Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Dr.Althea

Dr.Althea

(34 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Dr. Althea Reju 5000 Strengthening Face Cream - 20 ml
    15% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea Reju 5000 stiprinantis veido kremas – 20 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €20.05 Įprasta kaina €23.59
    Vieneto kaina€100.25 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea 345 Relief Cream Regenerating Face Cream - 50 ml Dr. Althea 345 Relief Cream Regenerating Face Cream - 50 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 345 Relief Cream Atkuriamasis veido kremas - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €23.19
    Vieneto kaina€46.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr.Althea 345 Relief Cream with Resveratrol - 50 ml Dr.Althea 345 Relief Cream with Resveratrol - 50 ml Dr.Althea 345 Relief Cream with Resveratrol - 50 ml
    Išparduota

    Dr.Althea

    Dr.Althea 345 Kremas su resveratroliu - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €20.49
    Vieneto kaina€40.98 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea 147 Barrier Nourishing, Strengthening Face Cream - 50 ml Dr. Althea 147 Barrier Nourishing, Strengthening Face Cream - 50 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 147 maitinamasis barjerinis veido kremas, - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina€35.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea 345 Relief Cream Mist - 100 ml Dr. Althea 345 Relief Cream Mist - 100 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 345 Relief Cream Mist - 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.59
    Vieneto kaina€185.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Aqua Marine Deep Moisturizing Serum - 30 ml Dr. Althea Aqua Marine Deep Moisturizing Serum - 30 ml Dr. Althea Aqua Marine Deep Moisturizing Serum - 30 ml
    15% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Marine giliai drėkinantis serumas – 30 ml

    1 review
    Akcijos kaina €12.52 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€41.73 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea 345 Relief Cream Mist Moisturising Face Mist - 60 ml Dr. Althea 345 Relief Cream Mist Moisturising Face Mist - 60 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 345 Relief Cream Mist Drėkinantis veido purškiklis – 60 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €12.29
    Vieneto kaina€204.83 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr.Althea Gentle Retinol Serum - 30 ml Dr.Althea Gentle Retinol Serum - 30 ml Dr.Althea Gentle Retinol Serum - 30 ml

    Dr.Althea

    Dr.Althea Švelnus retinolio serumas – 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€55.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Aqua Marine Moisturising Light Face Cream - 50 ml Dr. Althea Aqua Marine Moisturising Light Face Cream - 50 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Marine drėkinantis lengvas veido kremas – 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€295.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Aqua Marine Jelly Mist - 100 ml Dr. Althea Aqua Marine Jelly Mist - 100 ml Dr. Althea Aqua Marine Jelly Mist - 100 ml
    20% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Marine Jelly Mist – 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €15.65 Įprasta kaina €19.59
    Vieneto kaina€156.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum 63% - 30 ml Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum 63% - 30 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea vitamino C stiprinamasis serumas 63% - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.59
    Vieneto kaina€65.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream - 45 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €25.59
    Vieneto kaina€56.87 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Retinol Flat Iron Eye Roller - 25 ml Dr. Althea Retinol Flat Iron Eye Roller - 25 ml Dr. Althea Retinol Flat Iron Eye Roller - 25 ml Dr. Althea Retinol Flat Iron Eye Roller - 25 ml Dr. Althea Retinol Flat Iron Eye Roller - 25 ml
    15% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea retinolio akių rullelis - 25 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €18.24 Įprasta kaina €21.49
    Vieneto kaina€72.96 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea 345 Relief Brightening Face Serum – 30 ml Dr. Althea 345 Relief Brightening Face Serum – 30 ml Dr. Althea 345 Relief Brightening Face Serum – 30 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 345 Relief Brightening Face Serum – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.29
    Vieneto kaina€57.63 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Gentle Vitamin C Serum 20% - 30 ml Dr. Althea Gentle Vitamin C Serum 20% - 30 ml
    10% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea švelnus serumas su vitaminu C 20% - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €14.21 Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€47.37 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr.Althea Pure Grinding Facial Cleansing Lotion - 50 ml Dr.Althea Pure Grinding Facial Cleansing Lotion - 50 ml
    15% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr.Althea Pure Grinding veido valymo losjonas - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.62 Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€25.24 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g Dr. Althea Melaclear Face Cream - 20 g

    Dr.Althea

    Dr. Althea Melaclear veido kremas – 20 g

    No reviews
    Įprasta kaina €29.19
    Vieneto kaina€145.95 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr.Althea Pore Refresh Facial Cleansing Lotion - 50 ml Dr.Althea Pore Refresh Facial Cleansing Lotion - 50 ml Dr.Althea Pore Refresh Facial Cleansing Lotion - 50 ml
    20% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr.Althea Pore Refresh veido valymo losjonas - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.23 Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina€244.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - 140 ml Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - 140 ml Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - 140 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea amino rūgščių švelnus burbulinis valiklis - 140 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€98.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml Dr. Althea Green Relief Gentle Cleansing Gel with Amino Acids - 100 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Green Relief švelnus valomasis gelis su amino rūgštimis – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€117.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea 15% Niacinamide Brightening Serum - 30 ml Dr. Althea 15% Niacinamide Brightening Serum - 30 ml Dr. Althea 15% Niacinamide Brightening Serum - 30 ml Dr. Althea 15% Niacinamide Brightening Serum - 30 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 15% niacinamido šviesinantis serumas – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€62.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Anastatica Skin Conditioning Toner - 250 ml Dr. Althea Anastatica Skin Conditioning Toner - 250 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Anastatica odos kondicionavimo tonikas – 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.39
    Vieneto kaina€65.56 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Althea Marine Anti-Blemish Mask - 5 Pieces Dr. Althea Marine Anti-Blemish Mask - 5 Pieces
    15% nuolaida

    Dr.Althea

    Dr. Althea Marine kaukė nuo dėmių - 5 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €13.39 Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€2.68 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Dr.Althea yra korėjietiškų odos priežiūros produktų prekės ženklas, siūlantis profesionalaus lygio formules su galingais aktyviais ingredientais, tokiais kaip retinolis ir resveratrolis. Pavadinimas kilęs iš graikų gydymo deivės vardo, Dr.Althea kuria produktus, kurie derina moksliškai įrodomą veiksmingumą su švelniu požiūriu, kuriuo garsėja K-Beauty.

Gydymas per mokslą

Dr.Althea kuria odos priežiūros produktus, kurie sprendžia realias problemas su klinikiniais tyrimais patvirtintais ingredientais. Prekės ženklas supranta, kad veiksmingam senėjimo stabdymui ir odos atsinaujinimui reikalingos stiprios veikliosios medžiagos, tačiau jas pateikia formuluotėse, sukurtose siekiant sumažinti dirginimą. Nuo retinolio serumų iki antioksidantų turtingų kremų, Dr.Althea siūlo rimtą odos priežiūrą, kuri duoda matomus rezultatus.

Dr.Althea produktai Medpak

Medpak, siūlome Dr.Althea tikslinės priežiūros produktų asortimentą. 345 Relief Cream su resveratrolio sudėtimi suteikia galingą antioksidacinę apsaugą ir raminamąjį poveikį. Gentle Retinol Serum suteikia vitamino A naudą odai draugiškoje sudėtyje. Valymui „,“ tiek „Pore Refresh“, tiek „Pure Grinding Facial Cleansing Lotions“ siūlo veiksmingą, bet švelnų valymą. „

“ „Natural Radiance Essence 85%“ suteikia koncentruotą šviesinančią naudą. „To Be Youthful“ „Eye Serum“ skirtas jautriai akių odai su anti-aging aktyviais ingredientais. Šie produktai demonstruoja „Dr.Althea“ įsipareigojimą rezultatams orientuotai korėjietiškai odos priežiūrai.

Kodėl rinktis „Dr.Althea“

„Dr.Althea“ užpildo spragą tarp agresyvios aktyvios odos priežiūros ir švelnios K-Beauty filosofijos. Šios prekės ženklo produktai yra pagaminti iš veiksmingų ingredientų, kurie yra švelnūs odai. Tiems, kurie ieško veiksmingos korėjietiškos odos priežiūros su įrodytais anti-aging aktyviais ingredientais, Dr.Althea siūlo sudėtingus produktus, kurie neaukoja odos komforto vardan rezultatų.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį