Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Grožis
  3. Vonia ir dušas

Vonia ir dušas

(182 prekės (-ių))
  • Vonios priedai
  • Vonios bombos ir druskos
  • Kūno šveitikliai
  • Dušo geliai
  • Muilai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Muilas su natūraliu rožių vandeniu - 100 g

    16 reviews
    Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€1.89 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Beaute Marrakech Natural Black Olive Soap Savon Noir - 200 g

    Beaute Marrakech

    Beaute Marrakech natūralus juodųjų alyvuogių muilas Savon Noir - 200 g

    6 reviews
    Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina€2.85 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 1 kg Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Epsomo druska (100% kizeritas) Atnaujinimas - 1 kg

    2 reviews
    Įprasta kaina €5.39
    Vieneto kaina€5.39 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Muilas - 100 g

    11 reviews
    Įprasta kaina €2.19
    Vieneto kaina€2.19 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Shower Gel with Natural Rose Water - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Dušo želė su natūraliu rožių vandeniu - 330 ml

    9 reviews
    Įprasta kaina €3.89
    Vieneto kaina€11.79 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dudu-Osun Natural African Black Soap - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap - 150 g

    Tropical Naturals

    Dudu-Osun natūralus afrikietiškas juodasis muilas – 150 g

    4 reviews
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€11.93 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Išparduota

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch šampūnas – 550 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€30.53 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Saryane Aleppo Soap 55% - 200 g
    Išparduota

    Saryane

    Saryane Alepo muilas 55% - 200 g

    6 reviews
    Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€34.45 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Bulgarian Rose Cosmetic Kit

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Bulgarijos rožių kosmetikos rinkinys

    9 reviews
    Įprasta kaina €6.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch kondicionierius – 550 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.69
    Vieneto kaina€28.53 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g
    5% nuolaida

    Hermz

    Hermz Healpsorin ekologiškas muilas - 100 g

    2 reviews
    Akcijos kaina €5.10 Įprasta kaina €5.39
    Vieneto kaina€5.10 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Handmade Rose Soap - 80 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rankų darbo rožinis muilas - 80 g

    4 reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€2.86 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Išparduota

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml

    1 review
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€21.78 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml

    BioFresh

    BioFresh ekologiškas skystas levandų muilas - 300 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €3.29
    Vieneto kaina€10.97 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g
    Išparduota

    Invex Remedies

    Invex Remedies Monojonic Silver Ag muilas - 100 g

    1 review
    Įprasta kaina €4.49
    Vieneto kaina€4.49 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g
    Išparduota

    Tropical Naturals

    Dudu-Osun natūralus afrikietiškas juodasis muilas Fresh – 150 g

    3 reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€13.27 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Regeneruojančios magnio vonios dribsniai Renewal - 1 kg

    1 review
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina€5.89 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 4 kg Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 4 kg
    Išparduota

    M12 Partners

    Mg12 Epsomo druska (100% Kieserite) Atnaujinimas - 4 kg

    4 reviews
    Įprasta kaina €22.69
    Vieneto kaina€5.67 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g

    BioFresh

    BioFresh ekologiškas levandų muilas - 100 g

    1 review
    Įprasta kaina €2.19
    Vieneto kaina€2.19 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Rose of Bulgaria Rose Soap Set - 3x30 g Rose of Bulgaria Rose Soap Set - 3x30 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rožių muilo rinkinys - 3x30 g

    4 reviews
    Įprasta kaina €5.29
    Vieneto kaina€5.88 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Išparduota

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex intensyviai maitinantis kondicionierius - 500 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€24.98 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg

    M12 Partners

    Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg

    No reviews
    Įprasta kaina €24.69
    Vieneto kaina€6.17 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg
    Išparduota

    M12 Partners

    Mg12 Regeneruojančios magnio vonios dribsniai Renewal - 4 kg

    3 reviews
    Įprasta kaina €22.69
    Vieneto kaina€5.67 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 8
  • Kitas

Pagerinkite savo vonios ir dušo patirtį su aukščiausios kokybės produktais

Medpak supranta, kad vonia ir dušas yra daugiau nei kasdienė būtinybė - tai galimybė pasirūpinti savimi ir atjaunėti. Mūsų kruopščiai atrinktos vonios ir dušo priemonės skirtos paversti kasdienius ritualus prabangia, SPA patirtimi, puoselėjančia jūsų odą ir pojūčius.

Kokybiškų vonios ir dušo priemonių svarba

Jūsų oda sugeria valiklių ir vonios priemonių sudedamąsias dalis, todėl labai svarbu rinktis kuo geresnės sudėties priemones. Mūsų vonios ir dušo reikmenų asortimentas sudarytas iš aukštos kokybės, odai nekenksmingų ingredientų, kad kasdienės valymo procedūros ne tik valytų, bet ir maitintų bei apsaugotų jūsų odą.

Aukštos kokybės muilas visapusiškai odos priežiūrai

Kiekvienos veiksmingos vonios ir dušo procedūros pagrindas yra aukštos kokybės muilas. Mūsų kolekcijoje rasite:

  • Natūralūs muilai su paprasta, veiksminga sudėtimi
  • Galimybės konkrečioms odos problemoms spręsti, įskaitant jautrią ir į alergiją linkusią odą
  • Švelnūs skysti muilai, kurie kruopščiai valo ir kartu drėkina

Rinkitės iš mūsų įvairaus asortimento, kad rastumėte tobulą muilą, atitinkantį unikalius jūsų odos poreikius ir pageidavimus.

Sukurkite asmeninę aromaterapijos oazę

Su mūsų aromatiniais produktais paverskite savo vonią ir dušą pojūčių prieglobsčiu. Mūsų asortimentą sudaro:

  • Kvapnios vonios bombos prabangiam mirkymui
  • Kvapiosios dušo želės, kurios atgaivins jūsų dienos pradžią
  • Aromaterapiniai aliejai, kurie pagerins jūsų maudymosi patirtį

Šie nuostabiai kvepiantys produktai ne tik valo, bet ir suteikia gydomųjų pojūčių, todėl puikiai tinka asmeniniam naudojimui arba kaip vertinga dovana.

Rankų priežiūros priemonės

Dažnas rankų plovimas yra svarbi mūsų kasdienės rutinos dalis, todėl labai svarbu naudoti priemones, kurios veiksmingai valo ir nesukelia dirginimo. Mūsų rankų priežiūros priemonių asortimentą sudaro:

  • Švelnūs skysti muilai, kurie pašalina bakterijas ir mikrobus
  • Drėkinamieji rankų prausikliai, kurie apsaugo nuo išsausėjimo
  • Maitinamieji rankų kremai, naudojami po plovimo

Saugokite ir prižiūrėkite rankas naudodami mūsų specialiai sukurtus produktus.

Papildykite savo kasdienybę vonios ir dušo reikmenimis

Papildykite savo vonios ir dušo patirtį naudodami mūsų reikmenis:

  • Minkštos vonios pirštinės švelniam valymui
  • Šveičiamieji šepetėliai kraujotakai gerinti ir negyvoms odos ląstelėms šalinti
  • Prabangios kempinėlės lepinimui

Šie priedai ne tik supaprastina jūsų odos priežiūros rutiną, bet ir suteikia galimybę atlikti jauninantį savimasažą, skatinantį sveiką, švytinčią odą.

Kodėl vonios ir dušo reikmėms rinktis Medpak?

Medpak yra įsipareigojusi teikti jums aukščiausios kokybės vonios ir dušo reikmenis. Mūsų asortimentas:

  • Kruopščiai atrinkti patikimų prekių ženklų produktai
  • Sudėtyje yra natūralių ir odai draugiškų ingredientų
  • Tinka įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti
  • Sukurta taip, kad kasdienę rutiną paverstų prabangia patirtimi

Išnagrinėkite mūsų išsamią Vonios ir dušo kolekcija ir atraskite tobulus produktus, kurie pagerins jūsų kasdienę savęs priežiūrą. Nuo maitinamųjų muilų iki aromatinių vonios bombų ir būtiniausių priedų., Medpak turi viską, ko reikia norint susikurti asmeninę atsipalaidavimo ir atjaunėjimo oazę.

Su Medpak aukščiausios kokybės pasirinkimu kasdienę vonios ir dušo procedūrą paverskite prabangiu ritualu. Jūsų kelionė į sveikesnę, švytinčią odą ir atpalaiduojančią savęs priežiūrą prasideda čia!

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį