Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. HaruHaru Wonder

HaruHaru Wonder

(29 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice hialurono tonikas - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.39
    Vieneto kaina€7.59 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.69
    Vieneto kaina€136.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice hialurono tonikas - 300 ml

    1 review
    Įprasta kaina €19.99
    Vieneto kaina€66.63 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice hialurono tonikas - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€72.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Black Rice Daily S UNS creme SPF50+/PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.69
    Vieneto kaina€27.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit dieninis kremas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.99
    Vieneto kaina€299.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence – 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.89
    Vieneto kaina€149.08 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€9.89 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml
    15% nuolaida

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.52 Įprasta kaina €15.99
    Vieneto kaina€67.60 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.59
    Vieneto kaina€65.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml
    5% nuolaida

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.70 Įprasta kaina €13.39
    Vieneto kaina€25.40 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.89
    Vieneto kaina€132.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    „HaruHaru Wonder“ juodųjų ryžių hialurono kremas – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€27.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml
    15% nuolaida

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice veido aliejus su juodaisiais ryžiais - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €14.69 Įprasta kaina €17.29
    Vieneto kaina€48.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    „HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier“ drėkinamasis kremas – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.89
    Vieneto kaina€35.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml
    20% nuolaida

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru „Wonder Black Rice Probiotics Barrier“ 2 % NAD+ serumo purškiklis – 80 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.33 Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€16.66 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    HaruHaru Wonder

    „HaruHaru Wonder“ juodųjų ryžių hialurono rūgšties serumas nuo raukšlių – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€33.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    „HaruHaru Wonder Rose PDRN“ stangrinantis serumas – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.09
    Vieneto kaina€56.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml
    10% nuolaida

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight retinolio serumas – 20 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €14.61 Įprasta kaina €16.29
    Vieneto kaina€73.05 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Centella 4 % TXA serumas nuo pigmentinių dėmių – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.39
    Vieneto kaina€57.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    „HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner“ – 300 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €20.69
    Vieneto kaina€68.97 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml
    15% nuolaida

    HaruHaru Wonder

    „HaruHaru“ veido purškiklis su juodojo bambuko lapų ekstraktu – 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.72 Įprasta kaina €14.99
    Vieneto kaina€8.48 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo S UNS creme Stick SPF50+ su bambuko ūgliais - 20 g

    No reviews
    Įprasta kaina €16.19
    Vieneto kaina€80.95 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

HaruHaru Wonder yra korėjiečių odos priežiūros prekės ženklas, sukurtas remiantis juodosios ryžių maistinėmis savybėmis. Šis tradicinis azijietiškas ingredientas yra pagrindinis drėkinamųjų , produktų, turinčių daug antioksidantų, komponentas, kuris giliai drėkina odą ir stiprina ją.

Juodųjų ryžių grožio tradicija

Juodieji ryžiai ,, anksčiau skirti tik Azijos karališkajai šeimai ,, yra žinomi dėl išskirtinio antioksidantų kiekio, kuris yra net didesnis nei mėlynių. „HaruHaru Wonder“ naudoja šį „draudžiamą ryžį“ odos priežiūros produktų sudėtyje, kurie giliai drėkina, apsaugo nuo oksidantų ir stiprina odos barjerą. Ši prekės ženklo kompanija derina šį tradicinį ingredientą su hialurono rūgštimi ir kitais šiuolaikiniais aktyviais ingredientais, kad užtikrintų visapusišką odos priežiūrą.

„HaruHaru Wonder“ produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlo „HaruHaru Wonder“ juodosios ryžių odos priežiūros produktų asortimentą. Juodųjų ryžių hialurono rūgštis Tonikas ( 150 ml ) suteikia drėkinančią , antioksidantų turtingą pirmojo žingsnio priežiūrą – jis toks populiarus, kad yra siūlomas dviejose pozicijose. „Black Rice Facial Oil“ ( 10 ml ) suteikia koncentruotą maitinimą su juodųjų ryžių ekstraktu. „Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream“ ( 50 ml ) suteikia lengvą, bet giliai drėkinančią kasdienę priežiūrą. Kartu šie produktai sudaro visapusišką juodųjų ryžių pagrindu sukurtą odos priežiūros rutiną, skirtą drėkinti ir apsaugoti odą. https://medpak.shop/collections/facial-cosmetics "> skin .

Kodėl verta rinktis „HaruHaru Wonder“

„HaruHaru Wonder“ suteikia išskirtinius juodųjų ryžių privalumus šiuolaikinei K-Beauty. Šios prekės ženklo orientuotas į ingredientus požiūris užtikrina tikrus rezultatus drėkinant ir gerinant odos sveikatą. Tiems, kurie ieško Korėjos odos priežiūros produktų su unikaliais , tradiciškai vertinamais ingredientais ,, „HaruHaru Wonder“ siūlo antioksidantų turinčius produktus, kurie gerbia Azijos grožio tradicijas.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį