Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Naujos prekės

Naujos prekės

(215 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g
    25% nuolaida
    Naujiena

    Mars

    SNICKERS Hi-Protein batonėlis, Crisp Milk Chocolate - 55 g

    No reviews
    Akcijos kaina €2.54 Įprasta kaina €3.39
    Vieneto kaina€4.62 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Protego Vitamin K2+D3 - 30 Capsules
    10% nuolaida
    Naujiena

    Salvum

    Protego Vitaminas K2+D3 – 30 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €4.31 Įprasta kaina €4.79
    Vieneto kaina€0.14 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% nuolaida
    Naujiena

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €8.25 Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€5.50 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Panaseus Fertility for Women - 50 Capsules
    10% nuolaida
    Naujiena

    Yango

    Panaseus Vaisingumas moterims - 50 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €9.08 Įprasta kaina €10.09
    Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% nuolaida
    Naujiena

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Kofeinas, Citrina - 745 g

    No reviews
    Akcijos kaina €14.48 Įprasta kaina €18.99
    Vieneto kaina€19.44 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml CureSupport Glutathion GSH liposomal - 100 ml
    10% nuolaida
    Naujiena

    CureSupport

    CureSupport Glutationas GSH liposominis - 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €16.64 Įprasta kaina €18.49
    Vieneto kaina€16.64 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Kenay L-Proline Amino Acid 520 mg - 60 Capsules
    10% nuolaida
    Naujiena

    Kenay

    Kenay L-prolino aminorūgštis 520 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €14.03 Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€0.23 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml
    10% nuolaida
    Naujiena

    Durex

    Durex Žaisti Vandens pagrindo lubrikantinis gelis vyšnioms - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €4.22 Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g
    19% nuolaida
    Naujiena

    Fitness Authority

    „Fitness Authority So Good!“ „Vital Mushrooms“ – 160 g

    No reviews
    Akcijos kaina €12.05 Įprasta kaina €14.89
    Vieneto kaina€75.31 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml
    41% nuolaida
    Naujiena

    Wellbear

    Wellbear Šalto spaudimo kamelijos aliejus - 250 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €2.72 Įprasta kaina €4.59
    Vieneto kaina€10.88 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g
    10% nuolaida
    Naujiena

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, citrinu kokteilis - 300 g

    No reviews
    Akcijos kaina €9.89 Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€32.97 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Peak Omega-3 - 400 Capsules
    10% nuolaida
    Naujiena

    Peak

    Peak Omega-3 - 400 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €40.31 Įprasta kaina €44.79
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Full Spectrum Blessed Thistle 400 mg - 90 Capsules
    19% nuolaida
    Naujiena

    Swanson

    Swanson Visapusiškas palaimintasis erškėtuogynas 400 mg - 90 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €7.01 Įprasta kaina €8.69
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Orange Oil - 250 ml
    10% nuolaida
    Naujiena

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect aliejus, Žolelių ir apelsinų aliejus – 250 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €40.40 Įprasta kaina €44.89
    Vieneto kaina€161.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml Invex Remedies Ag123 Antibacterial Tonic with Monojonic Silver - 100 ml
    15% nuolaida
    Naujiena

    Invex Remedies

    Invex Remedies Ag123 Antibakterinis tonikas su monojoniniu sidabru - 100 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.85 Įprasta kaina €16.29
    Vieneto kaina€13.85 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 Tablets
    15% nuolaida
    Naujiena

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas K2 MK-7 200 mcg – 120 tablečių

    No reviews
    Akcijos kaina €6.71 Įprasta kaina €7.89
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Palce Lizać Clarified Ghee Butter, Vanilla - 35 g
    15% nuolaida
    Naujiena

    Palce Lizać

    Palce Lizać Išgrynintas ghee sviestas , Vanilė – 35 g

    No reviews
    Akcijos kaina €3.56 Įprasta kaina €4.19
    Vieneto kaina€10.17 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml
    36% nuolaida
    Naujiena

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas D3 Forte 2000 TV, lašai - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €3.82 Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina€1.13 /ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece
    10% nuolaida
    Naujiena

    GingerOrganic

    GingerOrganic menstruacinė taurelė, S dydis - 1 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €13.76 Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    36% nuolaida
    Naujiena

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas A + E 800 mcg, lašai - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €5.35 Įprasta kaina €8.39
    Vieneto kaina€1.78 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml
    28% nuolaida
    Naujiena

    Bilovit

    Wellbear šalto spaudimo garstyčių aliejus - 250 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €4.04 Įprasta kaina €5.59
    Vieneto kaina€16.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml
    36% nuolaida
    Naujiena

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas D3 2000 TV, lašai - 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €3.05 Įprasta kaina €4.79
    Vieneto kaina€1.02 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules
    15% nuolaida
    Naujiena

    Wellbear

    Wellbear Kudzu Root 500 mg - 60 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €8.92 Įprasta kaina €10.49
    Vieneto kaina€0.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 9
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį