Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. JM Sante Pharma

JM Sante Pharma

(27 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Oral Care Spray burnos skalavimo skystis šunims ir katėms – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€55.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Vet Protector Gastro Butyric Acid for Dogs and Cats - 60 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Gastro Butyric Acid šunims ir katėms – 60 ml

    1 review
    Įprasta kaina €19.99
    Vieneto kaina€33.32 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Vet Protector Pro Muko Oral Hygiene Fluid for Dogs and Cats - 15 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Pro Muko burnos higienos skystis šunims ir katėms – 15 ml

    1 review
    Įprasta kaina €15.39
    Vieneto kaina€102.60 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Vet Protector Fresh Oral Hygiene Liquid for Dogs and Cats - 100 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Fresh burnos higienos skystis šunims ir katėms – 100 ml

    1 review
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€117.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Multiway Vet Duocaps Relief for Stress in Dogs and Cats - 60 Capsules

    JM Sante Pharma

    JM Sante Multiway Vet Duocaps Relief nuo streso šunims ir katėms – 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €26.19
    Vieneto kaina€0.44 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Polisept Vet Wound Gel Dressing for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet žaizdų gelio tvarsčiai šunims ir katėms – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€36.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Polisept Vet Wound Gel Silver Pro for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet Wound Gel Silver Pro šunims ir katėms – 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €14.69
    Vieneto kaina€48.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Vet Protector Gastro Multibiotic for Dogs and Cats - 60 g

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Gastro Mul TiB iotic šunims ir katėms – 60 g

    No reviews
    Įprasta kaina €21.89
    Vieneto kaina€36.48 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Vet Protector Ears Plus Care for Dogs and Cats - 50 ml JM Sante Vet Protector Ears Plus Care for Dogs and Cats - 50 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Ears Plus Care šunims ir katėms – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.29
    Vieneto kaina€24.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Poliderm Hypoallergenic Paw Stick for Dogs and Cats - 14,5 g

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm hipoalerginis kojų priežiūros tepalas šunims ir katėms – 14,5 g

    No reviews
    Įprasta kaina €13.39
    Vieneto kaina€92.34 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Polisept Vet First Aid Kit for Dogs and Cats - Disinfectant Spray + Gel Dressing

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet pirmosios pagalbos rinkinys šunims ir katėms – dezinfekuojantis purškiklis + gelinis tvarslas

    1 review
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Polisept Vet Spray for Wounds for Dogs and Cats - 50 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet purškiklis žaizdoms šunims ir katėms – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €7.49
    Vieneto kaina€14.98 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Monovet Power Ferrum Haematopoietic Suspension for Dogs and Cats - 90 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Monovet Power Ferrum kraujodaros suspensija šunims ir katėms – 90 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€17.32 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Multiway Vet Duocaps Kidney Capsules for Cats - 60 Tablets

    JM Sante Pharma

    JM Sante Multiway Vet Duocaps inkstų kapsulės katėms – 60 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €25.79
    Vieneto kaina€0.43 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Poliderm Spray for Skin Lesions in Dogs and Cats - 100 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm purškiklis šunų ir kačių odos pažeidimams gydyti – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.89
    Vieneto kaina€128.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Poliderm Specialised Cleaning Glove for Dog and Cat - 1 Piece JM Sante Poliderm Specialised Cleaning Glove for Dog and Cat - 1 Piece JM Sante Poliderm Specialised Cleaning Glove for Dog and Cat - 1 Piece

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm specializuota valymo pirštinė šunims ir katėms – 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Poliderm Emulsion for Inflammation in Dogs and Cats - 140 ml
    5% nuolaida

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm emulsija šunims ir katėms nuo uždegimų – 140 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €11.20 Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€80.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Polisept Vet Spray for Wounds for Dogs and Cats - 200 ml
    11% nuolaida

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet purškiklis šunims ir katėms skirtas žaizdoms – 200 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.51 Įprasta kaina €13.99
    Vieneto kaina€62.55 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Polisept Vet Recovery Energy Supplement for Animals – 12 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet R Ecover y Energijos papildas gyvūnams – 12 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €6.09
    Vieneto kaina€40.60 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Shampoo with Conditioner for Dogs and Cats - 250 ml
    10% nuolaida

    JM Sante Pharma

    JM Sante šampūnas su kondicionieriumi šunims ir katėms – 250 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.31 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€53.24 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Multiway Vet Duocaps Osteo Joint Capsules for Dogs and Cats - 60 Tablets

    JM Sante Pharma

    JM Sante Multiway Vet Duocaps Osteo sąnarių kapsulės šunims ir katėms – 60 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €35.79
    Vieneto kaina€0.60 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Poliderm Shampoo for Dogs and Cats - 250 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm šampūnas šunims ir katėms – 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.29
    Vieneto kaina€49.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • JM Sante Monovet Power Collagen - 120 g JM Sante Monovet Power Collagen - 120 g

    JM Sante Pharma

    JM Sante Monovet Power Collagen - 120 g

    No reviews
    Įprasta kaina €16.59
    Vieneto kaina€138.25 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

JM Sante Pharma yra Lenkijos prekės ženklas, specializuojantis veterinarijos priežiūros produktų šunims ir katėms gamyboje. Su žaizdų priežiūros , Derma tologiniais sprendimais , burnos higiena , ir tiksliniais papildais , JM Sante Pharma teikia farmacijos kokybės gyvūnų sveikatos priežiūros produktus atsakingiems gyvūnų savininkams.

Lenkijos veterinarijos kompetencija

JM Sante Pharma taiko farmacijos standartus gyvūnų priežiūrai , kurdama produktus, kurie sprendžia dažnas naminių gyvūnų sveikatos problemas. Šios prekės ženklo veterinarijos orientuotas požiūris užtikrina, kad gyvūnų savininkai turi prieigą prie veiksmingų , profesionalaus lygio sprendimų žaizdų gydymui , odos ligoms , virškinimo trakto sveikatai , ir kasdienės higienos poreikiams.

„JM Sante Pharma“ produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlome „JM Sante Pharma“ veterinarijos produktų asortimentą. „https://medpak.shop/collections/pet-products“ „Polisept Vet“ linija teikia žaizdų priežiūros priemones su sidabru prisotintu geliu, geliniais tvarsčiais, dezinfekuojančiais purškalais ir pirmosios pagalbos rinkiniais. „Poliderm“ tenkina Derma tologinius poreikius, siūlydama šampūnus skirtingų spalvų kailiams , odos pažeidimų purškiklį , priešuždegiminę emulsiją , ir hipoalerginį kojų tepalą. „Vet Protector“ produktai skirti burnos higienai: purškalai , skysčiai , ir burnos skalavimo skysčiai , bei virškinimo palaikymui su mul TiB iotiko ir sviesto rūgšties preparatais. „Multiway Vet Duocaps“ papildai skirti konkrečioms problemoms spręsti: streso mažinimui , sąnarių sveikatai , ir inkstų palaikymui katėms. R Ecover y energijos papildai suteikia papildomą pagalbą reabilitacijos laikotarpį praeinantiems gyvūnams.

Kodėl verta rinktis JM Sante Pharma

JM Sante Pharma tiekia Lenkijos farmacijos kokybės veterinarinius produktus, skirtus visapusiškai gyvūnų sveikatos priežiūrai. Šios prekės ženklo tiksliniai sprendimai veiksmingai tenkina realius gyvūnų sveikatos poreikius. Naminių gyvūnų savininkams, ieškantiems profesionalios kokybės priežiūros produktų šunims ir katėms , JM Sante Pharma siūlo patikimą veterinarijos pasirinkimą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį