Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. BestLab

BestLab

(22 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • BestLab BestBiotic - 30 Capsules

    BestLab

    BestLab BestBiotic – 30 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €36.99
    Vieneto kaina€1.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best Electrolytes, Creatine and D-Ribose - 225 g

    BestLab

    BestLab Best Electrolytes, Kreatinas ir D-ribozė - 225 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €42.69
    Vieneto kaina€189.73 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best Mag Day&Night - 2x60 Capsules

    BestLab

    BestLab Best Mag Day&Night - 2x60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €38.79
    Vieneto kaina€0.32 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best Vitamin C - 195 g

    BestLab

    BestLab Best Vitamin C - 195 g

    1 review
    Įprasta kaina €32.09
    Vieneto kaina€164.56 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best NAC 450 mg - 60 Capsules

    BestLab

    BestLab Best NAC 450 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €29.79
    Vieneto kaina€0.50 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best For Kids, Apple - 30 Gummies

    BestLab

    BestLab Best For Kids, Obuolys - 30 kramtomųjų gumuliukų

    No reviews
    Įprasta kaina €44.39
    Vieneto kaina€1.48 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best B-Complex - 500 ml BestLab Best B-Complex - 500 ml

    BestLab

    BestLab Best B-Complex – 500 ml

    1 review
    Įprasta kaina €36.29
    Vieneto kaina€72.58 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Immu Best - 60 Capsules

    BestLab

    BestLab Immu Best - 60 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €41.69
    Vieneto kaina€0.69 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best Liver - 90 Capsules

    BestLab

    BestLab Best Liver - 90 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €31.39
    Vieneto kaina€0.35 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Thyro Best - 150 Capsules BestLab Thyro Best - 150 Capsules BestLab Thyro Best - 150 Capsules BestLab Thyro Best - 150 Capsules

    BestLab

    BestLab Thyro Best - 150 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €62.99
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestLife (Antioxidants) - 60 Capsules

    BestLab

    BestLab BestLife (Antioksidantai) – 60 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €53.19
    Vieneto kaina€0.89 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestButyric, Sodium Butyrate - 60 Capsules BestLab BestButyric, Sodium Butyrate - 60 Capsules BestLab BestButyric, Sodium Butyrate - 60 Capsules

    BestLab

    BestLab BestButyric, Natrio butiratas – 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €26.79
    Vieneto kaina€0.45 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab VitaMin Best - 60 Capsules

    BestLab

    BestLab VitaMin Best - 60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €37.89
    Vieneto kaina€0.63 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best Vitamin D3 1000 IU - 30 ml BestLab Best Vitamin D3 1000 IU - 30 ml BestLab Best Vitamin D3 1000 IU - 30 ml

    BestLab

    BestLab Best Vitamin D3 1000 IU – 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €21.69
    Vieneto kaina€72.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best Collagen – 30 Sachets

    BestLab

    BestLab Best Collagen – 30 maišelių

    No reviews
    Įprasta kaina €65.89
    Vieneto kaina€2.20 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Best B12 - 30 ml BestLab Best B12 - 30 ml BestLab Best B12 - 30 ml

    BestLab

    BestLab Best B12 – 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€49.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestInositol - 150 g BestLab BestInositol - 150 g

    BestLab

    „BestLab“ „BestInositol“ – 150 g

    No reviews
    Įprasta kaina €27.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestGlycine Powder - 250 g BestLab BestGlycine Powder - 250 g
    Išparduota

    BestLab

    „BestLab“ „BestGlycine“ milteliai – 250 g

    No reviews
    Įprasta kaina €15.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestBiotic Junior, Probiotic Drops for Kids - 12 ml
    Naujiena

    BestLab

    „BestLab BestBiotic Junior“, probiotiniai lašai vaikams – 12 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €26.29
    Vieneto kaina€2,190.83 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Naujiena

    BestLab

    „BestLab“ „BestCreatine“ milteliai, citrinų skonio – 500 g

    No reviews
    Įprasta kaina €23.39
    Vieneto kaina€46.78 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab BestGut, Fiber and L-Glutamine, Powder - 300 g
    Išparduota
    Naujiena

    BestLab

    „BestLab BestGut“, skaidulos ir L-glutaminas, milteliai – 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €52.89
    Vieneto kaina€176.30 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • BestLab Immu Best - 60 Capsules
    15% nuolaida

    BestLab

    BestLab Immu Best - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €34.16 Įprasta kaina €40.19
    Vieneto kaina€0.57 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau

BestLab yra Lenkijos maisto papildų prekės ženklas, orientuotas į tikslingų sveikatos sprendimų teikimą, remiantis gerai ištirtomis formulėmis. BestLab kuria visapusiškus maisto papildus, skirtus konkrečioms sveikatos problemoms spręsti, naudojant kokybiškus ingredientus.

„BestLab“ požiūris

„BestLab“ kuria maisto papildus, skirtus konkrečioms organizmo sistemoms ir sveikatos poreikiams, derindama kelis pagalbinius ingredientus į sinergetines formules. Prekės ženklas supranta, kad skirtingiems sveikatos aspektams reikalingi skirtingi požiūriai, todėl kuria specializuotus produktus, o ne vienodus visiems sprendimus. Šis tikslinis požiūris leidžia vartotojams spręsti konkrečias problemas, naudojant tam tikslui sukurtas formules.

„BestLab“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo „BestLab“ tikslinės paskirties maisto papildų asortimentą. Pagrindiniam maitinimui „Best Vitamin C“ suteikia būtiną imuninę paramą, o „VitaMin Best“ užtikrina visapusišką kasdienį maitinimą. „Best Mag Day&Night“ sistema siūlo skirtingas „https://medpak.shop/collections/magnesium“ magnio formules, optimizuotas ryto energijai ir vakaro atsipalaidavimui.

Specializuotos formulės apima „Best Liver“ kepenų palaikymui, „Best Gastric“ virškinimo komfortui, ir „Thyro Best“ skydliaukės funkcijai. „Best NAC“ suteikia galingą antioksidacinę paramą, o „Immu Best“ palaiko imuninę sistemą. Sportininkai vertina „Best Electrolytes“ su kreatinu ir D-riboze, padedančiais pasiekti geresnių rezultatų ir r Ecover y. Šeimoms „Best For Kids“ guminukai suteikia vaikams tinkamą mitybą su skaniu obuolių skoniu. Kodėl rinktis „BestLab“? „BestLab“ siūlo Lenkijoje pagamintus maisto papildus, skirtus tikslingai sveikatos priežiūrai. Dėl specializuoto šio prekės ženklo požiūrio galite rasti produktus, sukurtus specialiai jūsų sveikatos prioritetams. Tiems, kurie ieško papildų , kurie sprendžia konkrečias problemas su kokybiškomis Europos formuluotėmis, „BestLab“ siūlo tikslingus sprendimus, pagrįstus kruopščiai atrinktais ingredientais.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį