimu, o ryžių pagrindu sukurti produktai suteikia tikrą švytėjimą ir maitina odą. K-Beauty entuziastams, ieškantiems kažko kitokio ir malonaus, „Arencia“ siūlo naują, kūrybišką požiūrį į spindinčios odos pasiekimą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį