Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Dr. Jart+
Dr. Jart+

Dr. Jart+

(20 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Mask Set - 5 pieces Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Mask Set - 5 pieces

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier drėkinamųjų kaukių rinkinys - 5 dalys

    No reviews
    Įprasta kaina €23.59
    Vieneto kaina€4.72 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Ceramidin Liquid Moisturizing Toner - 150 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin skystas drėkinamasis tonikas - 150 ml

    1 review
    Įprasta kaina €29.49
    Vieneto kaina€196.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cryo Rubber su stangrinamuoju kolagenu

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr.Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid

    Dr. Jart+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber su drėkinamąja hialurono rūgštimi

    No reviews
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml
    Išparduota

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin odos barjerinis drėkinamasis kremas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €41.39
    Vieneto kaina€82.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cryo Rubber su šviesinančiu vitaminu C

    No reviews
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€12.79 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cryo Rubber su raminamuoju alantoinu

    1 review
    Įprasta kaina €14.09
    Vieneto kaina€14.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 pieces
    Išparduota

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet Clearing Solution kaukė - 5 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €19.89
    Vieneto kaina€3.98 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml
    5% nuolaida

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €23.83 Įprasta kaina €25.09
    Vieneto kaina€47.66 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapir Tigrinės žolės raminamoji priemonė - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €42.69
    Vieneto kaina€85.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution - 5 pieces
    Išparduota

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet šviesinantis tirpalas - 5 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €19.59
    Vieneto kaina€3.92 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing Cream with Asian Pennywort - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing Cream with Asian Pennywort - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair raminamasis kremas su azijine penijorėle – 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €34.49
    Vieneto kaina€68.98 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina€118.60 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin odos barjero drėkinamasis emulsija su keramidais – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €40.49
    Vieneto kaina€80.98 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g

    Dr. Jart+

    „Dr. Jart+ Pore Remedy“ valomoji žaliųjų dumblių kaukė – 13 g

    No reviews
    Įprasta kaina €5.19
    Vieneto kaina€5.19 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g
    15% nuolaida

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin lūpų balzamas – 7 g

    No reviews
    Akcijos kaina €14.18 Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€202.57 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ „“ „Pore Remedy“ valomoji žaliųjų dumblių kaukė – 5 maišeliai

    No reviews
    Įprasta kaina €28.19
    Vieneto kaina€5.64 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair raminantis ir nuraminantis veido serumas – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €36.79
    Vieneto kaina€122.63 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair intensyviai raminantis atkuriamasis gelio kremas – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €38.89
    Vieneto kaina€77.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jart+ Dermask Intra Firming Solution - 5 pieces
    Išparduota

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk vidinis stangrinamasis tirpalas - 5 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €22.69
    Vieneto kaina€4.54 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau

Dr. Jart+ yra novatoriškas Korėjos odos priežiūros prekės ženklas, padėjęs pradėti pasaulinį BB kremų fenomeną. Naudodamas Derma tologistų sukurtas formules, derinančias mokslą ir odos priežiūros naujoves, Dr. Jart+ siūlo aukščiausios kokybės K-Beauty produktus, kuriais visame pasaulyje pasitikima dėl Ceramidin ir Cicapair linijų.

Derma technologijų K-Beauty pionierius

Dr. Jart+ atsirado Seulo Derma technologijų klinikoje, kuri klinikinę patirtį pritaikė vartotojų odos priežiūrai dar prieš „kosmeceutikams“ tapus populiariems. Šis prekės ženklas pristatė BB kremą Vakarų pasauliui ir toliau jungia profesionalią Derma technologiją su novatoriškomis formulėmis. Šis mokslo ir grožio susitikimo paveldas padėjo „Dr. Jart+“ tapti aukščiausios kokybės K-Beauty autoritetu.

„Dr. Jart+“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlome „Dr. Jart+“ firmines odos priežiūros linijas. „https://medpak.shop/collections/facial-cosmetics“ „Ceramidin“ serija intensyviai atkuria odos barjerą, naudojant skystą toniką, drėkinamąjį kremą, emulsiją, rankų kremą ir kaukes, praturtintas keramidais. „Cicapair“ serijoje yra tigrinės žolės preparatai, skirti jautriai odai nuraminti, įskaitant žinomą „Color Correcting Treatment“, raminamuosius kremus ir gelio kremą. Novatoriškos „Cryo Rubber“ kaukės derina ampulių serumus su kaukių technologija, kurioje naudojami hialurono rūgšties, kolageno, vitamino C ir alantoino variantai. „Derma sk“ kaukės skiriamos drėkinimui, stangrinimui, šviesinimui ir valymui. „Vital Hydra Solution“ užtikrina giluminį drėkinimą per kaukes ir vandens kremą. „Teatreement“ taškinis gydymas skirtas odos defektams.

Kodėl verta rinktis „Dr. Jart+“

„Dr. Jart+“ siūlo korėjietišką Derma tologinę kompetenciją su novatoriškomis formulėmis, kurios nustato pramonės tendencijas. Klinikinė šio prekės ženklo patirtis užtikrina tikrą veiksmingumą. Tiems, kurie ieško „https://medpak.shop/collections/face-masks“ „https://medpak.shop/collections/face-masks“ aukščiausios kokybės K-Beauty produktų su moksliniais įrodymais, „Dr. Jart+“ siūlo „tologistų patikrintą pasirinkimą“.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį