Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. d'Alba

d'Alba

(24 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml
    Išparduota

    d'Alba

    d'Alba atgaivinanti veido dulksna White Truffle First purškalas Serum - 100 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €23.99
    Vieneto kaina€239.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle VEGAN First purškalas Serum – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g
    Išparduota

    d'Alba

    d'Alba baltojo triufo hidrogelio akių pleistrai su baltojo triufo ekstraktu – 90 g

    No reviews
    Įprasta kaina €51.09
    Vieneto kaina€56.77 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml
    Išparduota

    d'Alba

    D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++ – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €27.69
    Vieneto kaina€55.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces
    5% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €13.10 Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€2.62 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    d'Alba

    d'Alba White Truffle senėjimą stabdantis serumas ir kremas 2-in-1 - 70 g

    No reviews
    Įprasta kaina €41.39
    Vieneto kaina€59.13 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml

    d'Alba

    d'Alba baltojo triufo purškiklis/serumas su baltojo triufo ekstraktu – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €27.49
    Vieneto kaina€274.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml

    d'Alba

    d'Alba Waterfull Vegan naktinė kaukė su baltaisiais triufeliais - 12x4 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.09
    Vieneto kaina€4.77 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml
    Išparduota

    d'Alba

    d'Alba Baltojo triufo dvigubo sluoksnio atgaivinančio serumo su baltojo triufo - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €31.49
    Vieneto kaina€104.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml
    Išparduota

    d'Alba

    d'Alba švelnus odos balansą atkuriančio veido prausiklis su baltaisiais triufais – 200 ml

    1 review
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€10.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml
    15% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba baltojo triufo pirmasis aromatinis purškimo serumas – 120 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €27.97 Įprasta kaina €32.99
    Vieneto kaina€233.08 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml

    d'Alba

    d'Alba Švelnus odos balansą atkuriančio veido tonikas su baltaisiais triufais – 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€137.27 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml

    d'Alba

    d'Alba švelnus odos balansą atkuriančio veido kremas su baltaisiais triufais – 55 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €22.69
    Vieneto kaina€41.25 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatinis purškimo serumas – 60 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€45.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml

    d'Alba

    D'Alba Professional atkuriamasis ir regeneruojantis plaukų serumas – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €22.69
    Vieneto kaina€45.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €28.09
    Vieneto kaina€181.23 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml
    Naujiena

    d'Alba

    „d'Alba Vita Toning Serum Toner“ – 180 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €24.19
    Vieneto kaina€134.39 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml
    15% nuolaida
    Naujiena

    d'Alba

    „d'Alba Vita“ tonizuojantis serumas kapsulėse – 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €26.57 Įprasta kaina €31.29
    Vieneto kaina€265.70 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml
    15% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba „“ baltojo triufelio kūno valymo serumas – 275 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €22.25 Įprasta kaina €26.19
    Vieneto kaina€80.91 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml
    20% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba „“ „White Truffle Scalp Therapy“ šampūnas – 275 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €20.77 Įprasta kaina €25.99
    Vieneto kaina€75.53 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml
    15% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba „“ profesionalus atkuriamasis plaukų serumas-kvepalai – 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €24.55 Įprasta kaina €28.99
    Vieneto kaina€245.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g
    25% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba „“ maitinamasis lūpų balzamas su baltųjų triufelių serumu – 3,6 g

    No reviews
    Akcijos kaina €12.64 Įprasta kaina €16.89
    Vieneto kaina€324.10 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml
    5% nuolaida

    d'Alba

    „d'Alba“ baltojo triufo dvigubo drėkinimo kremas – 60 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €44.33 Įprasta kaina €46.69
    Vieneto kaina€738.83 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% nuolaida

    d'Alba

    d'Alba Vita tonizuojantis serumas kapsulėse – 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €24.83 Įprasta kaina €27.69
    Vieneto kaina€49.66 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau

d'Alba yra prabangus korėjietiškas odos priežiūros prekės ženklas, sukurtas remiantis itališkų baltųjų triufelių galiomis. Derindamas šį brangų ingredientą su pažangia korėjietiška formulavimo patirtimi, , d'Alba kuria elegantiškus produktus, kurie suteikia maitinimą, drėkinimą ir spindesį reikliems odos priežiūros entuziastams.

Prabangūs balti triufai

Balti triufai ,, vieni iš labiausiai vertinamų kulinarinių ingredientų pasaulyje ,, turi galingų antioksidantų ir amino rūgščių, kurios yra naudingos odai. „d'Alba“ yra baltojo triufo ekstrakto naudojimo odos priežiūrai pradininkė, derindama šį retą ingredientą su korėjietiškomis grožio naujovėmis. Rezultatas – produktų asortimentas, kuris suteikia matomų rezultatų ir prabangos pojūtį, todėl kasdienė odos priežiūra tampa ypatinga. Prekės ženklo firminis „First Spray Serum“ formatas siūlo unikalų ir patogų būdą naudoti gydomuosius produktus. „d'Alba“ produktai „Medpak“ „Medpak“ siūlo visą „d'Alba“ baltųjų triufelių kolekciją. Kultinis „First Spray“ „https://medpak“.shop/collections/facial-acids-oils-serums "> Serum yra kelių dydžių ( 50 ml , 60 ml , 100 ml , 120 ml ) ir variantų, įskaitant atgaivinančias ir aromatines formules. Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 suteikia dvigubą naudą. Lapinės kaukės apima Nourishing Treatment Mask ir patogias Waterfull Vegan Night Mask pakuotes.

Mild Skin Balancing linija siūlo Face Wash , Soothing Cream , ir Toner švelniai kasdieninei priežiūrai. Dvigubo sluoksnio atgaivinančio serumo sudėtis yra koncentruota. Hidrogelio akių pleistrai skirti jautriai akių odai. „Waterfull Tone-Up“ „Sun Cream SPF50+“ suderina apsaugą su „d'Alba“ prekės ženklo maitinamuoju poveikiu. „Vita Toning Brightening Serum“ užbaigia švytėjimui skirtą seriją.

Kodėl rinktis „d'Alba“

„d'Alba“ suteikia tikrą prabangą K-Beauty per kruopščiai parinktas formules ir aukščiausios kokybės ingredientus. Baltojo triufo koncepcija nėra tik rinkodaros triukas – šie produktai suteikia matomą maitinimą ir spindesį. Tiems, kurie ieško aukštos kokybės korėjietiškos odos priežiūros produktų , kurie yra tokie pat ypatingi, kaip ir jų veikimas ,, „d'Alba“ siūlo išskirtinius produktus, kurie kasdienę odos priežiūrą paverčia malonumu.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį