Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mito Pharma
Mito Pharma

Mito Pharma

(23 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Dr Enzmann BactoFlor® - 90 Capsules Dr Enzmann BactoFlor® - 90 Capsules Dr Enzmann BactoFlor® - 90 Capsules Dr Enzmann BactoFlor® - 90 Capsules Dr Enzmann BactoFlor® - 90 Capsules Dr Enzmann BactoFlor® - 90 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann BactoFlor ® - 90 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €46.99
    Vieneto kaina€0.52 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml Mito-Pharma DentoMit dental gel - 5 ml
    Išparduota

    Mito Pharma

    Mito-Pharma DentoMit dantų gelis - 5 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.69
    Vieneto kaina€2.14 /ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g Dr Enzmann BactoFlor® for children, pouch  - 60 g

    Mito Pharma

    Dr Enzmann BactoFlor ® vaikams, maišelis – 60 g

    No reviews
    Įprasta kaina €52.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas B12 MSE MAX - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €47.49
    Vieneto kaina€0.40 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann MSE B-Complex - 30 Capsules Dr Enzmann MSE B-Complex - 30 Capsules Dr Enzmann MSE B-Complex - 30 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann MSE B-kompleksas - 30 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €34.39
    Vieneto kaina€1.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml Molkur Bauchtropfen Whey Concentrate - 250 ml
    Išparduota
    10% nuolaida

    Mito Pharma

    Molkur Bauchtropfen išrūgų koncentratas - 250 ml

    1 review
    Akcijos kaina €34.28 Įprasta kaina €38.09
    Vieneto kaina€137.12 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann MSE Magnesium 300 mg - 60 Capsules Dr Enzmann MSE Magnesium 300 mg - 60 Capsules Dr Enzmann MSE Magnesium 300 mg - 60 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann MSE Magnis 300 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €21.99
    Vieneto kaina€0.37 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann LeuMit Q10 Fluid - 9,2 ml
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann LeuMit Q10 skystis - 9,2 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €45.69
    Vieneto kaina€4.97 /ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 180 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 180 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 180 Tablets
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas C MSE matrica 500 mg - 180 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €48.79
    Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann MSE Magnesium 300 mg - 120 Capsules Dr Enzmann MSE Magnesium 300 mg - 120 Capsules Dr Enzmann MSE Magnesium 300 mg - 120 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann MSE Magnis 300 mg - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €48.59
    Vieneto kaina€0.40 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules Dr Enzmann EnzOmega® MSE - 60 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann EnzOmega ® MSE - 60 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €44.19
    Vieneto kaina€0.74 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin B3 MSE - 180 Capsules Dr Enzmann Vitamin B3 MSE - 180 Capsules Dr Enzmann Vitamin B3 MSE - 180 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas B3 MSE - 180 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €32.19
    Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin B12 MSE - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE - 120 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas B12 MSE - 120 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €49.89
    Vieneto kaina€0.42 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Selenium MSE - 120 Tablets Dr Enzmann Selenium MSE - 120 Tablets Dr Enzmann Selenium MSE - 120 Tablets
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Selenas MSE - 120 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €35.69
    Vieneto kaina€0.30 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann MSE divalent zinc - 120 Tablets Dr Enzmann MSE divalent zinc - 120 Tablets Dr Enzmann MSE divalent zinc - 120 Tablets

    Mito Pharma

    Dr Enzmann MSE dvivalentis cinkas - 120 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €37.59
    Vieneto kaina€0.31 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IU - 90 Capsules Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IU - 90 Capsules Dr Enzmann Vitamin D3 MSE 2000 IU - 90 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas D3 MSE 2000 TV - 90 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €43.69
    Vieneto kaina€0.49 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 90 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 90 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 90 Tablets
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas C MSE matrica 500 mg - 90 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €31.39
    Vieneto kaina€0.35 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann MSE divalent manganese - 120 Tablets Dr Enzmann MSE divalent manganese - 120 Tablets Dr Enzmann MSE divalent manganese - 120 Tablets
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann MSE dvivalentis manganas - 120 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €36.89
    Vieneto kaina€0.31 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Enzmann Alpha-NeuroMit R-Alpha Lipoic Acid 200 mg - 90 Capsules Dr. Enzmann Alpha-NeuroMit R-Alpha Lipoic Acid 200 mg - 90 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr. Enzmann Alpha-NeuroMit R-alfa lipo rūgštis 200 mg – 90 kapsulės

    No reviews
    Įprasta kaina €93.99
    Vieneto kaina€1.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules
    Išparduota

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €33.19
    Vieneto kaina€0.55 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules
    15% nuolaida

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €27.19 Įprasta kaina €31.99
    Vieneto kaina€0.45 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann MSE divalent manganese - 120 Tablets Dr Enzmann MSE divalent manganese - 120 Tablets Dr Enzmann MSE divalent manganese - 120 Tablets
    24% nuolaida

    Mito Pharma

    Dr Enzmann MSE dvivalentis manganas - 120 tablečių

    No reviews
    Akcijos kaina €27.11 Įprasta kaina €35.49
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets
    5% nuolaida

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitaminas C MSE matrica 500 mg - 30 tablečių

    No reviews
    Akcijos kaina €13.86 Įprasta kaina €14.59
    Vieneto kaina€0.46 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau

Mito Pharma yra vokiečių prekės ženklas, siūlantis Dr. Enzmann moksliškai suformuluotus maisto papildus. Naudodama patentuotą MSE ( daugiasluoksnę ilgalaikio veikimo ) technologiją ir aukščiausios kokybės ingredientus , Mito Pharma tiekia farmacijos kokybės maisto papildus, sukurti per dešimtmečius trukusius mokslinius tyrimus.

Vokietijos farmacijos mokslas

Dr. Franz Enzmann sukūrė MSE technologiją, kuri suteikia „Mito Pharma“ produktams unikalias ilgalaikio veikimo savybes. Ši patentuota matricos sistema užtikrina, kad maistinės medžiagos būtų išsiskiriančios palaipsniui per kelias valandas, o ne visos iš karto ,, taip pagerinant absorbciją ir sumažinant virškinimo stresą. Šios prekės ženklo maisto papildai atspindi dešimtmečius trukusius farmacijos mokslinius tyrimus ir vokišką gamybos tikslumą.

„Mito Pharma“ produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlome visą dr. Enzmanno produktų asortimentą. Vitaminas C „MSE Matrix“ yra 30 , 90 , ir 180 tablečių ( 500 mg ) . Vitaminas D3 MSE 2000 IU ( 90 kapsulės ) ir B12 MSE įprasto ir MAX stiprumo ( 120 kapsulės ) suteikia būtinus vitaminus. Vitaminas B3 MSE ( 180 kapsulės ) ir B-kompleksas MSE ( 30 kapsulės ) užtikrina visą B vitaminų kiekį.

Mineralai apima MSE Magnesium 300mg ( 60 ir 120 kapsulių ) , Divalent Zinc and Manganese ( 120 tablečių ) , ir Selenium MSE/Selemit MSE 200 mcg. Specialūs produktai apima EnzOmega ® MSE ( 60 kapsulių ) , Alfa lipo rūgštis 200 mg ( 90 kapsulių ) , ir BactoFlor ® probiotikai ( 90 kapsulės ir 60 g maišelis vaikams ) . DentoMit dantų gelis ( 5 ml ) ir Molkur Bauchtropfen išrūgų koncentratas ( 250 ml ) teikia specialią pagalbą.

Kodėl verta rinktis „Mito Pharma“

„Mito Pharma“ siūlo vokiškas farmacijos naujoves su patentuota ilgalaikio veikimo technologija. Dr. Enzmann dešimtmečius trunkantys tyrimai užtikrina tikrą veiksmingumą. Tiems, kurie ieško moksliškai pažangių papildų su patikrintomis pristatymo sistemomis , Mito Pharma siūlo farmacijos kokybės produktus.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį