Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Numbuzin

Numbuzin

(31 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Essence - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Essence – 50 ml

    8 reviews
    Įprasta kaina €25.59
    Vieneto kaina€51.18 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.9 NAD PDRN Toner - 150 ml Numbuzin No.9 NAD PDRN Toner - 150 ml Numbuzin No.9 NAD PDRN Toner - 150 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.9 NAD PDRN Tonikas - 150 ml

    7 reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€98.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml

    Numbuzin

    Numbuzin Nr. 9 NAD Retinol Volumetox akių kremas – 10 ml

    4 reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€147.90 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin NO.9 NAD+ Hydrogel Eye Patches – 10 Pieces Numbuzin NO.9 NAD+ Hydrogel Eye Patches – 10 Pieces Numbuzin NO.9 NAD+ Hydrogel Eye Patches – 10 Pieces
    10% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin NO.9 NAD+ hidrogelio akių pleistrai – 10 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €11.51 Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€1.15 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml

    Numbuzin

    „Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence“ – 50 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€37.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Face Essence - 30 ml Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Face Essence - 30 ml Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Face Essence - 30 ml
    Išparduota

    Numbuzin

    Numbuzin No.9 NAD Bio Lifting Face Essence - 30 ml

    1 review
    Įprasta kaina €24.59
    Vieneto kaina€81.97 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.9 NAD Bio-Lifting Full Face Mask - 4 Pieces Numbuzin No.9 NAD Bio-Lifting Full Face Mask - 4 Pieces Numbuzin No.9 NAD Bio-Lifting Full Face Mask - 4 Pieces
    Išparduota
    10% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin No.9 NAD Bio-Lifting Full Face Mask – 4 vnt.

    1 review
    Akcijos kaina €17.72 Įprasta kaina €19.69
    Vieneto kaina€4.43 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5+ Vitamin Concentrated Serum - 30 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.5+ koncentruotas vitaminų serumas - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €21.09
    Vieneto kaina€70.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces Numbuzin No.5+ Brightening Pads with Vitamins and Niacinamide - 70 pieces
    30% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin No.5+ šviesinantys įklotai su vitaminais ir niacinamidu - 70 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €15.18 Įprasta kaina €21.69
    Vieneto kaina€0.22 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No. 6 Deep Sleep Mask Serum - 50 ml Numbuzin No. 6 Deep Sleep Mask Serum - 50 ml
    20% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin No. 6 Deep Sleep Mask Serum - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €16.55 Įprasta kaina €20.69
    Vieneto kaina€331.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml
    Išparduota

    Numbuzin

    Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner – 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€68.95 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Firming Serum - 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Firming Serum - 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Firming Serum - 30 ml
    15% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin No.2 Rose PDRN kolageno stangrinamasis serumas – 30 ml

    1 review
    Akcijos kaina €16.94 Įprasta kaina €19.99
    Vieneto kaina€56.47 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No. 1 Pantothenic B5 Active Soothing Serum - 50 ml Numbuzin No. 1 Pantothenic B5 Active Soothing Serum - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No. 1 Pantothenic B5 Active Soothing Serum - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€373.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.3 Skin Softening Serum - 50 ml Numbuzin No.3 Skin Softening Serum - 50 ml Numbuzin No.3 Skin Softening Serum - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.3 odą minkštinantis serumas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €24.29
    Vieneto kaina€485.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot Ampoule - 10 g Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot Ampoule - 10 g Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot Ampoule - 10 g
    Išparduota

    Numbuzin

    „Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot“ ampulė – 10 g

    1 review
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€186.90 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml
    10% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin Nr. 1 Pantoteno B5 aktyvus raminantis veido kremas – 80 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €17.45 Įprasta kaina €19.39
    Vieneto kaina€21.81 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml
    Išparduota

    Numbuzin

    Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €26.19
    Vieneto kaina€523.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No. 5+ Vitamin Boosting Essential Toner - 200 ml Numbuzin No. 5+ Vitamin Boosting Essential Toner - 200 ml Numbuzin No. 5+ Vitamin Boosting Essential Toner - 200 ml
    20% nuolaida

    Numbuzin

    Numbuzin No. 5+ Vitamin Boosting Essential Toner – 200 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €12.63 Įprasta kaina €15.79
    Vieneto kaina€63.15 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml Numbuzin No.5 Vitamin Glutathione Dark Spot Laser Cream - 50 ml

    Numbuzin

    „Numbuzin No.5“ vitamino glutationo kremas nuo pigmentinių dėmių, skirtas naudoti po lazerio procedūrų – 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €23.29
    Vieneto kaina€46.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask - 4 Pieces

    Numbuzin

    Numbuzin No.2 Rose PDRN naktinė kolageno kaukė – 4 vnt.

    1 review
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€4.20 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €18.69
    Vieneto kaina€37.38 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.4 Toning Pads with Anti Sebum P - 70 Pieces Numbuzin No.4 Toning Pads with Anti Sebum P - 70 Pieces Numbuzin No.4 Toning Pads with Anti Sebum P - 70 Pieces

    Numbuzin

    Numbuzin No.4 tonizuojantys tamponai su apsauga nuo riebalų P - 70 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €17.79
    Vieneto kaina€0.25 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Numbuzin No.5 Glutathione Vitamin Tone-up Sun Serum - 30 ml Numbuzin No.5 Glutathione Vitamin Tone-up Sun Serum - 30 ml Numbuzin No.5 Glutathione Vitamin Tone-up Sun Serum - 30 ml

    Numbuzin

    „Numbuzin No.5“ glutationo ir vitaminų tonizuojantis saulės serumas – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €19.59
    Vieneto kaina€65.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Numbuzin yra populiarus korėjietiškas odos priežiūros prekės ženklas, žinomas dėl savo numeruotų serumų sistemos ir novatoriškų formulių. Su tokiais populiariomis prekėmis kaip Nr. 3 odą minkštinantis serumas ir Nr. 5 vitaminų serumas , Numbuzin tapo K-Beauty fenomenu dėl savo veiksmingos , mokslu pagrįstos odos priežiūros.

K-Beauty sensacija

Numbuzin numeruota pavadinimų sistema leidžia intuityviai kurti odos priežiūros rutiną – kiekvienas numeris skirtas konkrečiai problemai spręsti. Prekės ženklas tapo populiarus dėl produktų, kurie tikrai veikia, , nuo stiklo odos serumų iki novatoriškų saulės esencijų. Jų formulės derina madingas K-Beauty tekstūras su veiksmingais aktyviais ingredientais.

„Numbuzin“ produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlome visą „Numbuzin“ produktų asortimentą. serumai apima Nr. 1 „Pantothenic B5 Active Soothing“ ( 50 ml ) raminimui , Nr. 2 „Protein 43% Kreminis serumas ( 50 ml ) maitinimui , populiarus Nr. 3 Odos minkštinantis serumas ( 50 ml ) stiklo odos spindesiui , Nr. 4 Kolagenas 73 % Pudingo serumas ( 50 ml ), skirtas odos stangrinimui , Nr. 5 Serumas, pašalinantis odos trūkumus ( 50 ml ) ir Nr. 5+ Vitamino koncentruotas serumas ( 30 ml ), skirtas odos šviesinimui , Nr.6 Deep Sleep Mask Serum ( 50 ml ), skirtas naktiniam odos atsinaujinimui , ir Nr. 7 Mild Green Soothing Serum ( 50 ml ), skirtas jautriai odai.

Pads apima Nr. 3 Radiance Glowing Jumbo Essence Pad ( 70 vnt. ) , Nr.4 tonizuojančios servetėlės su Anti Sebum P ( 70 vnt. ) , ir Nr. 5+ šviesinančios servetėlės su vitaminais ir niacinamidu ( 70 vnt. ) . Nr. 1 Clear Filter Sun Essence SPF50+ ( 50 ml ) suteikia lengvą apsaugą nuo saulės .

Kodėl verta rinktis „Numbuzin“

„Numbuzin“ siūlo populiarią K-Beauty kosmetiką, kurios populiarumas pagrįstas realiais rezultatais. Šios prekės ženklo numeruota sistema leidžia intuityviai pasirūpinti veiksminga odos priežiūra. Tiems, kurie ieško madingų korėjietiškų serumų , kurie tikrai veikia ,, „Numbuzin“ siūlo produktus, kurie pelnė savo šlovę.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį