Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Vitaminai
  4. Vitaminas E

Vitaminas E

(50 prekės (-ių))
  • Vitaminas A
  • Vitaminas B
  • Vitaminas C
  • Vitaminas D
  • Vitaminas E
  • Vitaminas K
  • Multivitaminai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte – 90 kapsulių

    17 reviews
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamin E-400 - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitaminas E-400 - 60 minkštųjų gelių

    3 reviews
    Įprasta kaina €5.49
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Natūralus vitaminas E 400 TV - 100 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €11.59
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas E-400 su sumaišytais tokoferoliais - 100 minkštųjų gelių

    3 reviews
    Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 Capsules Biowen Vitamin D3+K2 Forte 12000 - 60 Capsules

    Biowen

    Biowen Vitaminas D3+K2 Forte 12000 – 60 kapsulių

    5 reviews
    Įprasta kaina €17.49
    Vieneto kaina€0.29 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels Swanson Natural Vitamin E 400 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Natūralus vitaminas E 400 TV - 100 minkštųjų gelių

    2 reviews
    Įprasta kaina €12.89
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Tocotrienolos Complex Plus 50 mg - 60 kapsulių

    2 reviews
    Įprasta kaina €16.09
    Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg - 100 Softgels
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Vitaminas E 268 mg - 100 minkštųjų gelių

    4 reviews
    Įprasta kaina €17.99
    Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas E, lašai 12 mg - 30 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina€189.67 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biowen Omega 3 - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 – 90 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitaminas A E, lašai - 20 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €8.79
    Vieneto kaina€4.40 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Natural Vitamin E 200 IU - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Natūralus vitaminas E 200 TV - 100 kapsulių

    4 reviews
    Įprasta kaina €6.69
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biowen Omega 3 Family TG - 225 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Family TG – 225 kapsulės

    4 reviews
    Įprasta kaina €26.19
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels Swanson Vitamin E Mixed Tocopherols 400 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitaminas E mišrūs tokoferoliai 400 TV - 100 minkštųjų gelių

    No reviews
    Įprasta kaina €13.59
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Vitamin E 670 mg (1000 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Vitaminas E 670 mg (1000 TV) (d-alfa tokoferolis) - 100 minkštųjų gelių

    2 reviews
    Įprasta kaina €33.29
    Vieneto kaina€0.33 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml Solgar Liquid Vitamin E  - 59 ml
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Skystas vitaminas E – 59 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.29
    Vieneto kaina€29.31 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules 7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 Capsules
    Išparduota

    7Nutrition

    7Nutrition Omega-3 1000 mg - 110 kapsulių

    3 reviews
    Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Natural Tocomin SupraBio 50 mg - 60 minkštųjų gelių

    No reviews
    Įprasta kaina €25.19
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas A+E FORTE, lašai - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€3.93 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels Now Foods Vitamin E-400 D-Alpha Tocopheryl - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas E-400 D-alfa tokoferilas - 100 minkštųjų gelių

    1 review
    Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies

    MyVita

    MyVita Vitaminas ADEK - 120 guminukų

    No reviews
    Įprasta kaina €11.89
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels Healthy Origins Vitamin E-400 - 90 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitaminas E-400 - 90 minkštųjų gelių

    1 review
    Įprasta kaina €16.89
    Vieneto kaina€0.19 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels Now Foods Vitamin E-400 With Mixed Tocopherols - 50 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas E-400 su sumaišytais tokoferoliais - 50 minkštųjų gelių

    2 reviews
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina€0.19 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Kitas

Vitaminas E: Jaunystės eliksyras, užtikrinantis bendrą sveikatą ir gerą savijautą

Vitaminas E, dažnai vadinamas jaunystės eliksyru, garsėja savo galingomis antioksidacinėmis savybėmis. Ši esminė maistinė medžiaga atlieka svarbų vaidmenį išsaugant ląstelių, audinių, ir organų, vientisumą, padedantį organizmui palaikyti homeostazę vykstant įvairiems biologiniams procesams. Daugybė klinikinių tyrimų patvirtino įvairiapusę vitamino E naudą palaikant bendrą organizmo pusiausvyrą. Panagrinėkime pagrindinius šios gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos aspektus.

Vitamino E savybės ir šaltiniai

Vitaminas E - tai bendras terminas, apibūdinantis grupę cheminių junginių, pasižyminčių panašia fiziologine veikla. Jis priklauso tokochromanolų grupei, kuriai priklauso tokoferoliai (, iš kurių svarbiausias yra alfa-tokoferolis), ir tokotrienoliai.

Kaip vienas iš retų riebaluose tirpių vitaminų, Vitaminas E organizme nėra kaupiamas dideliais kiekiais. Vietoj to, jis išlieka palyginti trumpą, laikotarpį, o 60-70% junginio kasdien išsiskiria. Tokia greita apykaita rodo, kad organizmas stengiasi palaikyti pastovų ir tinkamą kiekį, atsižvelgdamas į savo dabartinius poreikius.

Labai svarbu palaikyti reguliarų vitamino E tiekimą, tačiau tai gali būti sudėtinga dėl jo jautrumo TiB deguonies ir karščio poveikiui. Todėl, geriausia vitamino E ieškoti maisto produktuose, kurių nereikia termiškai apdoroti. Turtingi vitamino E šaltiniai yra šie:

  • Sėklos ir riešutai
  • Kviečių gemalai
  • Žaliosios lapinės daržovės (, pvz., špinatai)
  • Avokadai
  • Raudonieji pipirai
  • Mango
  • Augaliniai aliejai (rapsų, saulėgrąžų, ir alyvuogių aliejus,)
  • Žuvis
  • Neskaldyti grūdai

Vitamino E savybės ir poveikis organizmui

Vitaminas E yra stiprus antioksidantas , aktyviai veikiantis senėjimo procesų prevencijai. Jis veiksmingai saugo organizmą nuo aplinkos poveikio, konservantų, ir įvairių kenksmingų maisto medžiagų. Keletas svarbiausių jo privalumų:

  • Stiprina ir didina kraujagyslių elastingumą
  • Padeda gydyti raumenų sutrikimus
  • Saugo nuo smegenų kraujagyslių ligų (, pvz., insulto, subarachnoidinio kraujavimo, aneurizmų)
  • Saugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų (, pvz., hipertenzija, išemine širdies liga, širdies nepakankamumu)
  • Teigiamai veikia sveikatos problemas, pvz., aterosklerozę, fibrozines audinių ligas, amiotrofinę lateralinę sklerozę, ir neurodegeneracines ligas, (Parkinsono liga, Alzheimerio liga, AVED)

Vitaminas E ir vaisingumas

Vitaminas E atlieka lemiamą vaidmenį palaikant normalią moterų reprodukcinių organų funkciją ir yra būtinas pastojimui bei nėštumo metu. Vyrams dėl ilgalaikio jo trūkumo gali sumažėti gonadotropinų sekrecija, todėl sutrinka lytinis potraukis, pasireiškia erekcijos sutrikimai, pakinta ejakuliato tūris, išsigimsta spermatozoidai, ir atsiranda nevaisingumas.

Vitaminas E odai ir plaukams

Vitamino E poveikis odos ir plaukų sveikatai yra didelis. Kaip stiprus antioksidantas, jis dažnai naudojamas kaip pagrindinė senėjimą stabdančių ir odos priežiūros produktų sudedamoji dalis. Siekiant maksimalios naudos, patartina užtikrinti pakankamą vidinį vitamino E vartojimą kartu su vietiniu naudojimu. Privalumai:

  • Patobulinta epidermio ir dermos struktūra, lygumas, ir elastingumas
  • Maitinimas, apsauga, ir odos regeneracija
  • Sumažėjo uždegimas ir patinimas
  • Pagerėjo spalvos pokyčių ir randų gijimas
  • Pagerėjo bendra galvos odos ir plaukų būklė

Vitamino E trūkumas: Vitamino E įsisavinimas priklauso ne tik nuo mitybos, bet ir nuo įvairių kitų veiksnių. Jo gali trūkti dėl nepakankamos tulžies gamybos arba dėl tam tikrų ligų, įskaitant cholestazę, (, celiakiją, riebalų malabsorbciją, ir virškinimo sistemos sutrikimus,). Dažniausi vitamino E trūkumo simptomai yra šie: Lėtinis silpnumas

  • Lėtinis silpnumas
  • Sumažėjęs imunitetas (Pasikartojančios infekcijos)
  • Raumenų ir sąnarių skausmai
  • Kraujagyslių sienelių trapumas
  • Energijos trūkumas ir apatija
  • Odos pokyčiai (keratozė, sausumas)

IlgalaikisIlgalaikis trūkumas gali sukelti rimtų neurologinių sutrikimų ir degeneracinių procesų smegenyse, kurie su amžiumi stiprėja. Patenkinus kasdienį vitamino E poreikį, gali žymiai pagerėti organizmo funkcijos, sumažėti ligų rizika, palengvėti įvairių ligų gijimo procesai.

Atsižvelgiant į jo įvairiapusę naudą ir lemiamą vaidmenį palaikant bendrą sveikatą, pakankamas vitamino E vartojimas turėtų būti kiekvieno žmogaus mitybos plano prioritetas. Ar tai būtų subalansuota mityba, kurioje gausu vitamino E šaltinių, ar tinkami papildai, šis jaunystės eliksyras gali reikšmingai prisidėti prie jūsų sveikatos ir ilgaamžiškumo.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį