Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Tocobo

Tocobo

(17 prekės (-ių))
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Tocobo Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml

    Tocobo

    Tocobo „ Bio“ vandeningas saulės kremas SPF50 PA++++ – 50 ml

    1 review
    Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€255.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++ - 19 g

    Tocobo

    Tocobo medvilninis minkštas saulės stimuliatorius SPF50+ PA++++ - 19 g

    No reviews
    Įprasta kaina €15.09
    Vieneto kaina€7.94 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Vita Glazed Lip Mask - 20 ml Tocobo Vita Glazed Lip Mask - 20 ml

    Tocobo

    Tocobo Vita glazūruota lūpų kaukė - 20 ml

    1 review
    Įprasta kaina €12.49
    Vieneto kaina€624.50 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Calamine Pore Control Cleansing Oil - 200 ml Tocobo Calamine Pore Control Cleansing Oil - 200 ml

    Tocobo

    Tocobo Calamine Pore Control valomasis aliejus - 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €16.29
    Vieneto kaina€81.45 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Lemon Sugar Scrub Lip Mask - 20 ml Tocobo Lemon Sugar Scrub Lip Mask - 20 ml

    Tocobo

    Tocobo citrinų cukraus šveitiklio lūpų kaukė - 20 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€58.95 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Coconut Clay Cleansing Foam - 150 ml
    26% nuolaida

    Tocobo

    Tocobo kokosų molio valomosios putos - 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €7.72 Įprasta kaina €10.39
    Vieneto kaina€51.47 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml Tocobo Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    Tocobo

    Tocobo Vita Tone Up kremas nuo saulės SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€295.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Vita Berry Pore Toner - 150 ml Tocobo Vita Berry Pore Toner - 150 ml

    Tocobo

    Tocobo Vita Vita Berry porų tonikas - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €14.29
    Vieneto kaina€95.27 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Collagen Brightening Eye Gel Cream - 30 ml Tocobo Collagen Brightening Eye Gel Cream - 30 ml Tocobo Collagen Brightening Eye Gel Cream - 30 ml Tocobo Collagen Brightening Eye Gel Cream - 30 ml

    Tocobo

    Tocobo kolageno šviesinantis akių gelinis kremas - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€459.67 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Multi Ceramide Cream - 50 ml Tocobo Multi Ceramide Cream - 50 ml
    Išparduota

    Tocobo

    Tocobo Multi Ceramide kremas - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.29
    Vieneto kaina€345.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g Tocobo  Cica Cooling SunStick SPF50+ PA++++ - 18 g
    6% nuolaida

    Tocobo

    Tocobo „ Cica Cooling SunStick“ SPF50+ PA++++ – 18 g

    No reviews
    Akcijos kaina €15.10 Įprasta kaina €15.99
    Vieneto kaina€83.89 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Bifida Biome Essence - 50 ml
    20% nuolaida

    Tocobo

    Tocobo Bifida Biome Essence - 50 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €16.09 Įprasta kaina €20.19
    Vieneto kaina€321.80 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo AHA BHA Lemon Toner - 150 ml

    Tocobo

    Tocobo AHA BHA citrinų tonikas - 150 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €18.99
    Vieneto kaina€94.95 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Išparduota

    Tocobo

    Tocobo Cica raminamasis serumas nuo saulės SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €13.79
    Vieneto kaina€27.58 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 150 ml Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 150 ml Tocobo Vita Soft Daily Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 150 ml
    15% nuolaida

    Tocobo

    „Tocobo Vita Soft“ kasdienis saulės kremas SPF50+ PA++++ – 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €14.32 Įprasta kaina €16.89
    Vieneto kaina€95.47 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g
    Išparduota

    Tocobo

    „Tocobo Cica“ vėsinantis saulės kremas-stiklas SPF50+ – 18 g

    No reviews
    Įprasta kaina €14.39
    Vieneto kaina€79.94 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Tocobo Cica Calming Aqua Pad - 60 Pieces Tocobo Cica Calming Aqua Pad - 60 Pieces Tocobo Cica Calming Aqua Pad - 60 Pieces
    Išparduota

    Tocobo

    Tocobo Cica Calming Aqua Pad - 60 vienetų

    No reviews
    Įprasta kaina €16.79
    Vieneto kaina€0.28 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau

„Tocobo“ yra korėjietiškas odos priežiūros prekės ženklas, specializuojantis švelniose ir veiksmingose formulėse, skirtose jautriai ir mišriai odai. Su keramidais praturtintais kremais, bifida esencijomis ir elegantiškais kremais „Tocobo“ siūlo kruopščiai sukurtus K-Beauty produktus, kurie gerbia natūralią odos pusiausvyrą.

Švelnus K-Beauty meistriškumas

„Tocobo“ kuria produktus, kurie veikia odą, o ne kovoja su ja, , naudodami tokius ingredientus kaip keramidai, , bifida fermentai , ir švelnios rūgštys, kurie palaiko sveiką odos funkcionavimą. Prekės ženklas supranta, kad veiksminga odos priežiūra nebūtinai turi būti agresyvi – matomi rezultatai pasiekiami naudojant maitinančias formules, kuriomis gali pasitikėti net jautri oda.

„Tocobo“ produktai „Medpak“

„Medpak“ , siūlome visą „Tocobo“ produktų asortimentą. Saulės apsauga apima populiarią „Cotton Soft Sun Stick“ , „Bio Watery Sun Cream“ , ir „Vita Tone Up Sun Cream“ – visos su SPF50+ PA++++ reitingu. Odai būtini produktai: „Bifida Biome Essence“ mikrobiomui palaikyti, „Multi Ceramide Cream“ barjerui stiprinti, „Collagen Brightening Eye Gel Cream“ ir „Vita Berry Pore Toner“. Valymo priemonės apima „Coconut Clay Cleansing Foam“ ir „Calamine Pore Control Cleansing Oil“. „Vita Glazed Lip Mask“ suteikia maitinamąjį lūpų priežiūros produktą.

Kodėl rinktis „Tocobo“

„Tocobo“ siūlo švelnius K-Beauty produktus su veiksmingomis formulėmis, sukurtomis jautriai ir reaktyviai odai. Šis prekės ženklas prioritetą teikia odos sveikatai, o ne stipriems aktyviems ingredientams. Tiems, kurie ieško maitinančių korėjietiškų odos priežiūros produktų , kurie nedirgina odos ,, „Tocobo“ siūlo švelnius ir puikius produktus.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį