Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Sveikatos temos
  4. Imuninė sistema

Imuninė sistema

(1093 prekės (-ių))
  • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
  • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
  • Širdies ir kraujagyslių sistema
  • Detoksikacija ir organizmo valymas
  • Virškinimo sistema
  • Energija
  • Akys ir regėjimas
  • Plaukai, oda ir nagai
  • Imuninė sistema
  • Inkstai ir šlapimo takai
  • vėpavimo sistema
  • Miegas
  • Svorio metimas
  • Vyrų sveikata
  • Moterų sveikata
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitaminas D3 10000 TV - 360 Minkštųjų G elių

    111 reviews
    Įprasta kaina €29.79
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels
    Išparduota

    Swanson

    Swanson Vitaminas D3 5000 TV (125 mcg) - 250 minkštųjų gelių

    50 reviews
    Įprasta kaina €6.99
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitaminas D3+K2 FORTE, lašai - 20 ml

    36 reviews
    Įprasta kaina €26.59
    Vieneto kaina€132.95 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas D3 10000 TV - 120 minkštųjų gelių

    18 reviews
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas D3 10000 TV - 240 minkštųjų gelių

    21 reviews
    Įprasta kaina €23.39
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Cinkas 15 mg + selenas 200 mcg - 120 kapsulių

    25 reviews
    Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Vitaminas C 1000 mg - 90 tablečių

    15 reviews
    Akcijos kaina €3.86 Įprasta kaina €4.29
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules
    Išparduota

    Swanson

    Swanson NAC N-acetilcisteinas 600 mg - 100 kapsulių

    21 reviews
    Įprasta kaina €14.69
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Vitaminas C 1000 mg - 100 kapsulių

    15 reviews
    Įprasta kaina €11.69
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitaminas D3 5000 TV - 360 minkštųjų gelių

    28 reviews
    Įprasta kaina €21.29
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Cinko pikolinatas 22 mg - 60 kapsulių

    10 reviews
    Įprasta kaina €3.79
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit L-teaninas - 90 kapsulių

    12 reviews
    Akcijos kaina €6.20 Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's „“ vitaminas D3 4000 IU – 240 kapsulių

    11 reviews
    Įprasta kaina €7.69
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 minkštųjų gelių

    16 reviews
    Įprasta kaina €41.49
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas D3 4000 TV + K2, MCT, lašai - 50 ml

    16 reviews
    Įprasta kaina €15.39
    Vieneto kaina€30.78 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels

    Aliness

    Aliness Natūralus astaksantinas 8 mg - 60 minkštųjų gelių

    14 reviews
    Įprasta kaina €20.79
    Vieneto kaina€0.35 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Lauricidin - 227 g Lauricidin - 227 g Lauricidin - 227 g

    Med-Chem Labs

    Lauricidin - 227 g

    14 reviews
    Įprasta kaina €52.09
    Vieneto kaina€22.95 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Išparduota

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 minkštosios kapsulės

    13 reviews
    Įprasta kaina €74.89
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Cinko pikolinatas - 150 tablečių

    9 reviews
    Akcijos kaina €4.49 Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Ekologiškas cinko trio 15 mg - 100 tablečių

    6 reviews
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Lactoferrin LFS 95% 100 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Laktoferinas LFS 95 % 100 mg – 60 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€0.38 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas C 1000 mg - 120 kapsulių

    10 reviews
    Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Magnio citratas 100 mg su kaliu 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg kapsulių

    7 reviews
    Įprasta kaina €11.99
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 46
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 46
  • Kitas

Imuninės sistemos supratimas ir stiprinimas

Žmogaus imuninė sistema yra sudėtingas tinklas, veikiantis tiek viduje, tiek išorėje, ir tarnaujantis kaip pagrindinė organizmo apsauga nuo patogenų, atsirandančių infekcijų, ir uždegimų. Stipri imuninė sistema labai svarbi bendrai sveikatai ir gerovei palaikyti. Sveikas gyvenimo būdas ir mityba, kurioje gausu svarbiausių maistinių medžiagų, įskaitant UNS atatūralias riebalų rūgštis, vitaminus, ir mineralus, gali gerokai sustiprinti natūralią organizmo apsaugą.

Imuninę sistemą silpninantys veiksniai

Nors daugelis mano, kad imuninės sistemos funkciją lemia tik genetika, tiesa yra ta, kad mūsų imuninė sistema yra dinamiška ir jai didelę įtaką daro gyvenimo būdo veiksniai. Imuninės sistemos veiksmingumą gali pakenkti keli elementai:

  • Pernelyg sterili aplinka
  • Reguliaraus fizinio aktyvumo stoka
  • Didelis streso lygis
  • Prasta oro kokybė ir dažnas oro kondicionierių poveikis
  • Cigarečių dūmų ir išmetamųjų dujų įkvėpimas
  • Mityba trūkumas, ypač vitaminų ir mineralų,
  • Per didelis vaistų vartojimas, ypač kai yra natūralių alternatyvų,

Veiksmingos imuninės sistemos stiprinimo strategijos

Imuninės sistemos stiprinimas yra daugialypis, ilgalaikis procesas.ilgalaikis procesas, reikalaujantis įsipareigojimo ir nuoseklumo. Pateikiame pagrindines imuniteto stiprinimo strategijas:

1. Pirmenybę teikite kokybiškam miegui

Imuninei sistemai labai svarbu užtikrinti tinkamą miegą. Miego metu, jūsų organizmas fiziškai ir psichiškai atsinaujina, ir žymiai pagerėja jo gebėjimas kovoti su virusais ir bakterijomis.

2. Išlaikykite maistingųjų medžiagų turtingą mitybą

Mityba, kurioje gausu vaisių ir daržovių, suteikia būtinų vitaminų ir mineralų. Antioksidantai , pavyzdžiui, vitaminas E ir vitaminas C , yra ypač svarbūs imuninei sveikatai. Kad gautumėte visą spektrą imuninę sistemą palaikančių maistinių medžiagų, į savo racioną įtraukite šalto spaudimo, nerafinuotus augalinius aliejus ir tinkamus maisto papildus.

3. Reguliari fizinė veikla

Nuolatinė fizinė veikla stiprina imuninės sistemos veiklą ir bendrą sveikatą. Siekite bent 30 minučių vidutinio sunkumo fizinio krūvio daugumą savaitės dienų.

4. Venkite žalingų stimuliatorių

Apribokite arba visiškai atsisakykite alkoholio vartojimo ir venkite tabako, nes jie gali labai pabloginti imuninės sistemos veiklą.

5. Apsvarstykite natūralias imuninę sistemą stiprinančias priemones

Kai jūsų imuninei sistemai reikia papildomos paramos, apsvarstykite natūralias priemones, pavyzdžiui, ženšenį, čiobrelį, ar alaviją. Eteriniai aliejai, tokie kaip eukaliptų ar pušų, naudojami voniose ar inhaliacijose, taip pat gali sustiprinti imunitetą.,

Nuoseklumo svarba palaikant imunitetą

Nepamirškite, kad imuninės sistemos stiprinimas nėra greitas sprendimas, o ilgalaikis įsipareigojimas. Labai svarbu šių sveikų įpročių nuosekliai laikytis ištisus metus, ne tik padidėjusios ligų rizikos laikotarpiais. Taip, investuojate į savo organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo įvairių potencialių grėsmių.

Medpak, siūlome įvairių imunitetą stiprinančių papildų , kurie papildys jūsų sveiką gyvenimo būdą. Nuo vitaminų kompleksų iki vaistažolių ekstraktų, Mūsų produktai sukurti taip, kad palaikytų ir sustiprintų natūralius jūsų organizmo gynybos mechanizmus. Išnagrinėkite mūsų asortimentą ir ženkite pirmąjį žingsnį link stipresnės, atsparesnės imuninės sistemos Toda y.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį