Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mama ir kūdikis

Mama ir kūdikis

(465 prekės (-ių))
  • Nėštumas ir motinystė
  • Vaikų maitinimas
  • Vaikų sveikata
  • Vaikų higiena
  • Vaikų mityba
  • Čiulptukai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Alce Nero Fair Trade Spelt Biscuits with Bitter Chocolate - 28 g
    Išparduota

    Alce Nero

    Alce Nero Sąžiningos prekybos speltų sausainiai su karčiuoju šokoladu - 28 g

    1 review
    Įprasta kaina €1.79
    Vieneto kaina€6.39 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Pink - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Pink - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Pink - 260 ml
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Responsive kūdikių buteliukas Natural, Pink - 260 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 30 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Kukurūzų traškučiai su jūros druska be glitimo - 30 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.39
    Vieneto kaina€2.78 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cloth Nappy Cover - Green

    Simed

    Simed Medžiaginis sauskelnių užvalkalas - žalias

    No reviews
    Įprasta kaina €5.49
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cloth Nappy Cover - Red

    Simed

    Simed Medžiaginis sauskelnių užvalkalas - raudonas

    No reviews
    Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml
    Išparduota

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos kūdikių vonios losjonas kūdikiams ir vaikams, No Tears - 400 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina€16.98 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces

    Vivicot

    Vivicot Biologiškai skaidus itin ploni higieniniai rankšluosčiai - 14 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €2.79
    Vieneto kaina€0.20 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Nappy Liner 14 x 33 cm 3 Layer Microfibre - 1 piece

    Simed

    Simed Sauskelnių įklotas 14 x 33 cm, 3 sluoksnių mikropluošto - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vivicot Night Pads with Wings Be natural - 10 pieces
    10% nuolaida

    Vivicot

    Vivicot Naktiniai įklotai su sparneliais Be natural - 10 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €3.14 Įprasta kaina €3.49
    Vieneto kaina€0.31 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas ADEK Junior, lašai - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €7.49 Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€2.50 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar U-Cubes Children's Multi-Vitamin and Mineral - 120 Gummies
    Išparduota

    Solgar

    Solgar U-Cubes daugiakomponentis vitaminų ir mineralų rinkinys vaikams - 120 kramtomųjų gumuliukų

    No reviews
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's BioSaurus Sour Gummies - 80 g McLloyd's BioSaurus Sour Gummies - 80 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD „BioSaurus“ rūgštūs guminukai – 80 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.69
    Vieneto kaina€3.36 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels
    Išparduota

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Vaikų DHA 250 mg, St RAW uogų - 90 mini minkštųjų kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €19.29
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Multivitamin, Orange-Lemon - 120 Gummies Nordic Naturals Multivitamin, Orange-Lemon - 120 Gummies Nordic Naturals Multivitamin, Orange-Lemon - 120 Gummies

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Multivitaminai, Apelsinų-citrinų – 120 guminukų

    No reviews
    Įprasta kaina €31.19
    Vieneto kaina€0.26 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Focus, Blueberry - 6 g
    Išparduota

    Starpharma

    Starpharma Sveiki Denti-Pop Lollipop Student Focus, Mėlynės - 6 g

    No reviews
    Įprasta kaina €0.69
    Vieneto kaina€1.15 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown

    Zuzii

    Zuzii bambukinis dantų šepetėlis vaikams, Minkšti šeriai, Rudi

    No reviews
    Įprasta kaina €2.49
    Vieneto kaina€2.49 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, White Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, White
    Išparduota

    Zuzii

    Zuzii PLA dantų šepetėlis, Vidutinio kietumo šereliai, Balta

    No reviews
    Įprasta kaina €3.49
    Vieneto kaina€3.49 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Pharma MultiVit Mother - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma MultiVit Mother - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €5.19
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Medela Purelan Lanolin Ointment for Sore Nipples and Dry skin - 37 g Medela Purelan Lanolin Ointment for Sore Nipples and Dry skin - 37 g
    Išparduota

    Medela

    Medela Purelan lanolino tepalas skaudantiems speneliams ir sausai odai - 37 g

    No reviews
    Įprasta kaina €12.19
    Vieneto kaina€32.95 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,6-18 mėn., Mergaitė - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,0-6 mėn., Berniukas - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml

    Philips

    Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Stiklinis buteliukas kūdikiams - 240 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Johnson's Baby Bath Foam - 300 ml

    Johnson & Johnson

    Johnson's kūdikių vonios putos - 300 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €4.19
    Vieneto kaina€13.97 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Skoczylas Lactation for Breastfeeding Women - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas žindančioms moterims - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina€0.25 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 12 puslapis iš 20
  • 1
  • …
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • …
  • 20
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį