Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mama ir kūdikis

Mama ir kūdikis

(465 prekės (-ių))
  • Nėštumas ir motinystė
  • Vaikų maitinimas
  • Vaikų sveikata
  • Vaikų higiena
  • Vaikų mityba
  • Čiulptukai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Regular - 14 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Regular - 14 pieces

    Natracare

    Natracare Ekologiški higieniniai įklotai Ultra Regular - 14 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.79
    Vieneto kaina€0.34 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces
    Išparduota

    Natracare

    Natracare Ekologiški higieniniai įklotai Ultra Long su sparneliais - 10 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.59
    Vieneto kaina€0.46 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cloth Nappy Cover - Surfing
    5% nuolaida

    Simed

    Simed Medžiaginis sauskelnių dangtelis - Surfing

    No reviews
    Akcijos kaina €5.39 Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cloth Nappy Cover - Flamingos

    Simed

    Simed Medžiaginių sauskelnių užvalkalas - Flamingos

    No reviews
    Įprasta kaina €5.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Prenatal Nutrients - 60 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €12.19
    Vieneto kaina€0.20 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Breast Milk Storage Bags 180 ml - 25 pcs.
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Maišeliai motinos pienui laikyti 180 ml - 25 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €8.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Breastmilk Storage Containers 180 ml - 10 pcs.

    Philips

    Philips Avent Krūties pieno laikymo indeliai 180 ml - 10 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €15.49
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Classic Gertuvė 6 m+ mėlyna - 200 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Disposable Breast Pads - 60 pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Vienkartiniai krūtų įklotai - 60 vienetų

    No reviews
    Įprasta kaina €7.49
    Vieneto kaina€0.12 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olini Cod Liver Oil for Kids - 100 ml

    Olini

    „Olini“ menkių kepenų aliejus vaikams – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.59
    Vieneto kaina€175.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olini Cod Liver Oil for Kids, Lemon - 250 ml

    Olini

    „Olini“ menkių kepenų aliejus vaikams, citrinų skonio – 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €37.79
    Vieneto kaina€151.16 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg
    Išparduota

    7Nutrition

    7Nutrition Ryžių košės kremas, Natural - 1 kg

    No reviews
    Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€14.79 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g
    Išparduota

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Staigmena Kalėdų kubas, Obuolių ir braškių – 16 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.69
    Vieneto kaina€10.56 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, Strawberry - 6 g
    Išparduota

    Starpharma

    Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, St RAW uogų - 6 g

    No reviews
    Įprasta kaina €0.69
    Vieneto kaina€1.15 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    10% nuolaida

    La'dor

    La'dor Kids Care šampūnas - 350 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €13.85 Įprasta kaina €15.39
    Vieneto kaina€39.57 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor

    Philips

    Philips Avent Buteliukų šildytuvas su temperatūros jutikliu

    No reviews
    Įprasta kaina €57.09
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush
    5% nuolaida

    Philips

    Philips Avent Kūdikių dovanų buteliukų rinkinys - 4 buteliukai + čiulptukas + šepetėlis

    No reviews
    Akcijos kaina €42.13 Įprasta kaina €44.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,6-18 mėn., Berniukas - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,6-18 mėn., Berniukas - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,0-6 mėn., Mergaitė - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,0-6 mėn., Mergaitė - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Night, Tamsoje šviečiantis čiulptukas,0-2 mėn. - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Start čiulptukas,0-2 mėn. - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Start čiulptukas,0-2 mėn. - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 16 puslapis iš 20
  • 1
  • …
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • …
  • 20
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį