Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Biodance

Biodance

(20 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 Pieces
    15% nuolaida

    Biodance

    Biodance Bio-Collagen Real Deep kaukė - 4 vnt.

    3 reviews
    Akcijos kaina €14.02 Įprasta kaina €16.59
    Vieneto kaina€3.51 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Bio-Collagen Real Deep kaukė - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.49
    Vieneto kaina€132.06 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask - 4 Pieces
    20% nuolaida

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Real Deep kaukė - 4 vnt.

    1 review
    Akcijos kaina €13.83 Įprasta kaina €17.29
    Vieneto kaina€3.46 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol drėkinanti kaukė su kolagenu – 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina€4.99 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces
    10% nuolaida

    Biodance

    Biodance gaivinančioji jūros dumblių kaukė Real Deep Mask – 4 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €20.52 Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€5.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces
    15% nuolaida

    Biodance

    Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €19.34 Įprasta kaina €22.79
    Vieneto kaina€4.84 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces

    Biodance

    Biodance kolageno gelio toniko tamponai – 60 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €25.09
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces
    Išparduota

    Biodance

    Biodance Atjauninanti ikrų PDRN giluminė kaukė – 4 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€5.72 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml
    10% nuolaida

    Biodance

    Biodance kolageno veido valymo kaukė – 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €11.51 Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€76.73 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces
    25% nuolaida

    Biodance

    Biodance Cera-nol gelio toniko servetėlės – 60 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €18.69 Įprasta kaina €24.99
    Vieneto kaina€0.31 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    Biodance

    Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €40.69
    Vieneto kaina€81.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    „Biodance“ gaivinanti jūros dumblių „Real Deep“ kaukė – 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina€5.69 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml
    Išparduota

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol ampulė – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €42.29
    Vieneto kaina€84.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml

    Biodance

    Biodance poras susiaurinančios kolageno ampulės veidui – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €42.19
    Vieneto kaina€84.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml
    Išparduota

    Biodance

    Biodance poras susiaurinančio kremo su kolagenu - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €37.29
    Vieneto kaina€74.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml
    10% nuolaida

    Biodance

    „Biodance“ „Hydro Cera-nol“ serumas – 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €22.13 Įprasta kaina €24.69
    Vieneto kaina€737.67 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml

    Biodance

    „Biodance“ raminantis valomasis putų prausiklis – 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €27.99
    Vieneto kaina€233.25 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml
    10% nuolaida

    Biodance

    Biodance First Synergy drėkinamasis veido tonikas – 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €19.92 Įprasta kaina €22.19
    Vieneto kaina€132.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    Biodance

    Biodance kolageno maitinamasis veido valymo aliejus – 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€98.45 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml
    10% nuolaida

    Biodance

    Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €16.52 Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€110.13 /l
    Peržiūrėti išsamiau

„Biodance“ yra korėjiečių odos priežiūros prekės ženklas, kuris socialinėje žiniasklaidoje sulaukė didžiulio susidomėjimo savo novatoriškomis „Bio-Collagen Real Deep Masks“ kaukėmis. Žinomas dėl savo unikalios „antros odos“ technologijos, kuri matomai transformuojasi naudojimo metu, „Biodance“ kuria pažangias kaukes ir procedūras, kurios užtikrina profesionalaus lygio rezultatus dėl pažangiausių formulių.

„Biodance“ naujovė

„Biodance“ revoliucionizavo kaukių kategoriją savo „Bio-Collagen“ kaukėmis, kurios turi skaidrią kolageno plėvelę, kuri palaipsniui tirpsta ir įsigeria į odą per kelias valandas. Šis novatoriškas metodas leidžia aktyviosioms medžiagoms įsiskverbti giliau nei tradicinės kaukės. Prekės ženklas išplėtė šią patirtį į visą odos priežiūros asortimentą, kuriame yra poras susiaurinančios priemonės, drėkinamieji serumai, ir tiksliniai sprendimai įvairioms odos problemoms.

„Biodance“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlome visą „Biodance“ odos priežiūros asortimentą. Garsioji „Bio-Collagen Real Deep“ kaukė yra parduodama pavieniais vienetais arba 4 vnt. pakuotėse reguliariam naudojimui. Papildomi kaukių variantai: „Hydro Cera-nol“ barjerui stiprinti, „Refreshing Sea Kelp“ raminimui, ir „Radiant Vita Niacinamide“ šviesinimui. „Collagen Gel Toner Pads“ ir „Cera-nol Gel Toner Pads“ užtikrina kasdienį patogumą.

Tikslinėms procedūroms, „Pore Tightening Cream with Collagen“ ir „Pore Tightening Collagen Ampoule“ skirtos padidėjusioms poroms. „Hydro Cera-nol Ampoule“ palaiko odos barjero sveikatą, o „Skin-Glow Essence Cream“ suteikia spindesį. „Micro Dual Serum Toner “ siūlo daugiafunkcinę kasdienę priežiūrą.

Kodėl verta rinktis „Biodance“

„Biodance“ atstovauja pažangiausioms K-Beauty inovacijoms. Viralinis šio prekės ženklo sėkmė grindžiama tikrai novatoriškais produktais, kurie užtikrina matomus rezultatus. Tiems, kurie ieško pažangios korėjietiškos odos priežiūros , kuri praplečia lakštinių kaukių ir procedūrų galimybes, „Biodance“ siūlo įdomius sprendimus, kurie atitinka jų populiarumą socialinėje žiniasklaidoje.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį