Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Išpardavimas

Išpardavimas

(1226 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Vitaminas D3 + K2 - 90 tablečių

    35 reviews
    Akcijos kaina €2.96 Įprasta kaina €3.29
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets
    10% nuolaida

    OstroVit

    Ostrovit Berberinas 500 mg - 90 tablečių

    46 reviews
    Akcijos kaina €6.20 Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 kapsulių

    28 reviews
    Akcijos kaina €5.84 Įprasta kaina €6.49
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Natrio butiratas - 90 kapsulių

    32 reviews
    Akcijos kaina €7.46 Įprasta kaina €8.29
    Vieneto kaina€0.08 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Vitaminas C 1000 mg - 90 tablečių

    15 reviews
    Akcijos kaina €3.86 Įprasta kaina €4.29
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Magnio citratas 400 mg + B6 - 90 tablečių

    17 reviews
    Akcijos kaina €4.22 Įprasta kaina €4.69
    Vieneto kaina€0.05 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Melatoninas 1 mg - 180 tablečių

    10 reviews
    Akcijos kaina €3.68 Įprasta kaina €4.09
    Vieneto kaina€0.02 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Eritritritolis, natūralus - 1000 g

    31 reviews
    Akcijos kaina €9.35 Įprasta kaina €10.39
    Vieneto kaina€9.35 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit L-teaninas - 90 kapsulių

    12 reviews
    Akcijos kaina €6.20 Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 kapsulių

    10 reviews
    Akcijos kaina €8.90 Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Jūrų kolagenas + hialurono rūgštis ir vitaminas C - 90 tablečių

    14 reviews
    Akcijos kaina €6.38 Įprasta kaina €7.09
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Cinko pikolinatas - 150 tablečių

    9 reviews
    Akcijos kaina €4.49 Įprasta kaina €4.99
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 kapsulių

    21 reviews
    Akcijos kaina €11.96 Įprasta kaina €13.29
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Vitaminas D3 + K2 + kalcis - 90 tablečių

    11 reviews
    Akcijos kaina €6.11 Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% nuolaida

    Ostrovit

    Ostrovit Taurino milteliai - 300 g

    6 reviews
    Akcijos kaina €5.84 Įprasta kaina €6.49
    Vieneto kaina€19.47 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml
    25% nuolaida

    Bilovit

    Bilovit „“ eterinis aliejus nuo uodų – 10 ml

    8 reviews
    Akcijos kaina €1.71 Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€1.71 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% nuolaida

    Pharmovit

    Pharmovit Kolagenas 12 000 Max - 30x30 ml

    16 reviews
    Akcijos kaina €50.75 Įprasta kaina €56.39
    Vieneto kaina€1.69 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • PharmoVit Beetroot 10% Nitrates - 90 Capsules
    10% nuolaida

    Pharmovit

    Pharmovit Burokėliai 10% nitratų - 90 kapsulių

    6 reviews
    Akcijos kaina €9.62 Įprasta kaina €10.69
    Vieneto kaina€0.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% nuolaida

    Progress Labs

    Progress Labs Alfa lipoinė rūgštis (ALA) 600 mg - 120 kapsulių

    11 reviews
    Akcijos kaina €24.79 Įprasta kaina €27.59
    Vieneto kaina€0.21 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% nuolaida

    Pharmovit

    Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Akcijos kaina €19.79 Įprasta kaina €21.99
    Vieneto kaina€39.58 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% nuolaida

    Pharmovit

    Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml

    6 reviews
    Akcijos kaina €20.24 Įprasta kaina €22.49
    Vieneto kaina€40.48 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces
    5% nuolaida

    Activlab

    Activlab De Luxe prieš treniruotę - 12 vienetų

    2 reviews
    Akcijos kaina €18.99 Įprasta kaina €19.99
    Vieneto kaina€1.58 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% nuolaida

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Akcijos kaina €28.04 Įprasta kaina €31.19
    Vieneto kaina€62.31 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 52
  • Kitas

Atraskite puikius pasiūlymus kruopščiai atrinktų maisto papildų, vitaminų ir sveikatingumo produktų mūsų išpardavimo kolekcijoje. „Medpak" tikime, kad kokybė neturi būti brangi. Todėl reguliariai siūlome specialias nuolaidas patikimiems produktams iš tarptautiniu mastu pripažintų prekių ženklų, kad jūsų kelias į geresnę sveikatą būtų prieinamesnis.

Kokybiški sveikatingumo produktai mažesnėmis kainomis

Mūsų išpardavimo skyriuje rasite besikeičiantį maisto papildų ir sveikatos produktų asortimentą, atitinkantį mūsų aukštus kokybės ir efektyvumo standartus. Nuo būtinų vitaminų ir mineralų iki specializuotų formulių energijai, imunitetui ir bendrai gerovei – rasite produktų, kurie padės siekti sveikatos tikslų neapkraunant biudžeto. Kiekvienas šios kolekcijos produktas yra iš prekių ženklų, kuriais pasitikime, įskaitant NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals ir daugelį kitų.

Ką rasite mūsų išpardavimo kolekcijoje

Nesvarbu, ar norite pasipildyti kasdienių būtinybių atsargas, ar išbandyti ką nors naujo, mūsų nuolaidų asortimentas siūlo puikias galimybes. Naršykite vitaminus ir maisto papildus, kurie palaiko įvairius sveikatos aspektus – nuo imuninės funkcijos iki kognityvinių gebėjimų. Taip pat galite atrasti produktų kaulų ir sąnarių palaikymui, virškinimo gerovei ar natūraliai energijai. Asortimentas reguliariai keičiasi, todėl verta dažnai užsukti ir rasti naujų pasiūlymų.

Pirkite protingai, būkite sveiki

Rūpintis savo sveikata neturėtų būti prabanga. Mūsų išpardavimo kolekcija palengvina prieigą prie jums reikalingų maisto papildų ir sveikatingumo produktų jums tinkamomis kainomis. Su greitu pristatymu Europoje ir plačiu tarptautinių prekių ženklų pasirinkimu „Medpak" pristato patikimus sveikatos sprendimus tiesiai prie jūsų durų. Tyrinėkite visą mūsų sveikatai skirtų maisto papildų asortimentą ir raskite paramą, kurios nusipelno jūsų kūnas.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį