Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Nine Less

Nine Less

(8 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Gaukite iki 25 % nuolaidą pasirinktiems „Vitaler“ gaminiams
    Peržiūrėti dabar
  • Nine Less A-Control Serum with 10% Azelaic Acid - 30 ml Nine Less A-Control Serum with 10% Azelaic Acid - 30 ml Nine Less A-Control Serum with 10% Azelaic Acid - 30 ml
    Išparduota

    Nine Less

    Nine Less A-Control serumas su 10% azelaino rūgštimi – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.19
    Vieneto kaina€63.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less B-Boost Serum with 1% Kojic Acid - 30 ml Nine Less B-Boost Serum with 1% Kojic Acid - 30 ml Nine Less B-Boost Serum with 1% Kojic Acid - 30 ml
    21% nuolaida

    Nine Less

    Nine Less B-Boost serumas su 1% kojic rūgštimi – 30 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.39 Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€41.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less Hydra-Max Deep Infusion Serum - 50 ml Nine Less Hydra-Max Deep Infusion Serum - 50 ml Nine Less Hydra-Max Deep Infusion Serum - 50 ml

    Nine Less

    „Nine Less Hydra-Max“ giliai įsigeriantis serumas – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.59
    Vieneto kaina€37.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g
    25% nuolaida

    Nine Less

    „Nine Less Essentials“ raminantis saulės kremas su UV apsauga SPF 50+ – 50 g

    1 review
    Akcijos kaina €8.94 Įprasta kaina €11.99
    Vieneto kaina€17.88 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less A-Control Azelaic Acid Cream - 50 ml Nine Less A-Control Azelaic Acid Cream - 50 ml Nine Less A-Control Azelaic Acid Cream - 50 ml

    Nine Less

    „Nine Less A-Control“ azelainės rūgšties kremas – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€33.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less Ever-Youth Dual Effect Eye Cream - 20 ml Nine Less Ever-Youth Dual Effect Eye Cream - 20 ml Nine Less Ever-Youth Dual Effect Eye Cream - 20 ml Nine Less Ever-Youth Dual Effect Eye Cream - 20 ml
    Naujiena

    Nine Less

    „Nine Less Ever-Youth“ dvigubo poveikio akių kremas – 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €20.59
    Vieneto kaina€102.95 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less MELA-PRO Rice & TXA Toner - 200 ml Nine Less MELA-PRO Rice & TXA Toner - 200 ml Nine Less MELA-PRO Rice & TXA Toner - 200 ml
    Naujiena

    Nine Less

    „Nine Less MELA-PRO“ ryžių ir TXA tonikas – 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€83.95 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nine Less B-Boost 10% Niacinamide Serum - 30 ml Nine Less B-Boost 10% Niacinamide Serum - 30 ml Nine Less B-Boost 10% Niacinamide Serum - 30 ml

    Nine Less

    „Nine Less B-Boost“ 10 % niacinamido serumas – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.69
    Vieneto kaina€55.63 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau

Nine Less yra korėjietiškas odos priežiūros prekės ženklas, siūlantis tikslinės veiklos serumus su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. Naudodamas formules, kurių sudėtyje yra veiksmingos koncentracijos kojic rūgšties ir azelaic rūgšties, Nine Less siūlo rezultatus duodančius K-Beauty produktus, skirtus konkrečioms odos problemoms spręsti.

Koncentruoti K-Beauty aktyvūs ingredientai

Nine Less dėmesį skiria serumų, kurių sudėtyje yra veiksmingos koncentracijos galingų aktyvių ingredientų, kūrimui. Vietoj simbolinių kiekių, prekės ženklas naudoja klinikinę reikšmę turinčias aktyviųjų ingredientų, tokių kaip kojic rūgštis ir azelaic rūgštis, koncentracijas. Šis praktiškas požiūris patinka odos priežiūros entuziastams, kurie supranta ingredientų koncentracijas ir nori produktų, kurie duoda rezultatų.

„Nine Less“ produktai „Medpak“

„Medpak“, siūlome „Nine Less“ tikslinį serumą . „B-Boost Serum“ su 1% kojic rūgšties (30 ml) skirtas hiperpigmentacijai ir tamsioms dėmėms, nes šis galingas šviesinantis ingredientas žinomas dėl melanino gamybos slopinimo. A-Control serumas su 10% azelaino rūgštimi (30 ml) skirtas kovoti su spuogais, paraudimu, ir nelygiu odos tonu, nes šis daugiafunkcinis ingredientas yra švelnus Enough jautriai odai ir duoda reikšmingų rezultatų.

Kodėl rinktis Nine Less

Nine Less siūlo K-Beauty produktus su sąžiningomis, veiksmingomis aktyviųjų ingredientų koncentracijomis. Prekės ženklo skaidrumas dėl procentinių dalių kelia pasitikėjimą. Tiems, kurie ieško korėjietiškų serumų su klinikiniais aktyviais ingredientais, kurių koncentracija yra tikrai veiksminga, „Nine Less“ siūlo tikrai veiksmingus sprendimus.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį