Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Aromatica

Aromatica

(6 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml Aromatica Rosemary Root Enhancer, Strengthening Hair Tonic - 100 ml
    Išparduota

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Root Enhancer, Stiprinamasis plaukų tonikas - 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€137.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml
    Išparduota

    Aromatica

    Aromatica Rosemary galvos odos šampūnas nuo pleiskanojimo - 400 ml

    1 review
    Įprasta kaina €24.59
    Vieneto kaina€61.48 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aromatica Purifying Shampoo with Tea Tree Oil - 180 ml Aromatica Purifying Shampoo with Tea Tree Oil - 180 ml
    15% nuolaida

    Aromatica

    Aromatica valomasis šampūnas su arbatmedžio aliejumi – 180 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €16.65 Įprasta kaina €19.59
    Vieneto kaina€92.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml
    15% nuolaida

    Aromatica

    Aromatica Quinoa plaukų kaukė su baltymais – 160 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.22 Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€82.63 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g

    Aromatica

    Aromatica rozmarino galvos odos šveitiklis Rozmarino galvos odos šveitiklis – 165 g

    No reviews
    Įprasta kaina €16.09
    Vieneto kaina€97.52 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml

    Aromatica

    „Aromatica“ rozmarino plaukų storinančios kondicionierius – 180 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.59
    Vieneto kaina€75.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau

Aromatica yra korėjiečių ekologiškos kosmetikos prekės ženklas, žinomas dėl savo įsipareigojimo gaminti natūralius, tvarius odos ir plaukų priežiūros produktus. Garsėjanti savo geriausiai parduodama rozmarino galvos odos priežiūros linija, „Aromatica“ kuria veiksmingus produktus, naudodama aukštos kokybės augalinius ingredientus ir laikydamasi griežtų aplinkosaugos ir ingredientų skaidrumo standartų.

„Aromatica“ švaraus grožio filosofija

„Aromatica“ buvo įkurta tikint, kad veiksminga odos priežiūra neturėtų būti vykdoma sveikatos ar aplinkos sąskaita. Prekės ženklas laikosi griežtų švaraus grožio standartų, vengia potencialiai kenksmingų ingredientų ir teikia pirmenybę organiniams, natūralios kilmės augaliniams ingredientams. Rozmarinas, pagrindinis ingredientas jų žinomiausiuose produktuose, jau šimtmečius naudojamas galvos odos sveikatai ir plaukų augimui palaikyti. „Aromatica“ pasitelkia šias tradicines žinias ir šiuolaikines formulių kūrimo žinias, kad sukurtų produktus, kurie duoda matomų rezultatų pasitelkdami gamtos galią.

„Aromatica“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo „Aromatica“ pripažintą rozmarino galvos odos priežiūros produktų seriją. „Rosemary Root Enhancer“ yra stiprinantis plaukų tonikas , sukurtas maitinti galvos odą ir palaikyti sveiką plaukų augimą nuo šaknų. Rozmarino galvos odos šampūnas giliai valo galvos odą ir pašalina nešvarumus, kurie gali trukdyti sveikam plaukų augimui. Rozmarino galvos odos šveitiklis intensyviai šveičia odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir produktų likučius, sukuriant optimalias sąlygas plaukų sveikatai. Kartu, šie produktai sudaro visapusišką galvos odos priežiūros rutiną, kuri yra gražių plaukų pagrindas.

Kodėl verta rinktis „Aromatica“

„Aromatica“ patinka sąmoningiems vartotojams, kurie nori veiksmingos plaukų priežiūros, neaukodami ingredientų kokybės ar aplinkosaugos vertybių. Šis prekės ženklas, sutelkiantis dėmesį į galvos odos sveikatą, pripažįsta, kad sveiki plaukai prasideda nuo šaknų, ir šis požiūris pelnė jiems ištikimus gerbėjus visoje Azijoje ir Europoje. Tiems, kurie turi galvos odos problemų, nori natūraliai skatinti plaukų augimą, arba tiesiog nori švaresnių grožio produktai , „Aromatica“ rozmarino linija siūlo patikimą, veiksmingą sprendimą, pagrįstą botanikos mokslu.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį