Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Brangusis, Klairs

Brangusis, Klairs

(10 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream - 80 ml Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream - 80 ml
    10% nuolaida

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream - 80 ml

    1 review
    Akcijos kaina €18.72 Įprasta kaina €20.89
    Vieneto kaina€23.40 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml
    Išparduota

    Dear, Klairs

    Dear Klairs Rich Moist Soothing Serum - 80 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€25.74 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Supple Preparation Unscented Moisturizing Toner - 180 ml

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Supple Preparation UNS cented Drėkinamasis tonikas – 180 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €22.69
    Vieneto kaina€126.06 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml
    Išparduota

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask - 25 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €5.19
    Vieneto kaina€20.76 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €33.69
    Vieneto kaina€168.45 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml

    Dear, Klairs

    Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €27.69
    Vieneto kaina€153.83 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Midnight Blue drėkinamasis kremas – 60 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €27.09
    Vieneto kaina€45.15 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Midnight Blue Soothing Moisturising Cream - 30 ml Dear, Klairs Midnight Blue Soothing Moisturising Cream - 30 ml Dear, Klairs Midnight Blue Soothing Moisturising Cream - 30 ml
    Išparduota

    Dear, Klairs

    Gerbiami, Klairs Midnight Blue raminantis drėkinamasis kremas – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €21.19
    Vieneto kaina€70.63 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml Dear, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml Dear, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml

    Dear, Klairs

    Brangūs, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil – 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €23.49
    Vieneto kaina€120.46 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dear, Klairs Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++ - 40 ml Dear, Klairs Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++ - 40 ml Dear, Klairs Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++ - 40 ml
    Išparduota

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++ - 40 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€46.73 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau

Gerbiamas, Klairs yra korėjietiškų odos priežiūros produktų prekės ženklas, mylimas visame pasaulyje dėl savo švelnių ir veiksmingų formulių, sukurtų specialiai jautriai odai. Vadovaujantis filosofija „paprasta, bet veiksminga“, Klairs kuria minimalistinius produktus, kurie užtikrina maksimalius rezultatus be dirginimo, todėl kokybiška odos priežiūra tampa prieinama net labiausiai jautriai odai.

Klairs filosofija

Klairs buvo įkurta tikint, kad odos priežiūra turi būti paprasta, švelni ir veiksminga. Prekės ženklas vengia nereikalingų kvapiųjų medžiagų, dirbtinių dažiklių ir potencialių dirginančių medžiagų, vietoj to sutelkdamas dėmesį į patikrintas sudedamąsias dalis optimaliomis koncentracijomis. Šis apgalvotas požiūris Klairs pelnė ištikimų gerbėjų visame pasaulyje, kurie ilgai ieškojo produktų, tinkamų jų jautriai odai. Ikoninė „Midnight Blue“ linija, kurioje yra iš ramunėlių gautas guaiazulene, iliustruoja prekės ženklo įsipareigojimą raminančiai, ir švelniai odos priežiūrai.

Dear, Klairs produktai Medpak

Medpak, siūlo labiausiai mėgstamus Klairs produktus. „Supple Preparation“ UNS cented Toner suteikia būtiną drėkinimą be kvapiklių. „Rich Moist Soothing“ linija apima kremą, serumą, ir „Tencel Sheet Mask“ kaukę, skirtą visapusiškam drėkinimui. „Midnight Blue“ kolekcijoje yra drėkinamasis kremas ir anti-aging serumas su raminančiu guaiazulene, skirtas stresą patyrusiai odai. „

“ Valymui „,“ „Gentle Black Deep Cleansing Oil“ kruopščiai, bet švelniai nuvalo makiažą. „Freshly Juiced Vitamin E Mask“ suteikia antioksidantų. „Illuminating Supple Blemish Cream SPF40“ suteikia apsaugą nuo saulės su lengvu dengimu, kad oda atrodytų natūraliai, ir šviežiai.

Kodėl verta rinktis Dear, Klairs

Klairs užsitarnavo reputaciją kaip patikimas prekės ženklas jautriai odai dėl nuoseklios kokybės ir tikro švelnumo. Prekės ženklas įrodo, kad veiksminga „“ korėjietiška odos priežiūra „“ nereikalauja stiprių veikliųjų medžiagų ar stiprių kvapų. Tiems, kurie turi reaktyvią, jautrią, ar lengvai sudirginamą odą ir ieško produktų, kurie veiktų nesukeliant problemų, Dear, Klairs siūlo patikimus sprendimus, sukurti atsižvelgiant į jautrumą kaip pagrindinį prioritetą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį