Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mary&May
Mary&May

Mary&May

(43 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces Mary&May Collagen Peptide Vital Mask - 30 pieces
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May kolageno peptidų kaukė - 30 vienetų

    4 reviews
    Įprasta kaina €15.09
    Vieneto kaina€0.50 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 30 g

    Mary&May

    Mary&May akiu kremas su traneksamo rugštimi ir glutationu - 30 g

    1 review
    Įprasta kaina €10.89
    Vieneto kaina€36.30 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 pieces Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 pieces Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 pieces

    Mary&May

    Mary&May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask - 30 vienetų

    1 review
    Įprasta kaina €22.39
    Vieneto kaina€0.75 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Niacinamide Vitamin C Brightening Mask - 30 Pieces Mary&May Niacinamide Vitamin C Brightening Mask - 30 Pieces
    15% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May niacinamido vitamino C šviesinanti kauke - 30 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €13.42 Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€0.45 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Idebenone Blackberry Intense Cream - 70 g
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May Idebenone Blackberry Intense Cream - 70 g

    No reviews
    Įprasta kaina €17.09
    Vieneto kaina€244.14 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask - 30 pieces
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May CICA Houttuynia arbatmedžio raminamoji kaukė - 30 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €16.89
    Vieneto kaina€0.56 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Idebenon Blackberry Complex Ampoule Mask - 20 Pieces Mary&May Idebenon Blackberry Complex Ampoule Mask - 20 Pieces
    15% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May Idebenon gervuogiu komplekso ampuliu kauke - 20 vnt.

    3 reviews
    Akcijos kaina €14.84 Įprasta kaina €17.49
    Vieneto kaina€0.74 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May 6 Peptide Complex Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May 6 Peptide Complex serumas - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.09
    Vieneto kaina€40.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g

    Mary&May

    Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream su retinoliu – 15 g

    1 review
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€78.60 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 30 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 30 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 30 g
    26% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May Calendula Peptide Ageless miego kaukė - 30 g

    1 review
    Akcijos kaina €5.12 Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€170.67 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml
    10% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 140 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.31 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€9.51 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May White Collagen Cleansing Foam - 150 ml

    Mary&May

    Mary&May White Collagen valomosios putos - 150 ml

    1 review
    Įprasta kaina €8.89
    Vieneto kaina€59.27 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Idebenone Blackberry Complex Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May idebenono gervuogių komplekso serumas - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €12.69
    Vieneto kaina€42.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g
    20% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g

    No reviews
    Akcijos kaina €7.91 Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€52.73 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis Serum - 30 ml
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May Citrus Unshiu + Tremella Fuciformis serumas - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.49
    Vieneto kaina€6.16 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml Mary&May CICA Soothing Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    10% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May CICA raminamasis kremas nuo saulės SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.31 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€26.62 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream - 12 g
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May Traneksamo rūgšties + glutationo akių kremas – 12 g

    1 review
    Įprasta kaina €7.89
    Vieneto kaina€65.75 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May Calendula Peptide Ageless miego kaukė - 110 g

    No reviews
    Įprasta kaina €20.89
    Vieneto kaina€189.91 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Toner - 30 ml
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA tonikas - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €3.19
    Vieneto kaina€10.63 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Marine Collagen Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May jurinio kolageno serumas - 30 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€4.26 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Vitamin B5 Bifida Toner - 120 ml

    Mary&May

    Mary&May vitaminas B5 Bifida tonikas - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.59
    Vieneto kaina€113.25 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml Mary&May Multi Hyaluronics Serum - 30 ml
    16% nuolaida

    Mary&May

    Mary&May Multi Hyaluronics serumas - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €11.12 Įprasta kaina €13.19
    Vieneto kaina€37.07 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam - 150 ml
    Išparduota

    Mary&May

    Mary&May Houttuynia Cordata + arbatmedis valomosios putos - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €8.39
    Vieneto kaina€55.93 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

„Mary&May“ yra korėjietiškų odos priežiūros produktų prekės ženklas, žinomas dėl savo veiksmingų, ingredientais pagrįstų produktų. Su geriausiai parduodamais serumais, kurių sudėtyje yra idebenono ir gervuogių, bei plačia veido kaukių kolekcija, „Mary&May“ užtikrina K-Beauty rezultatus su švariais, veganiškais ingredientais.

Švarūs korėjietiški odos priežiūros produktai

„Mary&May“ kuria produktus, kurių pagrindą sudaro galingi, gerai ištirti ingredientai be nereikalingų užpildų. Prekės ženklas akcentuoja veganiškas formules ir švelnius, bet veiksmingus aktyvius ingredientus. Jų požiūris derina madingas K-Beauty tekstūras su esminiais ingredientais, tokiais kaip idebenonas (, galingas antioksidantas), kolageno peptidai, ir raminantys augaliniai ingredientai, kad būtų sukurtos visapusiškos odos priežiūros priemonės.

„Mary&May“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo visą „Mary&May“ odos priežiūros produktų asortimentą. Serumas apima populiarų Idebenone Blackberry Complex (30ml) ir Citrus UNS hiu + Tremella Fuciformis (30ml). Vegan Blackberry Complex Cream Essence (140 ml) suteikia lengvą drėkinimą.

Sheet kaukės parduodamos didelėse 30 vnt. pakuotėse: „Collagen Peptide Vital Mask“ stangrinanti kaukė, „Hyaluronic Panthenol Hydra Mask“ intensyvaus drėkinimo kaukė, ir „CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask“ jautriai, spuogams linkusiai odai. „White Collagen Cleansing Foam“ (150 ml) švelniai valo odą. „CICA Soothing Sun Cream SPF50+“ (50 ml) suteikia raminančią apsaugą nuo saulės.

Kodėl verta rinktis „Mary&May“

„Mary&May“ siūlo ingredientais pagrįstą K-Beauty su veganiškomis, švariomis formulėmis. Šios prekės ženklo dosnios kaukių pakuotės yra puikios vertės. Tiems, kurie ieško veiksmingos korėjietiškos odos priežiūros su esminiais ingredientais ir etiškomis formuluotėmis, „Mary&May“ siūlo kokybiškus produktus už prieinamą kainą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį