Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mama ir kūdikis

Mama ir kūdikis

(465 prekės (-ių))
  • Nėštumas ir motinystė
  • Vaikų maitinimas
  • Vaikų sveikata
  • Vaikų higiena
  • Vaikų mityba
  • Čiulptukai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Išparduota

    Cantu

    Cantu Kids švelnus šampunas - 237 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €6.29
    Vieneto kaina€26.54 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml
    Išparduota

    ChildLife

    ChildLife ežiuolė, natūralaus apelsinų skonio - 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €11.09
    Vieneto kaina€3.70 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules
    10% nuolaida

    Formeds

    Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €33.35 Įprasta kaina €37.09
    Vieneto kaina€0.56 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets
    5% nuolaida

    Solgar

    Solgar Kangavites Multivitaminai ir mineralai Bouncin' Berry - 120 tablečių

    No reviews
    Akcijos kaina €23.94 Įprasta kaina €25.29
    Vieneto kaina€0.20 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • YumEarth Lollipops with Vitamin C Cherry, Strawberry and Raspberry - 14 Pieces

    YummyEarth

    YumEarth Ledinukai su vitaminu C Vyšnia, St RAW uogos ir avietės - 14 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.09
    Vieneto kaina€0.36 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Pineapple - 6 g

    Starpharma

    Starpharma sveikas ledinukas su 12 vitaminų, Ananasas - 6 g

    1 review
    Įprasta kaina €0.59
    Vieneto kaina€98.33 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g
    Išparduota

    Bob Snail

    Bob Snail Kriaušių ir mangų juostelės be pridėtinio cukraus - 14 g

    No reviews
    Įprasta kaina €0.69
    Vieneto kaina€0.49 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Teddy morkų ir moliūgų kukurūzų traškučiai 4 x 15 g

    No reviews
    Įprasta kaina €3.29
    Vieneto kaina€5.48 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Kid Cal kramtomosios tabletės – 100 tablečių

    1 review
    Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€0.16 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Kukurūzų traškučiai be glitimo - 4x15 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €2.39
    Vieneto kaina€0.60 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cotton Training Panties - Frog

    Simed

    Simed Medvilninės treniruočių kelnaitės - Varlė

    No reviews
    Įprasta kaina €4.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml
    25% nuolaida

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitaminas D3 Vegan vaikams, Aerozolis - 30 ml

    1 review
    Akcijos kaina €6.22 Įprasta kaina €8.29
    Vieneto kaina€207.33 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g
    5% nuolaida

    Helpa

    Helpa BIO Grits Liofilizuoti braškių traškučiai – 20 g

    No reviews
    Akcijos kaina €5.49 Įprasta kaina €5.79
    Vieneto kaina€27.45 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin C and D, Raspberry - 6 g

    Starpharma

    Starpharma sveiki ledinukai su vitaminu C ir D, Raspberry - 6 g

    No reviews
    Įprasta kaina €0.59
    Vieneto kaina€98.33 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml
    11% nuolaida

    ChildLife

    ChildLife Vitaminas D3 500 TV vaikams, Uogos - 30 ml

    1 review
    Akcijos kaina €8.90 Įprasta kaina €9.99
    Vieneto kaina€29.67 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Formeds Prenacaps Uro - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Uro - 60 kapsuliu

    No reviews
    Įprasta kaina €20.69
    Vieneto kaina€0.34 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g
    Išparduota

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube, Apple St RAW berry - 16 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.59
    Vieneto kaina€0.99 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's lakmuso popierėliai - 33 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels
    Išparduota

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Prenatal DHA, st RAW uogų skonio - 90 minkštųjų gelių

    No reviews
    Įprasta kaina €35.39
    Vieneto kaina€0.39 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml

    Philips

    Philips Avent Puodelis su snapeliu, Žalias - 300 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €9.59
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Cherry - 6 g
    Išparduota

    Starpharma

    Starpharma sveikas saldainis su 12 vitaminų, Vyšnia - 6 g

    No reviews
    Įprasta kaina €0.59
    Vieneto kaina€98.33 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g

    Helpa

    Helpa Date Bar, juodųjų serbentų batonėlis - 20 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.09
    Vieneto kaina€54.50 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g

    Bob Snail

    Bob Snail „“ bananų, ananasų ir mangų kokteilis, be pridėto cukraus – 120 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.09
    Vieneto kaina€9.08 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Prima Pregnancy Stream Test - 1 piece
    Išparduota

    Prima

    Prima nėštumo testas - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €1.59
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 7 puslapis iš 20
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …
  • 20
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį