Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Herbamedicus
Herbamedicus

Herbamedicus

(34 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Išparduota

    Herbamedicus

    Herbamedicus Medetkų balzamas - 250 ml

    9 reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€9.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Alavijo gelis 50% sausai odai - 250 ml

    7 reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€9.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Balm with Devil's Claw Extract - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balzamas su velnio nagų ekstraktu - 250 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.49
    Vieneto kaina€9.96 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hemoro gelis nuo hemorojaus - 200 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €6.99
    Vieneto kaina€3.50 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Gelis nuo varikozinių venų - 200 ml

    1 review
    Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina€3.40 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Šildomasis tepalas arkliams FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€47.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Horse Ointment with Bee Venom - 150 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Arklių tepalas su bičių nuodais - 150 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €20.99
    Vieneto kaina€139.93 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Sea Buckthorn Cream - 250 ml
    Išparduota

    Herbamedicus

    Herbamedicus Šaltalankių kremas - 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€9.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Šildomasis arklių tepalas su kanapėmis - 500 ml

    1 review
    Įprasta kaina €15.49
    Vieneto kaina€30.98 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pferdebalsamas su kolagenu Cooling FORTE - 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.79
    Vieneto kaina€5.40 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml
    5% nuolaida

    Herbamedicus

    Herbamedicus FORTE šildomasis tepalas žirgams - 500 ml

    1 review
    Akcijos kaina €16.61 Įprasta kaina €17.49
    Vieneto kaina€33.22 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pferdebalsamas su kolagenu Warming FORTE - 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€5.50 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Šildomasis tepalas žirgams - 500 ml

    1 review
    Įprasta kaina €12.99
    Vieneto kaina€25.98 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml
    5% nuolaida

    Herbamedicus

    Herbamedicus Vėsinantis tepalas žirgams FORTE - 500 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €17.41 Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€34.82 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Vėsinantis tepalas žirgams - 500 ml

    1 review
    Įprasta kaina €13.09
    Vieneto kaina€26.18 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balzamas su kanapėmis - 250 ml

    1 review
    Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€39.96 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Vėsinantis arklių tepalas su kanapėmis - 500 ml

    1 review
    Įprasta kaina €16.19
    Vieneto kaina€32.38 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Unicatum Chondro , Durpių balzamas - 250 ml

    1 review
    Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€39.96 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Šildomasis tepalas žirgams - 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina€37.56 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Juodasis nagas su kanapių balzamu - 500 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€27.58 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml
    5% nuolaida

    Herbamedicus

    Herbamedicus Vėsinantis tepalas žirgams FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €11.19 Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€44.76 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Juodųjų nagų balzamas su rutinu - 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €8.99
    Vieneto kaina€35.96 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Herbalex Warming Patches with Chestnut - 1 Piece

    Herbamedicus

    Herbalex šildomieji pleistrai su kaštonu - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €3.49
    Vieneto kaina€3.49 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Herbamedicus yra tradicinis Europos prekės ženklas, specializuojantis terapiniuose balzamuose ir tepuose. Su klasikine sudėtimi, tokia kaip arklių balzamas ir juodųjų nagų preparatai, , Herbamedicus tęsia kartų kartų žolinių vaistų tradiciją raumenų , sąnarių , ir odos priežiūrai.

Tradiciniai Europos vaistai

Herbamedicus remiasi Vidurio Europos žolelių tradicijomis, kad sukurtų laiko patikrintus vietinius produktus. Arklio balzamai ( Pferdesalbe ) , barsukų tepalai , ir žolelių preparatai jau kartų kartomis yra vertinami Vokietijoje , Austrijoje , ir kaimyninėse šalyse raumenų skausmui malšinti ir odai prižiūrėti. Herbamedicus išlaiko šias tradicijas ir atitinka šiuolaikinius kokybės standartus.

Herbamedicus Produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlo Herbamedicus tradicinius preparatus. „Black Claw“ asortimentą sudaro balzamas su rutinu ( 250 ml ) ir balzamas su kanapėmis ( 500 ml ) ,, abu pagaminti remiantis tradiciniu velnio letenos naudojimu sąnarių komfortui užtikrinti. „https://medpak.shop/collections/lotions-butters-creams-body-oils“ „Horse Balms“ balzamai apima „Cooling“ formulę 250 ml ir „FORTE Warming“ versiją 500 ml —tradiciniai raumenų priežiūros produktai, populiarūs visoje Vidurio Europoje. Badger Ointment ( 125ml ) tęsia seną liaudies tradiciją naudoti barsuko riebalus odos maitinimui ir apsaugai.

Kodėl rinktis Herbamedicus

Herbamedicus siūlo autentiškus Europos žolinius vaistus su tikru tradiciniu paveldu. Klasikinės šio prekės ženklo formulės pelnė pasitikėjimą per keletą kartų. Tiems, kurie vertina tradicinius „“ vietinius preparatus „“ su tikrais žolelių ingredientais, „, Herbamedicus“ siūlo produktus, kurie yra įsišakniję Vidurio Europos liaudies medicinos tradicijose. „

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį