Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Aminorūgštys
  4. L-Glutationas

L-Glutationas

(27 prekės (-ių))
  • L-Argininas
  • L-Karnitinas
  • L-Karnozinas
  • L-Citrulinas
  • L-Glutationas
  • L-Glutaminas
  • L-Lizinas
  • L-Prolinas
  • L-Teaninas
  • L-Triptofanas
  • L-Tirozinas
  • N-Acetil cisteinas (NAC)
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Aliness L-Glutathione reduced 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Glutathione reduced 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Glutathione reduced 500 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-Glutationas sumažintas 500 mg - 100 Veg kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €26.59
    Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Formeds Liposomal Glutathione - 90 Capsules

    Formeds

    Formeds Liposominis glutationas - 90 kapsulių

    7 reviews
    Įprasta kaina €20.99
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's L-Glutationas 500 mg - 60 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €17.49
    Vieneto kaina€0.29 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutationas 500 mg - 60 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €27.59
    Vieneto kaina€0.46 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Now Foods Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Now Foods Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutationas 250 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€0.28 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medverita Glutathione Reduced 250 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Sumažintas glutationas 250 mg - 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medverita Glutamine (L-glutamine FCC) 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Glutaminas (L-glutaminas FCC) 500 mg - 120 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €4.89
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 30 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutationas 500 mg - 30 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €16.59
    Vieneto kaina€0.55 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Quicksilver Liposomal Glutathione, Lemon-Mint EU - 50 ml
    Išparduota

    Quicksilver

    Quicksilver Liposominis glutationas, Citrinų ir mėtų ES - 50 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €52.69
    Vieneto kaina€105.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml

    CureSupport

    CureSupport Glutationas GSH liposominis - 100 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €19.19
    Vieneto kaina€19.19 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 60 Veg Capsules

    Solgar

    Solgar Sumažintas L-glutationas 250mg - 60 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €61.19
    Vieneto kaina€1.02 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules Solgar Reduced L-Glutathione 250 mg - 30 Veg Capsules

    Solgar

    Solgar Sumažintas L-glutationas 250mg - 30 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €22.99
    Vieneto kaina€0.77 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson L-Glutathione 100 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-Glutationas 100 mg - 100 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €18.39
    Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Quicksilver Liposomal Glutathione with lemon mint - 50 ml
    Išparduota

    Quicksilver

    Quicksilver liposominis glutationas su citrinų mėtomis - 50 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €49.79
    Vieneto kaina€99.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab DODA D'eau Mega Anti-Aging - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab DODA D'eau Mega Anti-Aging - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €13.19
    Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 120 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 120 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 120 Veg Capsules
    5% nuolaida

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Glutationas sumažintas 500 mg - 120 kapsulių

    1 review
    Akcijos kaina €66.29 Įprasta kaina €69.79
    Vieneto kaina€0.55 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Doctor Life Glutathione + N-A-C - 60 Capsules Doctor Life Glutathione + N-A-C - 60 Capsules Doctor Life Glutathione + N-A-C - 60 Capsules

    Doctor Life

    Doctor Lifeg lutationas + N-A-C - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €34.69
    Vieneto kaina€0.58 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutationas 500 mg - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €49.99
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 Tablets Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 Tablets Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 Tablets
    Išparduota

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas S-Acetyl L-Glutathione 100 mg - 60 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €41.49
    Vieneto kaina€0.69 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 60 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 60 Veg Capsules Jarrow Formulas Glutathione Reduced 500 mg - 60 Veg Capsules

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Glutationas sumažintas 500 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €39.89
    Vieneto kaina€0.66 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Quicksilver Liposomal Glutathione Complex - 100 ml

    Quicksilver

    Quicksilver Liposominis glutationo kompleksas – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €91.99
    Vieneto kaina€919.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules Vitaler's L-Glutathione 500 mg - 60 Capsules
    17% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's L-Glutationas 500 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €13.89 Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Life Extension Glutathione, Cysteine & C - 100 Capsules Life Extension Glutathione, Cysteine & C - 100 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Glutationas, Cisteinas ir C - 100 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €24.39
    Vieneto kaina€0.24 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

L-glutationas: pagrindinis antioksidantas optimaliai sveikatai ir gyvybingumui

Jei ieškote stipraus ir veiksmingo maisto papildo, kuris pagerintų jūsų bendrą sveikatą, ieškokite tik L-glutationo. Šis išskirtinis junginys pasižymi daugybe nepaprastų privalumų, kurie gali padėti jūsų organizmo fiziologinėms funkcijoms ir suteikti jums žvalumo. Pasinerkime į L-glutationo pasaulį ir sužinokime, kodėl jis dažnai vadinamas pagrindiniu antioksidantu.

Supratimas apie L-glutationą: galingas gamtos antioksidantas

L-glutationas yra tripeptidas, sudarytas iš trijų aminorūgščių: glutamino, cisteino, ir glicino. Jis natūraliai gaminamas kepenyse ir randamas kiekvienoje kūno ląstelėje. L-glutationas išsiskiria unikaliu gebėjimu save perdirbti, todėl jis yra vienas veiksmingiausių antioksidantų. Štai kodėl L-glutationas yra labai svarbus jūsų sveikatai:

  • Ląstelių apsauga: L-glutationas apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso ir laisvųjų radikalų daromos žalos.
  • Detoksikacija: Jis atlieka svarbų vaidmenį natūraliuose organizmo detoksikacijos procesuose, padeda pašalinti kenksmingus toksinus ir sunkiuosius metalus.
  • Imuninės sistemos stiprinimas: L-gliutationas gerina imuninių ląstelių funkciją, padeda palaikyti stiprią imuninę sistemą.
  • Energijos gamyba: Palaiko mitochondrijų funkciją, prisideda prie efektyvios energijos gamybos ląstelėse.

Nuostabios antioksidacinės L-glutationo savybės

Vienas iš pagrindinių L-glutationo privalumų - galingas antioksidacinis poveikis. Kaip antioksidantas, L-Glutationas:

  • Neutralizuoja kenksmingus laisvuosius radikalus ir reaktyviąsias deguonies formas
  • Apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos
  • Palaiko kitų antioksidantų, pavyzdžiui, vitamino C ir E, regeneraciją
  • Padeda palaikyti bendrą organizmo antioksidantų pusiausvyrą

Kovodamas su oksidaciniu stresu, L-glutationas gali padėti išvengti ląstelių irimo ir sumažinti riziką susirgti įvairiomis svarbiomis sveikatos būklėmis, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, neurodegeneracinius sutrikimus, ir tam tikrų rūšių vėžį.

L-glutationas: geriausias imuninės sistemos draugas

L-glutationas atlieka svarbų vaidmenį palaikant ir stiprinant imuninės sistemos funkciją. Štai kaip jis naudingas jūsų imuninei sistemai:

  • Stiprina T-ląstelių gamybą ir funkciją.ląstelių, gyvybiškai svarbios imuninės sistemos sudedamosios dalies,
  • Palaiko natūralius organizmo gynybos mechanizmus prieš patogenus
  • Padeda palaikyti imuninės sistemos pusiausvyrą, užkerta kelią pernelyg aktyviam imuninės sistemos veikimui, reakcijos
  • Padeda taisyti DNR, mažindamas mutacijų, galinčių sukelti ligas, riziką

Norintiems sustiprinti savo imuninę apsaugą, mūsų Imuninės sistemos palaikymo kolekcijoje siūlomi įvairūs papildai, įskaitant L-gliutationą, padedantys išsaugoti sveikatą ir atsparumą.

L-gliutationas spindinčiai, jaunatviškai odai,

L-gliutationas išpopuliarėjo grožio ir odos priežiūros pasaulyje dėl savo potencialo stiprinti odos sveikatą. Štai kuo jis gali būti naudingas jūsų odai:

  • Poveikis prieš odos senėjimą: L-glutationas padeda kovoti su oksidaciniu stresu, - pagrindiniu odos senėjimo veiksniu.
  • Odos skaistinimas: Jis gali padėti sumažinti melanino gamybą, todėl oda tampa tolygesnė.
  • Kolageno palaikymas: L-glutationas palaiko kolageno gamybą, padeda išlaikyti odos elastingumą ir stangrumą.
  • Apsauga nuo UV spindulių žalos: Jis gali padėti apsaugoti odą nuo kenksmingų UV spindulių, mažina saulės sukeltų odos pažeidimų riziką.

Tiems, kurie domisi natūraliais odos priežiūros sprendimais, mūsų Plaukų, Odos ir nagų kolekcijoje siūlome įvairių papildų, įskaitant L-gliutationą, kad palaikytumėte savo grožį iš vidaus.

L-Glutationas: natūralios organizmo detoksikacijos palaikymas

L-Glutationas yra pagrindinis organizmo detoksikacijos procesų dalyvis. Štai kaip jis padeda natūraliai detoksikacijai:

  • Jungiasi su toksinais ir sunkiaisiais metalais, palengvindamas jų pašalinimą iš organizmo
  • Palaiko kepenų funkciją, - pagrindinio organizmo detoksikacijos organo
  • Padeda neutralizuoti kenksmingas medžiagas prieš joms sukeliant žalą ląstelėms
  • Padeda šalinti aplinkos teršalus ir medžiagų apykaitos atliekas

Palaikydamas organizmo detoksikacijos procesus, L-glutationas gali padėti jums jaustis energingesniems ir energingesniems nei bet kada anksčiau.

Kaip įtraukti L-glutationą į savo sveikatos režimą

Kad pajustumėte L-glutationo naudą, apsvarstykite šiuos būdus:

  1. Maistiniai šaltiniai: Vartokite maisto produktus, kuriuose gausu glutationo pirmtakų, pavyzdžiui, daug sieros turinčias daržoves (česnakus (svogūnus, kryžmažiedines daržoves,), avokadus, ir graikinius riešutus.
  2. Papildai: L-glutationo papildų yra įvairių formų, įskaitant kapsules, kapsules, miltelius, ir liposominius preparatus. Prieš pradėdami bet kokį naują papildų vartojimo režimą, visada pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.
  3. Gyvensenos veiksniai: Reguliariai sportuokite, pakankamai miegokite, ir valdykite stresą, nes šie veiksniai gali turėti įtakos natūraliai glutationo gamybai jūsų organizme.
  4. Papildomos maisto medžiagos: Apsvarstykite papildų, kurie palaiko glutationo gamybą, pavyzdžiui, N-acetilcisteino (NAC (NAC), Alfa lipoinės rūgšties, ir seleno.

Išvada: L-Glutationo galia

L-Glutationas išsiskiria kaip puikus papildas, turintis daugybę sveikatai naudingų savybių. Nuo stiprių antioksidacinių savybių iki paramos imuninei funkcijai, odos sveikatai, ir detoksikacijai, L-Glutationas yra tikras optimalios sveikatos ir gyvybingumo pagrindas.

Jei esate pasiruošę pakelti savo sveikatą į kitą lygį, apsvarstykite galimybę įtraukti L-Glutationą į savo kasdienę rutiną. Dėl neįtikėtinos naudos ir galingų antioksidacinių savybių, šis maisto papildas yra būtinas kiekvienam, norinčiam gyventi geriausią, sveikiausią gyvenimą. Nelaukite ilgiau - išbandykite nuostabų L-gliutationo poveikį patys ir atskleiskite visą savo organizmo potencialą!

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį