Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Nature's Answer
Nature's Answer

Nature's Answer

(8 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Šermukšnio lapų ekstraktas, Skystasis ekstraktas be alkoholio - 30 ml

    3 reviews
    Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€5.56 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Ashwagandha, skystas ekstraktas be alkoholio 2000 mg - 60 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €23.99
    Vieneto kaina€4.00 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite balinamoji dantų pasta - 113 g

    2 reviews
    Įprasta kaina €8.79
    Vieneto kaina€77.79 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    10% nuolaida

    Nature's Answer

    Nature's Answer Raudonųjų dobilų antžeminės dalys, Skystas ekstraktas be alkoholio 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.33 Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€4.44 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Pieno raktažolių sėklų ekstraktas, Skystas ekstraktas be alkoholio 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.69
    Vieneto kaina€5.23 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer Licorice, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    Išparduota

    Nature's Answer

    Nature's Answer Saldymedžio saldymedžio ekstraktas, skysčio ekstraktas be alkoholio 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€5.26 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Skystas magnio malatas ir glicinatas, Mandarinas – 480 ml

    1 review
    Įprasta kaina €23.89
    Vieneto kaina€49.77 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nature's Answer Echinacea, Alcohol-Free 1000 mg - 60 ml
    5% nuolaida

    Nature's Answer

    Nature's Answer Ežiuolė, Be alkoholio 1000 mg - 60 ml

    1 review
    Akcijos kaina €21.75 Įprasta kaina €22.89
    Vieneto kaina€3.63 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau

Nature's Answer yra amerikiečių žolinių papildų prekės ženklas, nuo 1972 m. specializuojasi skystų ekstraktų gamyboje. Naudodami savo firmines bealkoholes formules ir pažangią Bio-Chelated ekstrahavimo technologiją, Nature's Answer tiekia biologiškai labai prieinamus žolinius papildus.

Skystų žolelių kokybė

Nature's Answer buvo pirmieji, pradėję gaminti bealkoholius skystus žolelių ekstraktus, kad botaniniai maisto papildai taptų prieinami tiems, kurie vengia alkoholio dėl sveikatos, religinių, ar skonio priežasčių. Jų biologinio chelatavimo ekstrahavimo procesas sukuria biologiškai labai prieinamus papildus, kurie žoleles pateikia lengvai įsisavinama skysta forma. Šis įsipareigojimas diegti novatoriškus ekstrahavimo procesus padarė juos skystų žolelių preparatų rinkos lyderiais.

Nature's Answer Produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlo Nature's Answer bealkoholinį skystą žolelių ekstraktai . Asortimentą sudaro Ashwagandha 2000 mg (60 ml), Echinacea 1000 mg (60 ml), Pieno thistle sėklos 2000 mg (30 ml), raudonojo dobilų antžeminės dalys 2000 mg (30 ml), saldymedžio 2000 mg (30 ml), ir deviažolės lapai (30 ml). Visi produktai yra pagaminti naudojant prekės ženklo „Bio-Chelated“ ekstrahavimo technologiją, užtikrinančią maksimalų įsisavinimą. PerioBrite balinanti dantų pasta (113 g) pratęsia natūralų požiūrį į burnos priežiūrą.

Kodėl verta rinktis Nature's Answer

Nature's Answer siūlo amerikietišką žolelių ekspertizę su aukščiausios kokybės bealkoholine skysčio ekstraktu. Daugiau nei 50 metų patirtis užtikrina kokybę ir veiksmingumą. Tiems, kurie ieško gerai įsisavinamų skystų žolelių papildų be alkoholio, Nature's Answer siūlo patikimą originalą.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį