Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Naturalne Aromaty

Naturalne Aromaty

(90 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Fresh House - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Fresh House - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €2.09
    Vieneto kaina€2.09 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Milioner (Pacco Rabane, 1 Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Milioner (Pacco Rabane, 1 Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Milioner (Pacco Rabane, 1 Million) - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Milioner (Pacco Rabane,1 Million) - 12 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €2.09
    Vieneto kaina€1.74 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Quince - 12 ml
    11% nuolaida

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Quince - 12 ml

    5 reviews
    Akcijos kaina €1.69 Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€140.83 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Lady (Pacco Rabane, Lady Million) - 12 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€157.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Lavender - 10 ml
    Išparduota

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Levandų kvapusis aliejus - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€199.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Orange and Vanilla - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Apelsinas ir vanilė - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€199.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Jasmine - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Jasmine - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€1.99 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Dream (Calvin Klein, Euhporia) - 12 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€1.66 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Egyptian Nights - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Egipto naktys - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €2.09
    Vieneto kaina€2.09 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil White Musk - 10 ml
    Išparduota

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus White Musk - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€19.90 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Essential Oil Rosemary - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Rozmarinų eterinis aliejus - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €2.09
    Vieneto kaina€2.09 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Chocolate with Orange and Cinnamon - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Šokoladas su apelsinais ir cinamonu - 12 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€1.66 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Musk - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Musk - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€199.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Essential Blend Stress - 10 ml
    Išparduota

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Eterinis mišinys Stresas - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €2.39
    Vieneto kaina€239.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Essential Oil The Scent of Christmas - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Eterinis aliejus Kalėdų kvapas - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€19.90 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Essential Oil Ylang - 12 ml Naturalne Aromaty Essential Oil Ylang - 12 ml
    12% nuolaida

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Ylang eterinis aliejus - 12 ml

    1 review
    Akcijos kaina €3.79 Įprasta kaina €4.29
    Vieneto kaina€31.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Sandalwood - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Sandalwood - 12 ml
    Išparduota

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Sandalmedis - 12 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€1.66 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Essential Oil Lavender - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Levandų eterinis aliejus - 10 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €3.89
    Vieneto kaina€3.89 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Rose - 10 ml
    5% nuolaida

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Rose - 10 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €1.79 Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€17.90 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Patchouli - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Patchouli - 12 ml Naturalne Aromaty Fragrance Oil Patchouli - 12 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Patchouli - 12 ml

    1 review
    Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€1.58 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil English Rose - 10 ml
    5% nuolaida

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus English Rose - 10 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €1.79 Įprasta kaina €1.89
    Vieneto kaina€1.79 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Oil Opium - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis aliejus Opiumas - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€19.90 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Naturalne Aromaty Fragrance Vanilla - 10 ml

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Kvapusis vanilės aromatas - 10 ml

    1 review
    Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€199.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Kitas

Naturalne Aromaty yra Lenkijos prekės ženklas, siūlantis grynuosius eterinius aliejus ir aromaterapijos mišinius. Naudodamas terapinės kokybės aliejus, gautus iš kokybiškų augalų, Naturalne Aromaty suteikia aromaterapijos privalumus sveikatingumo siekiantiems vartotojams.

Lenkijos aromaterapijos kokybė

Naturalne Aromaty tiekia eterinius aliejus aromaterapijai, natūralios kosmetikos gamybai, ir namų kvapams. Prekės ženklas orientuojasi į grynumą ir autentiškumą, tiekiant aliejus, kurie atitinka aromaterapijos specialistų lūkesčius. Jų asortimentas apima populiarius eterinius aliejus ir funkcinius mišinius, skirtus konkretiems sveikatingumo tikslams.

Naturalne Aromaty Produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo Naturalne Aromaty eterinius aliejus ir mišinius. Atskirų aliejų asortimentą sudaro bergamotė, arbatmedis (12 ml), rožinis medis (12 ml), pelargonija, gvazdikėliai, greipfrutas, ir kadagys (, visi 10 ml). Eterinis mišinys „Stress“ (10 ml) suderina raminančius aliejus, skirtus atsipalaidavimui. Kvapioji aliejaus Oriental (12 ml) suteikia šiltą, egzotišką kvapą namams ir aromaterapijos difuzoriams.

Kodėl verta rinktis Naturalne Aromaty

Naturalne Aromaty siūlo Lenkijos eterinių aliejų kokybę už prieinamą kainą. Šios prekės ženklo gryni aliejai suteikia autentiškus aromaterapijos privalumus. Tiems, kurie ieško kokybiškų eterinių aliejų difuzoriams, masažui, arba namų kosmetikai, Naturalne Aromaty siūlo terapinės kokybės produktus iš patikimo lenkų šaltinio.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį