Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Ma:nyo

Ma:nyo

(29 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Cica žolelių serumas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€39.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Complex ampulė - 50 ml

    6 reviews
    Įprasta kaina €26.59
    Vieneto kaina€53.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml
    15% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Ampoule tonikas - 400 ml

    5 reviews
    Akcijos kaina €15.84 Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€39.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser - 400 ml
    20% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser - 400 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €14.45 Įprasta kaina €18.09
    Vieneto kaina€36.13 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Cica Herb Toner - 210 ml
    Išparduota
    15% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Cica žolelių tonikas - 210 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €13.42 Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€63.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Biome Complex Ampoule - 30 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Complex ampule - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€6.56 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Galactomy Enzyme Peeling Gel - 75 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy fermentinis šveičiamasis gelis - 75 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€157.20 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Biome Concentrate Eye Cream - 30 ml
    Išparduota

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome koncentruotas akių kremas - 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €27.59
    Vieneto kaina€919.67 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Pure Cleansing Oil - 200 ml
    10% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Cleansing Oil - 200 ml

    1 review
    Akcijos kaina €17.72 Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€88.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Pure & Deep Cleansing Foam - 100 ml Ma:nyo Pure & Deep Cleansing Foam - 100 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure & Deep Cleansing Foam - 100 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€108.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifda Ampoule Mist - 120 ml Ma:nyo Bifda Ampoule Mist - 120 ml
    Išparduota

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifda ampulių dulksna - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.09
    Vieneto kaina€142.42 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream - 80 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream apsauginis kremas - 80 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€246.13 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Mask - 30 g

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Ampoule kaukė - 30 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.39
    Vieneto kaina€79.67 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Galac Niacin Essence Mask - 30 g Ma:nyo Galac Niacin Essence Mask - 30 g

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galac Niacin Essence kaukė - 30 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€86.33 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Pure Cleansing Milk - 200 ml
    Išparduota

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure valomasis pienelis - 200 ml

    1 review
    Įprasta kaina €14.59
    Vieneto kaina€72.95 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Pure Cleansing Oil Deep Clean - 200 ml Ma:nyo Pure Cleansing Oil Deep Clean - 200 ml
    5% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Cleansing Oil Deep Clean - 200 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €19.66 Įprasta kaina €20.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml
    15% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €19.04 Įprasta kaina €22.49
    Vieneto kaina€95.20 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Foundanation-Free kremas nuo saulės SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.19
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Blackhead & Pore - 210 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Blackhead & Pore - 210 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.49
    Vieneto kaina€78.52 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml
    15% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo poras valančios sodos putos - 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.52 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€83.47 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Galac Niacin 2.0 Essence - 30 ml Ma:nyo Galac Niacin 2.0 Essence - 30 ml
    Išparduota

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galac Niacin 2.0 Essence – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina€59.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Galactomy Essence Mist - 120 ml Ma:nyo Galactomy Essence Mist - 120 ml
    Išparduota

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy Essence Mist - 120 ml

    1 review
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina€148.25 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 Pieces Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 Pieces Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 Pieces
    15% nuolaida

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 vienetų

    1 review
    Akcijos kaina €13.42 Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Ma:nyo yra korėjietiškų odos priežiūros produktų prekės ženklas, garsėjantis savo mikrobiomą atitinkančiomis formulėmis ir išskirtiniais valomaisiais aliejais. Su geriausiai parduodamomis Bifida ir Galactomy linijomis, Ma:nyo siūlo mokslu pagrįstus odos priežiūros produktus, kurie palaiko natūralią odos ekosistemą, užtikrinančią ilgalaikę sveikatą ir spindesį.

Mikrobiomui skirta korėjietiška odos priežiūra

Ma:nyo yra mikrobiomui skirtos odos priežiūros K-Beauty pionieriai, pripažindami, kad sveika oda priklauso nuo subalansuotų mikrobų bendruomenių. Šios prekės ženklo „Bifida“ linija naudoja bifida fermentų lizatą barjerui stiprinti, o „Galactomy“ naudoja galactomyces fermentus odos švytėjimui. Šis fermentacijai skirtas metodas užtikrina, kad aktyvūs ingredientai būtų biologiškai prieinami ir harmoningai veiktų odą.

„Ma:nyo“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlome platų „Ma:nyo“ produktų asortimentą. „Bifida“ kolekcija apima „Biome Complex Ampoule“ (30 ml), „Bifida Complex Ampoule“ (50 ml), „Cica Herb Serum“ (50 ml), „Biome Concentrate Serum (35 ml), Concentrate Eye Cream (30 ml), Aqua Barrier Cream (80 ml), Ampoule Mask, Ampoule Mist (120 ml), ir Ampoule Pad (70 vnt.).

Galactomy linija apima Essence Mist (120 ml), Clearskin Pad (60 vnt.), Enzyme Peeling Gel (75 ml), „Clearskin“ Tonikas (210 ml), Esencijos kremas (50 ml), ir Niacin Essence Mask. Akių priežiūros priemonės apima 4GF ampulės akių kremą (30 ml). Valymo produktai apima Pure Cleansing Oil (bestseleris), Deep Clean Oil, Herb Green Oil (visi 200ml), Pure Cleansing Milk (200 ml), „Pure & Deep Foam“ (100 ml,200 ml), ir „Pore Cleansing Soda Foam“ (150 ml). Saulės apsaugos priemonės: Fond de teint be pudros SPF50+ (50 ml). Juodųjų taškelių ir porų kremas (30 ml) skirtas užkimštoms poroms.

Kodėl verta rinktis Ma:nyo

Ma:nyo siūlo pažangiausius mikrobiomos mokslinius tyrimus veiksminguose K-Beauty produktuose. Fermentuotos šio prekės ženklo formulės suteikia unikalių privalumų odai. Tiems, kurie ieško novatoriškų korėjietiškų odos priežiūros produktų , kurie veikia kartu su natūralia odos ekosistema, „Ma:nyo“ siūlo mokslu pagrįstus sprendimus, padedančius išlaikyti spindinčią, sveiką odą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį