Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Sveikatos temos
  4. Imuninė sistema

Imuninė sistema

(1093 prekės (-ių))
  • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
  • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
  • Širdies ir kraujagyslių sistema
  • Detoksikacija ir organizmo valymas
  • Virškinimo sistema
  • Energija
  • Akys ir regėjimas
  • Plaukai, oda ir nagai
  • Imuninė sistema
  • Inkstai ir šlapimo takai
  • vėpavimo sistema
  • Miegas
  • Svorio metimas
  • Vyrų sveikata
  • Moterų sveikata
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus - 180 ml

    16 reviews
    Įprasta kaina €55.09
    Vieneto kaina€30.61 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Vitamin D3 FORTE oil 100 mcg - 120 Capsules Aliness Vitamin D3 FORTE oil 100 mcg - 120 Capsules Aliness Vitamin D3 FORTE oil 100 mcg - 120 Capsules

    Aliness

    Aliness Vitaminas D3 FORTE aliejus 100 mcg - 120 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €9.19
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas D3 4000 TV + K2mk7 FORTE, lašai - 30 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €13.49
    Vieneto kaina€4.50 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Liquid Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) Natural Orange Flavor - 59 ml Solgar Liquid Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) Natural Orange Flavor - 59 ml Solgar Liquid Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) Natural Orange Flavor - 59 ml Solgar Liquid Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) Natural Orange Flavor - 59 ml Solgar Liquid Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) Natural Orange Flavor - 59 ml
    Išparduota
    6% nuolaida

    Solgar

    Solgar Skystas vitaminas D3 125 mcg (5000 TV) Natūralus apelsinų skonio - 59 ml

    13 reviews
    Akcijos kaina €10.47 Įprasta kaina €11.09
    Vieneto kaina€17.75 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamin K2 100 mcg - 30 Softgels Swanson Vitamin K2 100 mcg - 30 Softgels Swanson Vitamin K2 100 mcg - 30 Softgels Swanson Vitamin K2 100 mcg - 30 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitaminas K2 100 mcg - 30 minkštųjų gelių

    11 reviews
    Įprasta kaina €6.39
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus, be skonio - 120 kapsulių

    12 reviews
    Įprasta kaina €53.49
    Vieneto kaina€0.45 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus ir koncentruotas sviesto aliejaus mišinys - 120 kapsulių

    7 reviews
    Įprasta kaina €57.59
    Vieneto kaina€0.48 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentuotas menkių kepenų aliejus ir koncentruotas sviesto aliejų mišinys, Šokoladas, Gelis - 188 ml

    5 reviews
    Įprasta kaina €60.99
    Vieneto kaina€32.44 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas ADEK A + D3 (2000TV) + E + K2 MK7 lašai - 30 ml

    6 reviews
    Įprasta kaina €14.09
    Vieneto kaina€469.67 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin K2 Vita-MK7 200 mcg - 120 Capsules Progress Labs Vitamin K2 Vita-MK7 200 mcg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas K2 Vita-MK7 200 mcg - 120 kapsulių

    7 reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 90 Capsules Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 90 Capsules Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 90 Capsules Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 90 Capsules

    Swanson

    Swanson Vitaminas C su rožių klubais 1000 mg - 90 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €7.09
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 Softgels Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 Softgels Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 Softgels Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 Softgels Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 Softgels

    Solgar

    Solgar Vitaminas D3 125 mcg (5000 TV) - 100 minkštųjų gelių

    6 reviews
    Įprasta kaina €19.19
    Vieneto kaina€0.19 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 5 billion Probiotic - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 5 billion Probiotic - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 5 billion Probiotic - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 5 billion Probiotic - 30 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 5 mlrd. probiotikų - 30 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€0.33 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Hepatica Bovine Colostrum - 120 Capsules Hepatica Bovine Colostrum - 120 Capsules Hepatica Bovine Colostrum - 120 Capsules

    Hepatica

    Hepatica Galvijų priešpienis - 120 kapsulių

    12 reviews
    Įprasta kaina €12.99
    Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Selenium 200 mcg - 180 Veg Capsules Now Foods Selenium 200 mcg - 180 Veg Capsules Now Foods Selenium 200 mcg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Selenas 200 mcg - 180 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €14.69
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Essiac Herbal extract, liquid - 300 ml Essiac Herbal extract, liquid - 300 ml Essiac Herbal extract, liquid - 300 ml Essiac Herbal extract, liquid - 300 ml
    Išparduota

    Essiac

    Essiac Žolelių ekstraktas, skystas - 300 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €59.69
    Vieneto kaina€198.97 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 minkštųjų gelių

    4 reviews
    Įprasta kaina €11.99
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Albion Chelated Zinc 30 mg - 90 Capsules Swanson Albion Chelated Zinc 30 mg - 90 Capsules Swanson Albion Chelated Zinc 30 mg - 90 Capsules Swanson Albion Chelated Zinc 30 mg - 90 Capsules
    Išparduota

    Swanson

    Swanson Albion chelatinis cinkas 30 mg - 90 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €6.09
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Double Strength L-Theanine 200 mg - 60 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Dvigubo stiprumo L-teaninas 200 mg - 60 kapsulių

    5 reviews
    Įprasta kaina €15.99
    Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods NAC N-Acetyl Cysteine 1000 mg - 120 Tablets
    Išparduota

    Now Foods

    Now Foods NAC N-acetilcisteinas 1000 mg - 120 tablečių

    3 reviews
    Įprasta kaina €29.79
    Vieneto kaina€0.25 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medica Herbs Berberine HCL 500 mg - 40 Capsules Medica Herbs Berberine HCL 500 mg - 40 Capsules Medica Herbs Berberine HCL 500 mg - 40 Capsules Medica Herbs Berberine HCL 500 mg - 40 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Berberinas HCL 500 mg - 40 kapsulių

    9 reviews
    Įprasta kaina €9.19
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medverita Saccharomyces boulardii Biootic™ 5 billion CFUs - 120 Capsules
    Išparduota

    Medverita

    Medverita Saccharomyces boulardii Biootic™ 5 mlrd. CFU - 120 kapsulių

    10 reviews
    Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 250 Capsules Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 250 Capsules Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 250 Capsules Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 mg - 250 Capsules

    Swanson

    Swanson Vitaminas C su rožių klubais 1000 mg - 250 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €16.19
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas ADEK šeimai, MCT, lašai - 50 ml

    5 reviews
    Įprasta kaina €19.99
    Vieneto kaina€399.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 3 puslapis iš 46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 46
  • Kitas

Imuninės sistemos supratimas ir stiprinimas

Žmogaus imuninė sistema yra sudėtingas tinklas, veikiantis tiek viduje, tiek išorėje, ir tarnaujantis kaip pagrindinė organizmo apsauga nuo patogenų, atsirandančių infekcijų, ir uždegimų. Stipri imuninė sistema labai svarbi bendrai sveikatai ir gerovei palaikyti. Sveikas gyvenimo būdas ir mityba, kurioje gausu svarbiausių maistinių medžiagų, įskaitant UNS atatūralias riebalų rūgštis, vitaminus, ir mineralus, gali gerokai sustiprinti natūralią organizmo apsaugą.

Imuninę sistemą silpninantys veiksniai

Nors daugelis mano, kad imuninės sistemos funkciją lemia tik genetika, tiesa yra ta, kad mūsų imuninė sistema yra dinamiška ir jai didelę įtaką daro gyvenimo būdo veiksniai. Imuninės sistemos veiksmingumą gali pakenkti keli elementai:

  • Pernelyg sterili aplinka
  • Reguliaraus fizinio aktyvumo stoka
  • Didelis streso lygis
  • Prasta oro kokybė ir dažnas oro kondicionierių poveikis
  • Cigarečių dūmų ir išmetamųjų dujų įkvėpimas
  • Mityba trūkumas, ypač vitaminų ir mineralų,
  • Per didelis vaistų vartojimas, ypač kai yra natūralių alternatyvų,

Veiksmingos imuninės sistemos stiprinimo strategijos

Imuninės sistemos stiprinimas yra daugialypis, ilgalaikis procesas.ilgalaikis procesas, reikalaujantis įsipareigojimo ir nuoseklumo. Pateikiame pagrindines imuniteto stiprinimo strategijas:

1. Pirmenybę teikite kokybiškam miegui

Imuninei sistemai labai svarbu užtikrinti tinkamą miegą. Miego metu, jūsų organizmas fiziškai ir psichiškai atsinaujina, ir žymiai pagerėja jo gebėjimas kovoti su virusais ir bakterijomis.

2. Išlaikykite maistingųjų medžiagų turtingą mitybą

Mityba, kurioje gausu vaisių ir daržovių, suteikia būtinų vitaminų ir mineralų. Antioksidantai , pavyzdžiui, vitaminas E ir vitaminas C , yra ypač svarbūs imuninei sveikatai. Kad gautumėte visą spektrą imuninę sistemą palaikančių maistinių medžiagų, į savo racioną įtraukite šalto spaudimo, nerafinuotus augalinius aliejus ir tinkamus maisto papildus.

3. Reguliari fizinė veikla

Nuolatinė fizinė veikla stiprina imuninės sistemos veiklą ir bendrą sveikatą. Siekite bent 30 minučių vidutinio sunkumo fizinio krūvio daugumą savaitės dienų.

4. Venkite žalingų stimuliatorių

Apribokite arba visiškai atsisakykite alkoholio vartojimo ir venkite tabako, nes jie gali labai pabloginti imuninės sistemos veiklą.

5. Apsvarstykite natūralias imuninę sistemą stiprinančias priemones

Kai jūsų imuninei sistemai reikia papildomos paramos, apsvarstykite natūralias priemones, pavyzdžiui, ženšenį, čiobrelį, ar alaviją. Eteriniai aliejai, tokie kaip eukaliptų ar pušų, naudojami voniose ar inhaliacijose, taip pat gali sustiprinti imunitetą.,

Nuoseklumo svarba palaikant imunitetą

Nepamirškite, kad imuninės sistemos stiprinimas nėra greitas sprendimas, o ilgalaikis įsipareigojimas. Labai svarbu šių sveikų įpročių nuosekliai laikytis ištisus metus, ne tik padidėjusios ligų rizikos laikotarpiais. Taip, investuojate į savo organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo įvairių potencialių grėsmių.

Medpak, siūlome įvairių imunitetą stiprinančių papildų , kurie papildys jūsų sveiką gyvenimo būdą. Nuo vitaminų kompleksų iki vaistažolių ekstraktų, Mūsų produktai sukurti taip, kad palaikytų ir sustiprintų natūralius jūsų organizmo gynybos mechanizmus. Išnagrinėkite mūsų asortimentą ir ženkite pirmąjį žingsnį link stipresnės, atsparesnės imuninės sistemos Toda y.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį